15.9.2014
Kategorie: Společnost

“Když už jste tak blbí, nezapomeňte volit!”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OD: MAREK VALIČEK 15|09|2014

Voliči zřejmě prošli v minulém období nějakou řízenou tajnou lobotomií. Považovat 90% aktuálních provolání a hesel v rámci komunálních voleb za reálné potřebuje buď pořádný smysl pro humor, nebo totální ztrátu soudnosti.

 

 

Raději bych napsal, jak se bavím aktuální uliční výzdobou. Pravdou je, že se stydím za to, co kandidáti toužící po “fleku” a “moci”, dokážou. Ať to vezmu zprava nebo zleva je to trapný, smutný, bez vtipu, ale hlavně všechny ty sliby jsou psaný pro blbečky. Nebojím se napsat: pro debily.

 

Pokud dáte oslovi před mordu mrkev na provázku – půjde za ní. Je to osel. Pokud dítěti slíbíte bonbón, když nebude chvíli plakat, možná plakat přestane. Je to dítě. Pokud dáte psovi povel “sedni”, sedne. Je to vycvičenej pes.

 

Pokud ale budete například jako hlavní volební heslo tlačit “zbavíme ulice psích výkalů” a vypadat přitom na volebním plakátu jako ras (pan kandidát Píša v Praze), je jedno, za koho kandidujete. Lidi se při pohledu na plakát možná lehce rozstřesou, ale psí hovna by o kandidátce rozhodnout neměla.

 

Pokud bratr pana Passera na jiných plakátech se srdíčkama proklamuje 4 nové stanice metra do 4 let, tak jen úplnej idiot nesloučí 1+1 dohromady. Vystavět do 4 let 4 stanice je stejně reálné, jako že se Karel Gott dožije vnoučat od svých dvou dcer z jediného uzavřeného manželství. Ale začít stavět by se mohlo a Passerinvest není rozhodně firma, která tiskne bible…

 

 

Pokud sociální demokraté obsadí Prahu konstrukcemi z lešenářských trubek omotanými plachtami s nápisy, nečekejte žádnou pravdu, nebo alespoň pokus o ni! První volební slogan, který jsem na těchto monstrech učetl na pražském “synkáči”, zněl: “Vyženeme narkomany od škol.” Kšááá. Kšááá!

 

Pokud vás neomámí převaha bílé barvy ve volebních tiskovinách a billboardech partičky ANO, pak se možná dočtete, že ANOisti na to prostě dohlédnou. Plytkost tohoto sdělení jde ruku v ruce s dětskou reakcí na rodičovský apel: “pohlídej na diskotéce ségru, je jí teprve patnáct”. Odpověď staršího sourozence: “já na ni dohlédnu…”

 

 

Křesťanští demokraté jsou prý “family friendly” – jak sami o sobě tvrdí. Tomu by se i dalo věřit, pokud bychom žili v letech, kdy za rodinu byli považování jen a pouze máma, táta, děti a tak dále. Zkuste žlutým nanést téma homorodiny a slovo “friendly” se změní na “deadly”…

 

Bíloptákům na modrém nebi velí pan Fiala, který je pro mnohé tak charismatickým vůdcem, jako je kung-pao českým národním jídlem. Svoboda na primátora a paní Černochová s paní Udženija se budou společnými silami snažit o klidný život pro obyvatele na Praze 2. Pořád se nic nezměnilo…. Až na necharismatického vůdce.

 

Komunisté? Pokud navštívíte jejich stránky, abyste zjistili, co se děje, vězte, že jedním z headlinů v současné době je tento: Metanol nesmíme nadále brát na lehkou váhu… To je fakt! Vožrat se po ohlášení výsledků komunálních voleb asi bude nutné. Ale umřít u toho?…

 

Třešničkou na celym tom komunálním volebním tyjátru je zjištění, že když do vyhledavače vložíte slovo “úsvit” jako první vám vyjede: úsvit planety opic.

 

Vic zřejmě neni třeba dodávat. Snad jen, že bych si přál, aby se v dalších částech kampaně různých politických stran objevovala hesla a claimy v duchu:

Zajistíme vám práci, abyste mohli platit daně.

Když už jste tak blbí, nezapomeňte volit.

Pak si totiž budu jist tím, že se kandidáti začali chovat jak je jim přirozené a přestali lhát.

 

ZDROJ: Marek Valiček

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
3 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.