Andrej-Babis-Vivien-Babisova
20.7.2021
Kategorie: Společnost

Když už se necháte očkovat, zkontrolujte si protilátky jako Vivien

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Teď už mě zajímá jen jedno, jestli je jeho rodina opravdu naočkovaná, teda mimo Vivien, nebo je to všechno jen lhaní pro národ.

Zatím jsem ještě nechávala na pokoji premiéra Babiše. Zatím jsem si nebyla naprosto jistá jak toho chlapa uchopit a co si o něm myslet. Kauza Čapí hnízdo mi byla naprosto ukradená. Novinářům a jejich drbům já dávno nevěřím a tak se musím spoléhat jen na svůj rozum a instinkt. Všechno dělá tak nějak podivně. Jednou to udělá naprosto blbě a pak si řeknu jo, takhle by to šlo. Není ve vládě sám a nemůžeme všechno svádět na Babiše jen proto, že to je úspěšný podnikatel a miliardář. Nakonec, je to aspoň nás miliardář. Pořád lepší než když nám něco nutí tajní miliardáři celého světa. Když už někoho napadnu písemně, tak jen tehdy, když si to zaslouží.

Ovšem to, co udělal teď mě dostalo a jsem nasraná a vzteklá a nejraději bych mu hurvínkovské uši utrhla. Jeho dcerunka Vivien se nemusí očkovat protože má spousto protilátek. Jak to ví? No přece ji papá nechat řádně otestovat. Navíc co by chodila na včeličku do obchoďáku když má všeho dost. Teda, teď tomu dal na prdel a být ním tak se národu omluvím a a okamžitě zruším všechna opatření a konečně nechám lidi žít. Stejně se s tím dávno zžili. ČR a SR dál dělají užitečného idiota a lítají v bludišti jak naočkované krysy.

Teď už mě zajímá jen jedno, jestli je jeho rodina opravdu naočkovaná, teda mimo Vivien, nebo je to všechno jen lhaní pro národ.

  • Tak jak je sakra možné, že se testuje v obchoďáku na počkání?
  • Co o těch lidech vědí?
  • Komu z nich udělali test na protilátky?
  • Koho z nich před tou sračkou prohlédl lékař?
  • Koho napadla ta zatracená loterie?

Tak pane Babiši tím dnem jste pro pro mne expremiér i kdybyste tam seděl další roky a to se snad nestane. Neodpustím vám, že naše děti jsou pro vás nic a klidně je necháte mrzačit za botičky. Dělá se mi z vás všech špatně. Dokonce ten váš mizerný Vojtěch se chystá děti dělit na očkované a neočkované. Není vám hanba? Já být jím, tak lezu kanálem. Jak jste to mohl dovolit.

Z tohoto průseru se už politici nedostanou a jediné, co od nich čekám je okamžité nařízení všech lidí na protilátky na covid. Pak teprve uvěřím, že to myslí s národem snad dobře. U když i v tom se dá švindlovat. Jen ať nikoho z vás nenapadne odložit kvůli covidu volby nebo pak poznáte že revoluce nemusí být vždy sametová, ale jako pořádný šmirgl papír.

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč,

Celkem za měsíc: 3 500,- Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 250 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
136 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)