ILHANOMAR
20.8.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Když se lži o Izraeli rozplynou jako pára nad hrncem

Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

Jo, jo, je to tak, Ilhan Omar si ráda pouští pusu na špacír. Ostatně, není jediná nejen mezi demokraty v USA ale ani ve zbytku světa. Její víra v celosvětovou ignoranci dosahuje závratných výšin.

A tak se neštítí lží, protože…kolik lidí si ověří, že její informace, které šířila a šíří na Twitteru jsou jen prázdné a šílené lži? Jako ta o její cestě do Palestíny ( neuváděla Izrael, takže je otázka, kam vlastně chtěla cestovat), z důvodu setkání s Beduíny, kteří jsou tam strašlivě diskriminováni a jejích domy systematicky bourány.

A pravda?

V Izraeli žije více než 200 000 Beduínů. Největší skupina žije v Negevu. Izraelská vláda nejenže nebourá jejích domy ale naopak investuje obrovské finance do budování domů a infrastruktury pro tuto skupinu obyvatel. Jenže Ilhan Omar neměla zájem navštívit tuto skupinu obyvatel. Ona měla namířeno do vesničky Khan al Ahmar, která byla postavena ilegálně a proto izraelská vláda nabídla jejím obyvatelům ( počet 32 rodin) přestěhování o 5 mil a nabídla každé z rodin vybavení v hodnotě přibližně 120000 USD.

Jak dokazuje video, které zde uvádím níže, podobných a ještě pikantnějších fantasmagorií zveřejnila tato demokratická reprezentantka, která by měla hájit zájmy svého státu, tedy Minnesoty, na svém twitteru mnohem více. Žádná z těchto lží zájmy jejího volebního okrsku nehájí.

Je to stále stejná, tisíckrát obehraná písnička o trpících Palestincích, kteří úpí pod krutovládou Izraele. O údajném izraelském rasismu, nenávisti o separaci, přitom kdo je tady ve skutečnosti oběť a kdo je viník?

Následující záběry už jsou asi pro České sdělovací prostředky, stejně jako pro celosvětová media hodně nudné, takže se už nikdo neobtěžuje o tom referovat:

O tom ale Ilhan Omar se svou společnici informovat určitě nechtěly. Pro ně je důležitější šířit nenávist vůči Židům, vůči státu Izrael, kde každý, kdo má zájem, kdo respektuje zákony, kdo respektuje právo Izraele na existenci, nečelí žádné diskriminaci ani náboženské, ani etnické ani žádné jiné. Jenže pro lidi, jako je ona, a její kolegyně Rashida Tlaib není přijatelná pravda. Ony mají zájem jen o lež.

Následující video už má pár let. Ale platnosti nepozbylo. Je stále aktuální:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 5 550,00 Kč
Vybráno 15.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 235 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.