ceska-televize
17.11.2020
Kategorie: Společnost

Když zastánci absolutní totality v režii Bruselu demonstrují za nezávislost veřejnoprávní ČT0,09

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Dnes jsem narazila na tento článek, v němž se píše o tom, že údajně demonstrovala nám všem dobře známá sebranka, která je sama nepokrytým zastáncem velmi totalitních praktik, vlády jedné názorově ukotvené Národní fronty, i když pod různými “hlavičkami”. Nevím, zda si z nás dělají tito šašci legraci nebo ty proslovy “o nezávislosti ČT” myslí vážně. Nic takového u nás dlouhé roky, ne-li desetiletí, neexistuje. ČT0,09 slouží výhradně prosazování jedné jediné ideologie, kterou také nepokrytě propaguje. To by ostatně nevadilo, neboť třeba u Novy také pozorný divák nepochybuje, že k jejich oblíbencům patří Piráti a TOP0,09. Jenže Nova je soukromá TV, tak ať si propaguje koho chce.

Tytéž strany ovšem zcela nepokrytě podporuje a dokonce i propaguje jednostranná a propagandistická ČT, která si absolutně ničím nezadá s bývalou ČST. U té to ale sakra vadí, neboť toto médium je placené z výpalného, jež jsme nuceni posílat skutečně všichni, tedy i my, kdo s jejich “světonázorem” nesouhlasíme. Náš pohled na svět je ovšem v tomto médiu zcela zapovězen a pokud se už náhodou objeví politik, prezentující euroskeptické a konzervativní názory, je nějakým uvědomělým úderníkem z řad moderátorů ČT umlčován či dehonestován, případně jsou mu vnucovány úplně jiné názory, tedy názory onoho aktivistického úderníka, jehož zadáním je politika “jedné strany” – rozuměj, té “bruselské” či “liberální”.

Nyní trošku odbočím a popíšu vám jeden svůj zážitek, který jasně ukázal, za koho ČT “kope”. Hovořila jsem už někdy po parlamentních volbách s asi osmdesátiletým důchodcem, který volil Piráty. Divila jsem se, proč právě Piráty. Pak z něj vylezlo, že je doporučovali v ČT. Samozřejmě tam nejspíš neřekli “volte Piráty”, ale podprahově dokázali tuto pobočku Antify patřičně zpropagovat tak, aby na jejich agitku naletěl i každý lehce manipulovatelný člověk. Nejinak to sice činí i jiná mainstreamová média, bohatě dotovaná z EU, ale  – znovu opakuji – ta si nemusíme platit.

Paradoxní je, že demonstranti se nijak netají tím, že demonstrovali za totalitu pod rouškou jedné jediné názorové platformy, neboť jim vadí členové Rady ČT, kteří s jejich názory nesouzní. Členové, kteří si dovolili upozornit na jednostrannost a tendenčnost média, které si nemůže něco podobného dovolit, nicméně ve skutečnosti si podobné praktiky dovoluje dnes a denně.

Jeden jediný přípustný názor, který propaguje tato angažovaná aktivistická úderka, je jen další ukázkou nastupující orwellovské totality, jež se svými praktikami vůbec nijak netají. Pod pláštíkem “boje za nezávislost veřejnoprávních médií” bojují za pokračování jednostrannosti, plné závislosti na jedné jediné názorové platformě (mimochodem, pochybuji, že by v ČT akceptovali moderátora – euroskeptika) a pokračování orwellovské propagandy jednoho jediného “správného” vidění světa.

A je paradox, že si k tomu zvolili dnešní datum, kdy jsme před 31 lety v ulicích žádali také názorovou a politickou pluralitu, kterou by chtěla právě tato totalitní sebranka zcela zakázat a zavést vládu jedné strany, jednoho názoru a jedné jediné přípustné ideologie. Ostatně, dnes už je nám jasné, oč v tom listopadu 1989 skutečně šlo. Od začátku se jednalo pouze o zavedení nové globální totality.

Na závěr jen dodávám, že dokud bude ovládat Krkavčí hory sebranka, která tam dlí i v současné době, prosazujíc jeden jediný názor v lajně Bruselu, nebude možné o nějaké nezávislosti hovořit ani náznakem. Pokud by zrušili výpalné, pak by jejich nepokrytý aktivismus nikdo neřešil. Ale nyní, když vymáhají peníze i po lidech, kteří s jejich “světonázorem” nesouhlasí, by si podobné praktiky dovolovat neměli. Ale to, že si ještě někdo dovolí za udržení těchto totalitních praktik demonstrovat, je absolutní nehoráznost. O to větší, že se zaštiťují nezávislostí, která v případě ČT nikdy neexistovala!!

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 349,00 Kč
Vybráno 55.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 366 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)