kelnarval
7.12.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Kel z narvala je dobrý. A velice ekologický. Taky se s ním špatně svrhává vláda

Sdílejte článek:

LU LINA

Vzorově deradikalizovaný islamista ubodal na deradikalizačním londýnském semináři dva sluníčkové deradikalizátory a vzorné produkty současného západního školského systému. Soud EU v kauze ČR versus EU velice překvapivě rozhodl ve prospěch EU čímž posvětil inovativní snahu Bruselu bojovat s islámským terorismem tím, že odzbrojí jeho potenciální oběti. To se nám to ale pěkně sešlo.

Nevím, jak vy, ale já tak nějak instinktivně cítím, že je skutečně nejvyšší čas se na té naší nezpochybnitelné cestě na Západ na chvíli zastavit, rozhlédnout se a podebatovat o tom, jestli už náhodou nejsme dost daleko. A když píšu podebatovat, mám na mysli podebatovat a ne to, že se k „debatě“ sezvou pouze fanatičtí zastánci pochodu na Západ, kteří se při „debatě“ budou navzájem plácat po zádech a označovat všechny, kdo chtějí jít jinam nebo případně nikam za proruské aktivisty.

Protože já v něčem, co vypadá jako dnešní Západ, žít rozhodně nechci. Takový pan Farský je třeba z toho, co tam vidí nadšený a moc by to všechno chtěl mít i u nás, ale já ne. A jsem si poměrně jist, že na to mám plné právo. Rovněž jsem si jist, že mám i plné právo nahlas zpochybňovat směr, kterým nás vleče eurohujer Farský, zástupy ostatních opozičních eurohujerů i současná eurohujerská vláda. A rovněž jsem si jist, že na tohle všechno mám právo bez toho, abych byl kvůli tomu označován za ruského agenta. Pochybnosti, stejně tak jako odlišné názory jsou legitimní a naprosto klíčovou částí demokracie a ne jejím ohrožením, což je mimochodem to nejčastější, co lze od pana Farského a dalších pětiprocentních pilířů demokracie slyšet.

Tedy, je-li ještě to, co tady teď máme a co podle České televize, hlásné trouby názorové frakce pana Farského, právě úplně nejvíc ohrožují odlišné názory či jen pochybnosti o správnosti názorů pana Farského, vůbec demokracií. O čemž si dovoluji silně pochybovat. To, co tady máme je možná demokracie, ale rozhodně to není vláda lidu. A ostatně nikdy ani nebyla. A jestli jí i něco ohrožuje, pak to určitě nejsou pochybnosti o přínosnosti našeho členství v EU, ale daleko spíše proevropský fanatismus pana Farského.

Dovoluji si tedy nahlas pochybovat, že stát, který cíleně nastolí stav, kdy je jeho původní obyvatelstvo terorizováno a jeho tisíciletá kultura postupně likvidována kulturně naprosto nekompatibilními přistěhovalci, kteří kromě toho, že vysávají sociální systém už jen zvyšují kriminalitu a projevují stále hlasitější touhu převzít moc, by pro nás měl být následováníhodným vzorem.

Dovoluji si tedy nahlas pochybovat, že stav přímo vyplývající z výše řečeného, kdy je bezúhonný občan díky tomu, že ho stát zbavil jakékoliv možnosti účinné obrany proti ozbrojenému agresorovi a kdy mu i za pouhé nošení pepřového spreje hrozí vězení, nucen se ze zoufalství bránit útoku islámského teroristy klem narvala, by byl pro nás přínosným.

Mimochodem, působit ještě Monty Pythons, nepochybně onu grotesku z London Bridge zfilmují. A následně by byli pohnáni před soud a zavřeni, hádám.

Dovoluji si tedy dále nahlas pochybovat, že stát, kde vám reálně hrozí zatčení za veřejné citování jeho nejznámějšího státníka historie, kde se úředně tutlá kriminalita imigrantů i jejich konkrétní zločiny a kde svoboda projevu je jen vzpomínkou na dávno minulé časy, bychom se měli pokoušet napodobovat.

Dovoluji si tedy také velice pochybovat, že nám členství v totalitním spolku, který nás na jedné straně neustále nutí přijímat potenciální teroristy a agresory a na druhé nás zároveň postupně zbavuje prakticky všech možností, jak se proti nim účinně bránit – a v druhém plánu nás tím zároveň dokonale zbavuje ústavního práva účinně se „postavit na odpor každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod“ , což je jistě jen nějaká náhoda – přináší tak velká pozitiva, abychom přijali za svou jeho koncepci sebeobrany sebe i občanských svobod pomocí klů z narvala a hasicích přístrojů.

A přesně tímto směrem, tedy směrem k nutné obraně klem narvala, nás nyní bude popohánět i praktický dopad prohrané soudní pře o bruselskou zbraňovou směrnici.  Kterou Brusel reagoval na nedávnou sérii multikulturních obohacení završenou masakrem v Bataclanu s tím, že když se ještě zbývajícím evropským legálním držitelům zbraní radikálně omezí jejich vlastnická práva, připraví se tak islamisté o přístup ke zbraním a všichni budeme zase kamarádi.

V této souvislosti bych rád uvedl prostý fakt, že žádný z islamistických teroristických útoků za poslední dekády nebyl spáchán legálně drženou zbraní. Žádný. Při všech byly užity zbraně pocházejí z černého trhu, který jistě postupné odzbrojení zbývajících legálních držitelů zbraní a likvidace trhu legálního těžce zasáhne. Zájemcům o podrobnější fakta z této oblasti doporučuji navštívit webové stránky Zbrojnice.com. A raději si pospěšte, kdoví, jak dlouho ještě bude tento proruský dezinformační web přístupný.

Jak vyšlo najevo, vláda, místo aby Brusel alespoň jednou jedinkrát kopla do prdele s tím, že česká zbraňová legislativa je nejlepší v Evropě, běžní občané  Západu nám jí závidí a nic se na ní proto měnit nebude, už má v šuplíku připravenou implementaci s tím, že prý to ani nepoznáme. Ale poznáme. A hlavně, tohle není konec, ale začátek. Protože za nějaký čas, kdy mezitím proběhne dalších x teroristických útoků spáchaných ilegálními zbraněmi z Balkánu, se to opět s pomocí protizbraňových nátlakových skupin expertně vyhodnotí a dojde se k závěru, že zákaz dlouhých samonabíjecích zbraní nepomohl a Čechům je tedy v rámci boje proti terorismu třeba sebrat i ty krátké.

A nechat jim holé ruce, modlitbičky nebo kly z narvala jako mají Angličané, Němci nebo Francouzi. Pochopitelně jen na povolení, maximálně sedm a půl centimetrů dlouhé a bez ostré špičky.

A proto všechno bych právě byl velice rád, kdybychom to putování na Západ přerušili, dokud je ještě čas a než vyrazíme dál směr Evropský socialistický bezuhlíkový multikulturní chalífát, který už je vidět na horizontu, abychom společně seriózně a demokraticky pokonferovali o tom, jestli ho tady fakt všichni chceme.

P.S. Možná někoho napadne, proč ze všech těch blbů zrovna Farský? Ani nevím. Prostě jsem si při přemýšlení o tomhle textu vybavil právě jeho a je přece úplně jedno, kdo poslouží jako příklad. Ve všech je nahraný stejný software, jen každý jinak vypadá.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 879 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.