moravec
14.11.2019
Kategorie: Společnost

Když Moravec na ČT o morálce káže …

Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL RUSEK 

Ty sociální sítě! Ty Internety! Chudí, neschopní a závistiví lidé mluví o “lepšolidech”, “havloidech” atd. Takže vážený pane Rychetský, vážený pane Moravče. To, co jste v tomto speciálu OVM zejména vy dva spolu předvedli, kdy se před 500 mladými studenty všemi silami tváříte, že zcela konkrétně vy dva n e j s t e součástí problému, nebo že snad právě vy dva umíte správně rozlišovat (!) mezi dobrem a zlem, tak to je nekonečné pokrytectví a neskutečná, pardon za to slovo, ukázková etická p r a s á r n a.

Příčinou problému je prý samotná existence sociálních sití! Jako kdyby zde byla jaksi plošně (jak manipuluje Rychetský) zejména anonymní kritika…

Nejvýznamnější moderátor ČT, jakási “vlajková loď ČT, dalo byse dokonce říci, Václav Moravec, má dlouhé a předlouhé roky skoro každou nedělí celé 2 hodiny naprosto exkluzivní prostor, aby si zval hosty a upozorňoval na podstatné věci.

Mohl bych zde hodinu a více psát na toto téma, jakým tématům se NIKDY NEVĚNOVAL, jaké HOSTY SI NIKDY NEPOZVAL, a hlavně JAKÉ OTÁZKY NIKDY NEPOLOŽIL. Je nepochybné, že tragický stav etiky hlavních redaktorů ČT je podstatnou součástí otřesného marasmu a “pýchy”, jež v této zemi můžeme pozorovat.

Podobnou kritiku bychom mohli vznést vůči významné osobě české justice, panu Rychetskému.

A vše zaštiťuje osoba a jméno Václava Havla. Měli bychom lépe číst jeho rané dílo, kde mj. právě V. Havel popisuje krizi Západu, která je (byla) symetrická k šedému východu před rokem 1989. Jenže (!) právě jeho rané dílo se nám dnes už nehodí. Tento výborný a ještě autentický (!) V. Havel raný má být zapomenut. Máme znát jen Havla zpracovaného názory a zájmy mj. Georga Sorose, který financoval Chartu77 a s Havlem se mj. v prosinci 1989 osobně sešel, což Soroš sám připomíná (viz YT).

Ti mladí lidé přece nemají životní zkušenost, aby uměli a mohli (!) prohlédnout, že před nimi mluví o etice, pravdě, dobru a spravedlnosti lidé, kteří se v prvé řadě pevně drží svých pozic v mocenské hierarchii, ale nejen to, v řadě prokazatelných případů stojí přesně na opačně straně, než o které tak věrohodně mluví. Oni, samozvaní mluvčí lásky, etiky, dobra a spravedlnosti.

Co s tím? Když, řečeno s Karlem Krylem, obrazně, “vrah o morálce káže”?

Dokud se jasně nepopíše faleš a pokrytectví pozdního Havla (cca od února 1990), tak není možná dobrá změna. Dokud je jméno V. Havel přikrývkou toho všeho zla, co Západ a USA zde za poslední desetiletí udělaly silově mocensky špatně, dobrá změna se nekoná a konat nemůže. Dokud se my nad tím nepozastavíme.

  • Michal Rusek, FB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 5 511,11 Kč
Vybráno 15.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 309 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.