ovce2
24.10.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Když ovce zabečí

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

SPIDLOVADocela se bavím, když čtu články od autorů varujících před nastávajícím energetickým a ekonomickým /o morálním už vůbec nemluvím/ úpadkem, do kterého nás vleče naše “osvícená” Evropská unie a její pomahači z národních vlád. Ne že by ti autoři neměli pravdu, čekají nás opravdu čím dál “světlejší” zítřky, ale ty články končí většinou optimisticky. Většinou tak nějak ve smyslu, že “lidi si to opravdu už konečně nenechají líbit”. 

Milí zlatí boubelatí, nic není pravdě vzdálenějšího. Když vylezeme z té “naší” bubliny, rozuměj z okruhu lidí, sledujících alternativu, nežeroucích bez dechu Ocásky Václava Hlodavce a tím pádem ještě tak trochu přemýšlejících a hledajících souvislosti, uvidíme realitu. Kromě těch jedině správných, pokrokových a uvědomělých euroobčanů, kterých, troufám si tvrdit, je asi tak tolik, možná i méně než nás, jen jsou hlasitější a hlavně nekriticky podporovaní, uvidíme stádo. Stádo ovcí, ovcí lhostejných, ovcí chtějících mít pastvu a klid a kvůli pastvě a klidu tupě plní rozkazy kohokoliv. 
.
Jo…postesknou si, jak je čím dál tím větší drahota, ale platí, zanadávají na roušky, ale nesundají je, protože nařízení, bojí se očkování, ale očkovat se nechají, protože přece dovolená a holič a hospoda, naopak, podezřelý je jim ten, kdo protestuje, roušku nenosí, očkovat se nechce nechat. Prostě ten, kdo se stádu vymyká. 
 .
Volí slepence, protože přece v televizi říkali, že Okamura, Trikolóra a vůbec ty malé a burcující strany jsou extremisti, fašisti, náckové, kazící ten náš pokojný smrádek a teplíčko, a tupě omílají fráze o globálním oteplování, jen co v červenci vyleze teplota nad třicet stupňů. Vůbec jim nedochází, že se ty evropské změny, ten sešup do propasti, ta bída, která nás čeká, se týká i jich, a nebo v první řadě jich.
 .
A o tomhle si myslíte, vážení alternativní autoři, že bude dělat revoluci?  Že se vzbouří? Že vezme ty historicky doložené vidle a půjde vykydat ten chlív? Starou belu. Tyhle ovce akorát tak s protestním bečením napochodují na jatka.  A nás všechny, “napříč politickým spektrem”, vezmou sebou.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 413 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
104 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)