no-borders-rape
4.7.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Když vás znásilňuje černý migrant, raději mlčte … aneb rady nad zlato v nové multikulti Evropě

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM/PFP

Letos v noci na 2. dubna znásilnil migrant z africké Ghany německou dívku, která se svým přítelem stanovala v Sigaue u Bonnu. Stalo se tak před očima jejího partnera, Afričan ohrožoval pár mačetou. Brutálního násilníka Erika X. (31) se policii podařilo dopadnout.

Ve vězení v Kolíně nad Rýnem ho několikrát navštívila kriminální psycholožka Lydia Benecková, která poté v rozhovoru s lokálním listem Express dala radu ženám, jak se v případě znásilnění mají chovat. Tato rada, poznamenávají některá německá média, se poněkud liší od toho, co obvykle doporučuje policie. A sice – bránit se.

Podle psycholožky jde u Ghaňana o typ „příležitostného znásilňovače“. Dle její analýzy necítí žádnou vinu ani soucit. Takoví pachatelé mají disociální strukturu osobnosti, jsou impulzivní a soustředí se na bezprostřední potřebu se uspokojit. Znásilňují spontánně a většinou používají tolik násilí, aby svou oběť přinutili k sexu. Pokud se takovému pachateli začnete bránit, vysvětluje Lydia Benecková, tak se nezdráhají použít drastické násilí, v extrémním případě vás třeba i zabít. Napadená žena by tedy podle expertky měla zůstat pokud možno v klidu.

Pokud jde o znásilňovače Erika X., který už mezitím fyzicky napadl i vězeňský personál, ukázalo se, že vůbec nejde o tzv. uprchlíka před válkou či všelikým pronásledováním a útiskem, ale o sprostého vraha. Z Ghany do Evropy „utekl“ před tamní policií poté, co jako syn plantážníka zavraždil svého švagra ve sporu o dědictví. Je to jen další doklad toho, že do Evropy „utíká“ z Blízkého východu a Afriky nemalé procento teroristů, islámských radikálů a zločinců všeho druhu.

ZDROJE: expres.defreiewelt.net, Fcb

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 900,00 Kč
Vybráno 8.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.