TRUMPRUKA
12.11.2020
Kategorie: Politika

Když prý Putin falšoval volby pro Trumpa, proč by to demokraté nezvládli pro Bidena?

Sdílejte článek:

PETR MACHOVSKÝ

Americké prezidentské volby budou jedním z hlavních témat příštích týdnů a měsíců. Především tedy to, jestli byly nebo nebyly zfalšované. A proč by tomu tak nemohlo být? Jsou snad demokraté méně schopní než ruský prezident?

Donald Trump je unikát, který mezi prezidenty na celém současném světě těžko najdete. Někdy se chová směšně, občas trapně, jindy udivuje svými neznalostmi.

Od začátku svého prezidentování je terčem posměšků, urážek, nálepkování a lživých až fantaskních obvinění. Média, politické neziskovky a levicoví politici si jej vybrali jako zástupce všeho, co nenávidí. Byť ta liberální nenávist je samozřejmě tolerantní a vlastně úplně milá, skoro až roztomilá. Protože opravdu z duše nenávidět může jen pravičák a konzervativec. :-)

Trump nikomu nebyl, není a nebude lhostejný. Silné osobnosti budí emoce. Negativní i pozitivní. Ať se zeptáte kteréhokoli Američana nebo i cizince, nikdo asi neřekne: Donald Trump? No, moc ho vlastně neznám. Nemám na něj žádný názor. Sorry.“

Na jeho adresu se vyjadřuje kde kdo. Ať už s pěnou u úst, nebo s palcem nahoru a obdivným výrazem ve tváří.

Zastánci obou poloh, tedy nenávisti a obdivu (přízně), však v jádru nehodnotí jeho styl vystupování, barvu příčesku, občasné blábolení apod. Ve skutečnosti jde o hodnoty, které hájí a postoje, které zastává. A ty jsou i přes nevhodný způsob, jaký někdy volí, jasné, srozumitelné a z mého osobního pohledu nadčasové a hluboce pravdivé.

Volný trh, svoboda jednotlivce, svoboda projevu, svoboda slova, právo hájit své hranice, zachování tradičních hodnot, na kterých stojí západní civilizace. Včetně důrazu na víru, tradiční rodinu a odmítání snahy progresivistů (neomarxistů) budovat nový svět, kde se jedna plus jedna rovná jedenáct, nebo možná patnáct. To aby se náhodou necítil někdo uražen a ponížen. (tou a tou nadřazeností)

Žádné nadbíhání té či oné menšině. Žádné pokrytecké řeči o tom, že všichni máme na vše nárok a všem se musí dařit úplně stejně. Žádné prázdné řeči o stále nových a nových „lidských právech“, mezi které za chvíli bude patřit snad i dovolená u moře a kaviár k snídani.

Když v ulicích amerických měst začalo běsnění Black Lives Matter a vláda práva a pořádku byla narušována bezvládím chaosu, násilí a nespravedlnosti, kdo se proti tomu postavil?

Kdo jednoznačně odsoudil zhůvěřilé snahy rušit policii a bourat sochy?

Kdo nazval věci pravými jmény?

Kdo se zastal majitelů obchodů a restaurací, které byly v rámci údajného boje za práva černochů zničeny a vyrabovány?

Snad Obama? Nebo Biden? Nikoli.

Byl to Donald Trump. Ten údajně zlý, nenávistný, směšný chlapík s příčeskem.

Donald Trump, jehož prezidentování bylo demokraty a jimi spřízněnými média od začátku až dokonce zpochybňováno a podkopáváno doma i v zahraničí kvůli údajnému propojení s Putinovým Ruskem.

Pokud bylo dle demokratů celé ty čtyři roky jasné, že Trumpovi k úspěchu u voleb pomohl Putin, proč by nyní nebylo možné stejně zfalšovat volby zase v neprospěch Donalda Trumpa? Dle tvrzení odpůrců Trumpa je přece zfalšovat volby v USA tak snadné!

A ti samí demokraté a jim spřízněná média nyní apelují na Donalda Trump, aby se nechoval dětinsky a čestně uznal svou porážku. I přes to, že některé zprávy o volebních podvodech, zejména v souvislosti s korespondenčním hlasováním, jsou alarmující. Jestli byly natolik závažné, že mohly ovlivnit v jednotlivých státech konečný výsledek, nechť posoudí příslušný soud.

Nejenom jako prezident, ale v prvé řadě jako americký občan má Donald Trump právo na spravedlnost. Nakonec i demokratický kandidát na prezidenta Al Gore do prezidentských voleb „zatáhl“ soudy. Vyčítali mu před těmi dvaceti lety demokraté a liberální média dětinskost a nezodpovědnost? Obviňovali svého oblíbeného ekologistu Gora z toho, že se snaží rozdělit ještě více společnost a vyvolat snad dokonce občanskou válku? Jistěže ne.

Věřím, že americké soudy rozhodnou na základě skutečných důkazů a v souladu s právem a dobrými mravy. Nejépe tak, aby do Bílého domu usedl prezident, jehož mandát nebude příští čtyři roky jedna nebo druhá strana neustále zpochybňovat. Poslední čtyři roky můžou sloužit jako odstrašující příklad. Viďte, „demokraté“ a liberální média?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 160 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)