holinek3
23.9.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Když prolhané udavačské prase frustrovaně kvičí

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Soudruhu Holínkovi stále nedává PP a moje osoba klidně spát. Byť po právu po letech rozesírání vyobcovaný z našich diskusí pro podávání trestních oznámení na nás, navštěvuje náš web každý den a svoje “poznatky” publikuje na svém facebookovém profilu. Jak jinak než lživě, manipulativně, estébácko fízlovsky urážlivě. Asi nastal čas, abych po dlouhé době na jeho žvásty zareagoval zde.

Udavač Bořivoj Holínek, pro neznalé čtenáře, vede na PP a mne estébácké složky, kde si archivuje sebemenší zmínku o něm z našeho webu či sebemenší náznak problémového komentáře z našich diskusí a s tím pak chodí pravidelně na Policii ČR a podává na mě a PP trestní oznámení. Pomlouvá PP i mne na sociálních sítích, rozesílá ve stejném duchu urážlivé a lživé maily kde komu a prostě se všemožně snaží PP i mne zlikvidovat. Tento stav trvá již několik let. Nějak se mu to ale stále nedaří a tak je prolhaný fízl stále frustrovanější a jeho výpady stále vulgárnější.

Zvolil jsem v boji s ním pasivní rezistenci. Zablokoval jsem mu přístup do diskuse na PP a přestal ne něj úplně reagovat, upustil jsem od úředního projednávání jeho lží a urážek, neboť by to nemělo relevantní význam. Myslel jsem si, že to dědka časem přestane bavit a dá pokoj. Ó, jak jsem se mýlil. Fízl je vytrvalej, nedává pokoj ani po letech, ba dokonce své frustrované výrony stupňuje. Malý příklad z poslední doby je jeho reakce na můj poslední článek:

Výše uvedené napsal ve svém článku (řečeno slovy KK) “zasranej udavačskej šmejd, jenž udává, fízluje, pomlouvá” a cenzuruje v hlásné troubě SPD, jež se zove PRAVÝ🤣PROSTOR 👎
😡
P.S. V diskusi pod článkem stojí za povšimnutí zapálený rudý boj za SPD ze strany kremlobota L. Vylíčila a také “anonymní diskutérky”, skryté pod přezdívkou Lady Nacersey (dříve se schovávala za nick Ajša Ebola).
Stejně, jako jsem již dříve zveřejnil občanské jméno morálně pokleslého “diskutéra” na PP ▶️ “Noobody” (Stanislav Holý), zveřejňuji nyní jméno toho, kterého Noobody dával čtenářům PP za vzor, jenž na PP – pod přezdívkou ▶️ “zombie” (Ladislav Nomilner) – napsal mj. 👉 “Zabij žida, zabij křesťana (…) posílíš mír”, a také opakovaně na PP schvaloval zapálení dřevěného kostelíka Božího Těla v Gutech s dovětkem, že je škoda, že v kostele neuhořel i tamní farář.
Po volbách zde zveřejním pravé jméno oné okamurovic trpajzličky “Lady Eboly”. Následně zveřejním identitu arogantního lháře a židobijce, píšícího na PP pod přezdívkou “Maximus” (již nyní mohu sdělit, že z Hynčiny rozhodně není)
 
Pominu li, že mne sám udavač a fízl nazývá zasraným udavačským šmejdem, kteréžto manipulativní otáčení skutečností je pro něj naprosto typické, zajímalo by mne, proč neustále PP nazývá hlásnou troubou SPD? Opět manipulativní zkreslení skutečnosti. V jediné a hlavní větě mně a PP věnované. Kdo může takovému lživě kvičícímu praseti vůbec, byť jedinou čárku uvěřit?
 
holinek4Ale jsou tam takoví. Jeho fanklub v komentářích naflusal na mou osobu mnoho urážek a “kupodivu” soudruh křesťan spravedlivý Holínek tam všechny urážky nechává a ještě jim přikyvuje. Tedy to co jej rozpalovalo do běla v diskusích na PP (když se to týkalo jeho osoby) na svém profilu provozuje a ještě si v tom chrochtá. Reagovat mne tam samozřejmě nenechá, zablokoval mne raději okamžitě.
 
Tedy to co neustále zdůrazňuje a kvičí … Kříž mě zablokoval v diskusích (důvody jsem uvedl výše a bylo to po několika letech mé bezbřehé trpělivosti), on mne zablokoval na svém profilu okamžitě. Opět pokrytectví jak vyšité. Co si o takovém člověku myslet? Hlupák? Psychopatický lhář? Manipulátor? Dementní frustrovaný dědek? Bolševické udavačské prase? Estébácký fízl? Vše v jednom.

Možná si říkáte proč se takovým ubohým frustrátem vůbec dnes zde zabývám. Orel přeci much nelapá. Nicméně mám pocit, že Holínek by si mohl myslet, že moje rezistence je jeho jakýmsi morálním vítězstvím. A to nejde. Musíme tyto bolševické kreatury také učit jejich medicínu. Nesmíme si od nich nechat kálet na hlavu. Tak ať si dědek počte a zakládá do svých složek, ať udává a fízluje. Jednou mu z toho beztak praskne cévka. Takováto lidská prasata nemají ve slušné společnosti prostě místo a lidé musí vědět co jsou Holínek a podobní zač. Tak proto.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 749 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (52 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
87 komentářů
    • Redakce

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)