babisnárodní
17.11.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Když nám komunisté kážou jak bylo dobré svrhnout socialismus …

Loading...
Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Tak je to už třicet let. Třicet let od pádu sovětského typu socialismu v naší zemi. Co nám těch třicet let přineslo? Co se změnilo? Jsme svobodní občané? Můžeme podnikat na volném trhu? Můžeme svobodně vyjadřovat svoje názory? Máme právní stát? Můžeme být hrdí na naše politické představitele?

Obávám se, že nikoliv. Socialismus importovaný sovětskými bolševiky nahradil socialismus multikulturně eurounijní a co hůř, ani se vůbec nevyměnily hlavní charakterové vlastnosti vedoucích papalášů, kteří se dnes skrývají za maskou demokratů.

V listopadu 1989 si určitě většina z nás nepomyslela, že 30. výročí “sametové revoluce” budou uctívat “bývalí” komunisté či dokonce agenti StB v elitních pozicích vládnoucích struktur. Není to jen Bureš, můžeme jmenovat mnoho dalších … Štěch, Rychetský, Filip … a mnoho dalších. Kam jsme to dospěli? To máme v naší vlasti opravdu takové hloupé volební stádo bolševismem nakažených ovcí, že jim toto nevadí? 

Asi ano. Všeholid prostě nechtěl a nechce kapitalismus bez přívlastků, ten ideál nás pravicově smýšlejících, chce sociální jistoty, neomarxistický smrádek, “klid na práci” a pohodlné teploučko. Vůbec mu přitom nevadí, že se tak stává otrokem sociálního státu, figurkou politických loutkovodičů, zvířetem zavřeným v novosocialistické kleci, ze které neumí ani dnes utéci.

Je to smutné, ale lidí toužících po opravdové svobodě je žalostně málo. I zde na PP je vidět v diskusích jaký je stav společnosti. Komunističtí trollové zde mají navrch a oponenti nemají sil jim zdárně oponovat. Stalinističtí nostalgici si zde užívají svobody slova, kterou systematicky dříve potlačovali. Nenechme se však jimi znechutit. Právě to chtějí.

Nenechme se znechutit ani Andrejem Babišem kladoucím květiny u pomníku “revolučních” událostí 17. listopadu 1989. Stále žije naděje. Racionálně uvažující občané euroatlantické civilizace toho všeho již mají plné zuby a ukazují, že se dá stále něco v boji proti socialismu a multikulturnímu neomarxismu, který jako prasklý hnisavý vřed nakazil dříve svobobný Západ, dá dělat. Donald Trump, Matteo Salvini a mnozí další budiž nám světlem na konci tunelu. 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 5 511,11 Kč
Vybráno 15.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 514 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,15 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
123 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.