27.8.2013
Kategorie: Ekonomika

Když policie měří rychlost vedle vietnamské tržnice plné padělků a drog

Sdílejte článek:

STANISLAV JANSKÝ 27|08|2013

Homosexualistická estráda zvaná gay pride skončila a můžeme tedy očekávat, že neomarxistické agitační skupiny (pravda a láska) opět zabubnují na buben přistěhovalci a jejich „přínos“ pro naši zemi. Jelikož přínos cikánských menšin (Cikáni nejsou v CR původní obyvatelstvo) se již vymyslet asi opravdu nedá, předpokládám, že se zaměří na Vietnamce. Můžeme tedy asi čekat opětovné PR ofenzívy o „tvrdě pracujících vietnamských večerkářích“ a možná i dojde na vietnamskou vítězku české literární soutěže…S realitou to ale nemá nic společného. Jaký má ona vietnamská menšina a její aktivity přínos pro naši společnost a ekonomiku ve skutečnosti, jsem se před nedávnem opět přesvědčil v Chebu.

 

 

Město Cheb má totiž nejvyšší procentuální počet obyvatel vietnamského původu a v tomto 33. tisícovém městě žije podle odhadů asi 7-8 tisíc Vietnamců. Jejich ekonomická aktivita je tradičně soustředěna kolem několika tržnic, z nichž nejznámější je Dragon kousek od německé státní hranice.

 

Nevěříte? Jeďte se podívat do Chebu sami!

 

Před pár dny jsem navštívil v doprovodu přátel Karlovarsko a mimo jiné i Cheb. Zastavili jsme i v tržnici Dragon. Byl krásný letní den a to, co jsem viděli, námi otřáslo. Okamžitě totiž máte pocit, že nejste v CR, ale ve Vietnamu. Všude vietnamské nápisy, všichni mluví pouze vietnamsky, nikdo neumí česky a podivný pocit, že jste přijeli do centra pašeráckého doupěte. Padělky triček, kabelek, cigaret jsou vystaveny zcela veřejně a bez obav z postihu. V tržnici se nenacházejí žádní zákazníci kromě asi dvou podivných individuí, evidentně narkomanů z Německa. Procházíme prázdnou tržnicí a průběžně nás oslovují vietnamští prodavači. Nabídka vždy začne cigaretami, pak následuje billig Becherovka, whisky, když ani to nezabere, přejde se zcela otevřeně k drogám. Mají všechno marihuanu, pervitin, hašiš… Vše je zcela otevřené a pro prodávající Vietnamce evidentně každodenní „práce“. Celkem nás oslovilo asi 5 vietnamských prodejců. Všichni nám nabízejí drogy…prý kvalitní a levné… Některé rozhovory jsou přitom úsměvné a smutné zároveň. Jako třeba…

 

Vietnamec (nazvěme ho pan Nguyen) nás zastavuje a lámanou němčinou nám nabízí svůj sortiment. Celý rozhovor probíhá asi takto. „Hallo, was kaufen“. (Ahoj, co koupit?) „Ich billig ZIggaret und Becherovka“. (Já levné cigarety a Becherovku). Odmítáme zdvořile, ale asi vypadáme jako „speciální zákazníci“. Pan Nguyen je proto neodbytný. „ Ich gut marihuana“ (já dobrá marihuana). Odpovídám . „Wirklich“?. (Opravdu?) On hned doplní, „und Crystal“ (to je německé označení pro pervitin). Ptám se ho, odkud je. (Woher kommen Sie?) Nerozumí. Říkám, „Vietnam, Hanoi“ a ukazuji na něj. Rezolutně zavrtí hlavou a mává rukama. „Ich Tschech“. (Já Čech). Díváme se na sebe a smějeme. On však zaloví v tašce a zamáva pasem, který z dálky skutečně vypadá jako ten náš český. Česky mu říkám. „jo tak Ty jsi Čech“?!. Evidentně jsem ho ale oslovil řečí, kterou na rozdíl od lámané němčiny neovládá vůbec… Ptám se ho, jak dlouho tu již žije. Opět nerozumí. Musíme se tedy uchýlit k domluvě rukama a já si vzpomínám na pár vietnamských slovíček z cest po Asii. Ukazuji na něj, na zem a ptám se „ban bao nhiu tuci“, a pro jistotu „ Wie alt sind Sie“?. Po chvílí vysvětlování, se dovtípí a ukazuje na prstech 10+6. Žije tedy v CR 16 let….!! Má české občanství a přitom neumí slovo česky…. A takových vietnamských „Čechů“ žije v Chebu (a i jinde v ČR) jistě mnoho… a jistě jsou pro nás skutečným „obohacením“…..

 

Teror „politicky korektní tolerance“, aneb menšiny si mohou dělat, co se jim zlíbí

 

Vracíme se k autům, cestou do centra Chebu si všímáme, že kousek od té vietnamské tržnici stojí policie a měří rychlost. Opravdu tu asi již máme multikulturní společnost, vietnamský prodavač drog a padělků policii nevadí, ale jestli jedete o 10 km rychleji, než máte, jistě to bude „velký problém“ a pokuta. Druhý den to probíráme s jedním známým, který žije na Karlovarsku. Vše mi vysvětluje. Prý se nesmím divit, když se policie pokoušela vietnamskou kriminalitu řešit, tak se jim dostalo výhrůžek od vůdců vietnamské mafie, že jim zabijí rodinu. (To je takový „vietnamský way of doing business“) a hlavně oni policisté neviděli žádnou podporu od politické „elity“ a tedy svých nadřízených. Prý si mám vygooglovat, jak se české pravdoláskařské politické špičky bez uzardění ukazují v centrech vietnamských drogových center. (jako tržnice Sapa v Praze), či připomíná nějaký případ z Brna, kdy údajně vietnamský narkoman napadl policejní hlídku a po potyčce zemřel. Místo vyznamenání se ale policistům dostalo vyhození od sboru a hanlivé vláčení v politicky korektním tisku…K tomu si přidejme agresivní politicky korektní chování nemarxistických pseudoelit, které ovládají mainstreamová media a část státní správy. V jejich chápání platí české zákony pouze pro Čechy. Menšin se netýkají, protože k nim (chudákům) musíme „být tolerantní“ „respektovat jejich kulturu“. Pokud se například Čech dopustí daňového podvodu, tak je to „chamtivý podnikatel, co patří do basy)“. Pokud se toho dopouští masově celá vietnamská komunita, tak jsou to mazaní vietnamští obchodníci…a je to „vina státu“, že jim to dovolí… Když prodává drogy Čech, pak je to zločinec. Když prodává drogy Vietnamec, tak je to „chudák“, co ho někdo navedl…. a jistě za to vlastně může nějaký „xenofobní bílý Čech“.

 

Čím se Vietnamci v CR skutečně živí?

 

Hlavním těžištěm současné vietnamské ekonomiky (nejenom v Chebu, ale i v celé CR) je zhruba od roku 2000 výroba a prodej drog. Vietnamské drogové operace již nabyly takových rozměrů, že to začíná negativně ovlivňovat česko-německé vztahy. V CR se o celé problematice více méně politicky korektně mlčí a lže. Přitom drogová kriminalita v CR je dnes z naprosté většiny vietnamská a zapojila se do ním velká část vietnamské komunity. (podle oficiálního stanoviska policie narostl obchod s drogami v CR po zapojení Vietnamců o stovky procent). Dalším významným zdrojem obživy vietnamských „podnikatelů“ je tradičně výroba a prodej padělků. Jedná se především o padělky cigaret a alkoholu a v menší míře pak tzv. „značkového zboží“. Dalším významným zdrojem příjmů vietnamských špiček je pašování lidí a novodobé otrokářství. (Nedávné skandály z britských nails studios dávají tušit, že u nás to bude podobně). Následuje pak nový fenomén a tím jsou podvody s DPH přes fiktivní vietnamské firmy. To celé je kryto systémem vietnamských večerek, bister, „vetešnictví“, heren, zastaváren a nails studií a tržnic. Ty mají za úkol jednak sloužit k distribuci drog, padělaných cigaret a alkoholu. (policie CR již otevřeně mluví o tom, vietnamské tržnice slouží k distribuci drog a je jen otázkou času, kdy přizná pravdu i o večerkách, kde je to velmi podobné – pokud nevěříte, doporučuji třeba tu, kterou Vietnamci nově otevřeli u parku na Karlově náměstí – oblíbeného místa pražských narkomanů). Současně pak slouží k legalizaci výnosů z trestné činnosti.

 

 

Vietnamci mají na českou ekonomiku a společnost jednoznačně negativní vliv.

 

Ztráty ekonomiky z vietnamského „podnikání“na spotřební dani, clech, DPH, neplacení povinných odvodů atd. jsou zhruba na úrovni 15 miliard kč ročně. To je více než 10 procent schodku státního rozpočtu!! K tomu si připočtěte dalších zhruba 10-15 miliard zisků z drog a tím spojený negativní vliv na českou společnost!. Tohle je onen přínos, který do omrzení opakují extremistické neziskovky a politicky korektní media a pravdoláskařské politické pseudoelity???? Podle střízlivých odhadů nedává naprostá většina legálních vietnamských businessů ekonomicky smysl. Tj. nemohou legálně dlouhodobě prosperovat!!! To je ten přínos? Nebo si politicky korektní cenzoři mysli, že vietnamský export drog do okolních zemí zlepšuje český export?? Při jejich ideologické zaslepenosti a obecné hlouposti, bych se podobným nápadů ani vlastně nedivil…. Nebo je snad přínosem, když Vietnamci (a v tom se neliší od jiných přistěhovalců) zneužívají náš sociální systém?

 

Český politický establishment v zajetí multikulturalismu a vietnamských mafií.

 

Musíme si položit následující otázku. Je možné, že o tom současný politický establishment a média neví? Odpověď je prostá, ne, to možné není. Ten problém je tak očividný a narostl do takových rozměrů, že ho nelze nevidět. Proč o něm tedy média neinformují a záměrně lžou a politický establishment se jím nezabývá, nebo dokonce vietnamské nelegální aktivity kryje?

Bude to směsice multikulturní a politicky korektní ideologie a osobního prospěchu (korupce).

Když se politicky korektní média rozplývají nad údajnou vietnamskou pracovitostí a přitom zatajují a lžou o skutečné podstatě vietnamské ekonomiky v CR, pak je důvod ideologický. Politicky korektní a neomarxističtí novináři, administrátoři blogů (cenzoři) prostě chtějí vědomě napomoci zničení tradiční západní/české společnost.

Když se ale například ministerstvo financí vůbec nezabývá problematikou obrovských úniků spotřební daně ve vietnamských večerkách, bistrech a tržnicích, pak se spíše asi domnívat, že to bude zájem ekonomický. (bude jistě náhodou, že do nedávna byl ministr financí z hlavní pravdoláskařské strany, kde vedení mělo s vietnamskou komunitou nadstandardní vztahy…).

 

Vietnamský drogový mafián náš vzor. Češi nás nezajímají….

 

Před časem předseda pravdoláskařské TOP09 a bývalý místopředseda vlády p. Schwarzenberg navštívil multikulturní estrádu zvanou Miss Vietnam pořádanou v tržnici Sapa a měl starost, zda se u nás Vietnamcům dobře žije. (Tržnice Sapa je policií veřejně označována jako jedno z hlavních drogových překladišť vietnamských mafiánů). Slyšeli jste, že by tento výtečník (p. Schwarzenberg) navštívil třeba české občany Šlukovska, Č. Budějovic a staral se o jejich „blahobyt“ a soužití s menšinami???!!!! Ne, to ho nezajímá. Češi jsou přece rasisti, tak ať drží „hubu“ a platí daně….

 

Stejně tak je neuvěřitelné se dočíst, že šéf europoslanců ODS Zahradil veřejně prohlašuje, že tihle Vietnamci jsou pro nás (líné) Čechy vzor a on bude bojovat o hlasy „vietnamských voličů“.

 

A tihle nešťastníci si prosím říkají politická „pravice“, ale zdaleka se nejedná o jediné představitele současných politických elit, co zaslepeni nemarxistickou ideologii, či penězi, zcela rezignovali na české národní zájmy a bezpečnost a zájmy jejich (českých) voličů.

 

Co s tím?

 

Je na čase si nalít čistého vína. Vietnamci se v CR za těch 40 let v naprosté většině neintegrovali a nemají o to nejmenší zájem (výjimku tvoří několik mladých Vietnamsců – většinou dívek a žen, které se rozhodly vědomě vzdálit vietnamské komunitě. Ostatně většina z nich má za partnera Čecha). Nikdy nepřijali a nepřijmou naše západní hodnoty a způsob myšlení, protože prostě nechtějí. Stejně tak je zcela vyloučeno, že by zanechali nelegálních aktivit (drogy, padělky, pašování lidi, daňové podvody atd). Je to totiž problém kulturní. Pro běžného Čecha je podvádění a třeba prodej drog něco špatného a odsouzení hodného. Pro běžného Vietnamce zcela legitimní a „počestný“ způsob obživy. Je třeba tedy rázně říci dost a přimět je k návratu do jejich původní vlasti!! Kdo chce žít jako ve Vietnamu, tak by se tam měl vrátit. Nesmíme dopustit, aby se z našich měst stala rejdiště asijských mafií. Brzy budou volby a volme podle toho. Koho? Spíš jasně – koho ne! Extremistickou levici jako třeba Zelené atd. Pak tu pravdoláskařskou extrémní levici, co si říká pravice TOP 09 a musíme rozhodně odmítnout i současnou ODS. ODSka ať si hledá voliče u Vietnamců, gayů atd…když ty menšiny tak vehementně podporuje…schválně kolik tam těch hlasů uloví….

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 583,- Kč
Vybráno 33.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 296 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...