moravec
14.11.2019
Kategorie: Společnost

Když Moravec na ČT o morálce káže …

Sdílejte článek:

MICHAL RUSEK 

Ty sociální sítě! Ty Internety! Chudí, neschopní a závistiví lidé mluví o “lepšolidech”, “havloidech” atd. Takže vážený pane Rychetský, vážený pane Moravče. To, co jste v tomto speciálu OVM zejména vy dva spolu předvedli, kdy se před 500 mladými studenty všemi silami tváříte, že zcela konkrétně vy dva n e j s t e součástí problému, nebo že snad právě vy dva umíte správně rozlišovat (!) mezi dobrem a zlem, tak to je nekonečné pokrytectví a neskutečná, pardon za to slovo, ukázková etická p r a s á r n a.

Příčinou problému je prý samotná existence sociálních sití! Jako kdyby zde byla jaksi plošně (jak manipuluje Rychetský) zejména anonymní kritika…

Nejvýznamnější moderátor ČT, jakási “vlajková loď ČT, dalo byse dokonce říci, Václav Moravec, má dlouhé a předlouhé roky skoro každou nedělí celé 2 hodiny naprosto exkluzivní prostor, aby si zval hosty a upozorňoval na podstatné věci.

Mohl bych zde hodinu a více psát na toto téma, jakým tématům se NIKDY NEVĚNOVAL, jaké HOSTY SI NIKDY NEPOZVAL, a hlavně JAKÉ OTÁZKY NIKDY NEPOLOŽIL. Je nepochybné, že tragický stav etiky hlavních redaktorů ČT je podstatnou součástí otřesného marasmu a “pýchy”, jež v této zemi můžeme pozorovat.

Podobnou kritiku bychom mohli vznést vůči významné osobě české justice, panu Rychetskému.

A vše zaštiťuje osoba a jméno Václava Havla. Měli bychom lépe číst jeho rané dílo, kde mj. právě V. Havel popisuje krizi Západu, která je (byla) symetrická k šedému východu před rokem 1989. Jenže (!) právě jeho rané dílo se nám dnes už nehodí. Tento výborný a ještě autentický (!) V. Havel raný má být zapomenut. Máme znát jen Havla zpracovaného názory a zájmy mj. Georga Sorose, který financoval Chartu77 a s Havlem se mj. v prosinci 1989 osobně sešel, což Soroš sám připomíná (viz YT).

Ti mladí lidé přece nemají životní zkušenost, aby uměli a mohli (!) prohlédnout, že před nimi mluví o etice, pravdě, dobru a spravedlnosti lidé, kteří se v prvé řadě pevně drží svých pozic v mocenské hierarchii, ale nejen to, v řadě prokazatelných případů stojí přesně na opačně straně, než o které tak věrohodně mluví. Oni, samozvaní mluvčí lásky, etiky, dobra a spravedlnosti.

Co s tím? Když, řečeno s Karlem Krylem, obrazně, “vrah o morálce káže”?

Dokud se jasně nepopíše faleš a pokrytectví pozdního Havla (cca od února 1990), tak není možná dobrá změna. Dokud je jméno V. Havel přikrývkou toho všeho zla, co Západ a USA zde za poslední desetiletí udělaly silově mocensky špatně, dobrá změna se nekoná a konat nemůže. Dokud se my nad tím nepozastavíme.

  • Michal Rusek, FB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 505 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
politicon.cz
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.