kellner
10.12.2019
Kategorie: Ekonomika

Kellnerovo podnikání nebo čínské vydírání?

Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

FLASKANa základě financí nejbohatšího Čecha pana Petra Kellnera jsme se několik měsíců dozvídali, jak je ta Čína úžasná, nádherná, perfektní. Proč?

Najevo vyšlo, že PR agentura financovaná přes Home Credit Petrem Kellnerem vytvořila síť odborníků, novinářů a dokonce i politiků, jejichž jediným účelem bylo u nás zlepšit nahlížení čínského totalitního komunistického režimu. Ta otázka samozřejmě zní: proč? Nebo za jakým účelem?

Nemyslím si že by Petru Kellnerovi imponovala země, kde je jakýkoliv náznak nesouhlasu tvrdě trestán, kde lidé mizí beze stopy, kde má patent na rozum jen jedna jediná politická strana, kde se odsouzenci popravují takovým způsobem, aby jejich orgány byly schopny okamžité transplantace, kde se nikdy a nikde nesmí demonstrovat, kde jsou zřizovány převýchovné tábory pro vyznavače jiného než komunistického náboženství. Nemyslím si, že mu imponuje země, která drží při životě opravdového krvavého tyrana ze Severní Koreje. Ne, to si myslím, že nemůže obdivovat ani Petr Kellner.

Ani si nemyslím, že by takováto kampaň u nás měla za účel zlepšit jeho podnikatelské vyhlídky na našem trhu. To je nesmysl. To neovlivní vůbec nic. Reklama se dělá jinak.

Tak proč? Už mi zbývá jen jediné vysvětlení. Vydírání. Home Credit má v Číně rozpůjčováno asi 300 miliard korun. A to je už i pro nejbohatšího Čecha suma k zamyšlení. Nechceš o to přijít? Tak uděláš to a to. Víme, přeci, že v té mnohými obdivované východní diktatuře přeci rozhoduje jen a jen strana.

A v tomto ohledu už dává smysl nákup nejsledovanější televize u nás – Novy. To, že se Petr Kellner vyjádřil, že Novu nepořizuje kvůli nějakému politickému PR, nemůže brát vážně už snad ani o sám.

Čínské ovládnutí TV Barrandov byla první vlaštovka. Teď už budou mít v ruce i Novu. A tím pádem dává už i smysl ten soustavný tlak těch zastánců té východní politiky proti České televizi. To je poslední velké médium, které stojí v cestě hlášení té jediné správné nezpochybnitelné východní pravdy. Ostatní jsou už skoro bezvýznamní hráči na trhu. Vše do sebe pěkně zapadá.

Tady se tedy názorně ukazuje, kam vede upnutí se na velké obchody s těmito východními zeměmi. Jakmile budou mít sebemenší možnost, okamžitě to zneužijí ve svůj nikoliv hospodářský, ale politický prospěch. To jsou důsledky té politiky všech horizontů kterou tak vehementně prosazuje náš moudrý pan prezident.

A jen tak mimochodem – Home Credit působí i v USA. Ví tu někdo o nějaké kampani za dobré jméno USA, kterou by financoval Petr Kellner?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč


Celkem za měsíc: 10 698,00 Kč
Vybráno 30.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 480 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 2,92 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.