vakcinaastrazeneca
16.4.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Když očkovat, tak s rozmyslem

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Dánsko považuje vakcínu od firmy AstraZeneca za nebezpečnou a zakázalo s ní očkovat! Ministr Hamáček přes naše vyslanectví usiluje o získání této vakcíny pro naše občany!

Neuvěřitelný perex článku. A nejhorší na něm je to, že je pravdivý. On ten člověk chce opravdu za každou cenu nakoupit materiál, kterým si Dánové nemíní dál ničit zdraví a životy a míní je narvat do Čechů? Pozbyl rozumu? Tiskem proběhla před pár dny zpráva, že tento pán prodělal před několika dny nějaký blíže neurčený kolaps.

Po přečtení takového nadpisu ve zprávách je jasné, že ho to zasáhlo pořádně a také, který orgán to odnesl. I když o jeho zdravém rozumu bylo možné pochybovat i předtím. To co Dánsko považuje za životu nebezpečné pro své občany, může chtít nakoupit opravdu jen ten, komu již pořádně neslouží mozek. Je to pár dní nazpět, co tuto vakcínu dočasně odmítalo cca 15 států. A důvod měli všichni stejný. Nebezpečné krevní sraženiny po aplikaci první i druhé dávky. Což je nesporný fakt, který se spousta politiků snaží bagatelizovat nebo dokonce zesměšňovat.

Dnes jeden z členů České vakcinologické společnosti tvrdil, že obavy z vakcinace jsou naprosto iracionální. Člověk se prý potom úzkostlivě pozoruje a sám pak vyvolává nežádoucí účinky. Jistě, strach je opravdu mocný. Ale když se člověk dozví o smrtelných příhodách po očkování a mnohých jiných vážných nežádoucích účincích, bodejť by ho ty obavy nenapadly. A že se to stává, tak to se dá těžko okecat.

Mě osobně nikdo nevymluví, že je lépe být iracionální či opatrný, než být mrtvý!

 EMA měla k šetření skoro 5 tisíc mrtvých a 200000 nežádoucích účinků již k 20. 3. 2021. A od té doby se žádné další informace neobjevily. Více jak 30 dní je mediální ticho. A čísla mrtvých a postižených určitě rostou úměrně k počtu očkovaných. Dánsko, které jako první prohlásilo AstraZenecu za nebezpečnou ta  data zná určitě a nerozhodli se jen tak, bezdůvodně. A má také skutečně odpovědné politiky, kteří se nebojí postavit i EU, kde trvají na tom, že AstrouZeneca  je nutné očkovat dál, protože EMA vidí v očkování více pozitiv než mínusů. Jinými slovy EU nařizuje „očkujte a to za každou cenu.!”

 Dánové mají určitě své vážné důvody a zbytečně by to nedělali. Opatrnosti nikdy není dost, zejména když jde o život.  A jestli chce Hamáček Čechy obdařit něčím, co bylo označeno za nebezpečné, a nabídnout, či vnutit to Čechům pod pohrůžkou, že jinak žádná hospoda, žádné kultura, žádné cestování , tak je to normální a nebezpečný magor a měl by být odejit.

 V minulém režimu tvořila vládní garnituru parta kývalů, kteří neudělali svobodně nic, dokud neměli požehnání z Moskvy. V současnosti naši republiku reprezentují borci naprosto stejného ražení. Bez Brusele ani do prdele.

Čeští občané nejsou žádní analfabeti, kteří neumí číst a samostatně uvažovat. Myslím, že po přečtení toho nadpisu v článku ve spoustě těch, kteří mají první očkování AstrouZenecou za sebou, pěkně  hrklo  a uvažují co dál. Každý dnes už ví, že všechny vakcíny jsou v podstatě rychlokvašky a že stále existuje spousta neznámých okolností, které ještě vyjdou na světlo Boží. Důkazů pro toto tvrzení jsme zažili víc než dost, když docházelo k polemice všech možných expertů s ministrem Blatným. Jak se neshodli v podstatě na ničem a konečným výsledkem bylo a je, že očkovaný v podstatě nezískal proti neočkovaným žádnou výhodu a co je nejdůležitější, také žádnou jistotu.  A nejistot je víc, než je zdrávo.

Od předsedy Vakcinologické společnosti pana Romana Chlíbka od včerejška víme, že do nemocnic začali přicházet s Covidem lidé po vakcinaci a že jde asi o 0,5% z dosud očkovaných. Dnešní data počtu očkovaných ukazují na číslo 2.258.965! Takže inzerovaných 0,5% je 11.390 lidí.

 Kolik z nich skončilo s Covidem nemocnici prozatím nikdo nesděluje. Důležité je, že vakcinace nezabránila onemocnění. Nebo se o to onemocnění postarala?

Profesor Beran, stále upozorňuje na fakt, že ti lidé, kteří již Covid prodělali, mají ve svém těle množství protilátek. A neměli by inkasovat další protilátky z vakcín. Může to být pro ně životu nebezpečné.  Smrt důchodců ve Vrchlabí, kteří prodělali Covid a v zápětí vakcinaci, podle něj zemřeli právě proto. Proto by si měl každý napřed zjistit množství protilátek v krvi, než se rozhodne. Mohl Covid prodělat bezpříznakově, aniž to zaznamenal.

O těchto věcech je třeba vést polemiku před veřejností. Tak nějak by měla vypadat starost o občany. Akceptovat rady od skutečných odborníků a nejen matematiků z MeSESu.

To co předvedl pan Hamáček, na starost o zdraví občanů rozhodně nevypadá!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 586 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)