VOJTECH ROUSKA
1.6.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Když máš pokrytectví v pracovní smlouvě

Sdílejte článek:

TOMÁŠ TISOVSKÝ

Tak hyenismus a pokrytectví dál předvádí jak přední novinářská esa, tak politické špičky. Nedělní Partie na Primě, kdy hostem byl blonďák Vojtěch, byla toho jasnou ukázkou.
Paní moderátorka položí otázku, proč stát upozaďuje občany, kteří prodělali covid doma samoléčbou a nemají tedy státem předepsaný důkaz o prodělání infekce, t.j. pozitivní PCR test a absolvovanou předepsanou karanténu. Velmi správně paní moderátorko. Namítla rovnou, že se dají měřit protilátky. Opět velmi správně, ovšem jen potud.

Blonďák na to odvětil, že přeci dosud není přesně definováno, jak to s těmi protilátkami vlastně je a že tedy v současné době neexistuje shoda, atd. Zde blondýn lže, jako když tiskne. A moderátorka je spokojená a jedeme dál.

Jelikož jsem komunikoval s nejmenovanou vedoucí výzkumu z Brna, která dlouhodobě provádí oficiální výzkum protilátek po prodělání covidu a po očkování, vím své. A ví to i blondýn, protože tato vedoucí výzkumu pravidelně informuje ministerstvo zdravotnictví. A ví to i novináři, protože i na slavném SEZNAMU se objevili články o tomto výzkumu.

Nejenže už dnes z výzkumu plyne, že minimálně rok po prodělání covidu zůstává ve většině buněčná paměť a tedy i imunita, ale ví se i to, že tato určitá imunita je lepší, než po očkování a dokonce se předpokládá, že vydrží desítky let. Také se již ví, že občany, kteří covid prodělali, netřeba nyní vůbec očkovat, lépe řečeno je to až nežádoucí, natož děti. Tzn. ví se to!

 

Pak je zde ale ta hlavní pravda. Jak se vlastně zjistí, že určitá vakcína chrání po určitou dobu? Blondýn by se při položení této otázky musel zatvářit, že to neví, ač to ví. No samozřejmě, že se to zjistí z hladiny protilátek. Světe div se, o vakcínách se čile hovoří, jako o skvělé ochraně. Prymulák, Blatník, Árenbýk i blondýn se předhánějí v chlácholení veřejnosti, jak že ty vakcíny chrání a budou chránit. Tu je to rok, tu půl roku, tu onak.

Oficiálně se však nemohou o nic opřít. Výzkumy ochrany z buněčné paměti jsou relevantní a to hlavně pro lidi, kteří covid prodělali. Pro očkované ale neexistuje jiná metoda, snad kromě toho, že by do nich někdo po půlroce píchnul covid? Jen doplním, že zde nehovořím o protilátkách IgG, které vydrží krátce a nejsou podstatné, ač si za ně laboratoře inkasují těžké prachy od občanů, kterým je však i pozitivní výsledek protilátek IgG k ničemu. Hovoříme o lymfocytech a o buněčné paměti, která zajistí, že při styku s jakoukoliv mutací, jsme po prodělání covidu již chránění. Lidem, kteří prošli klinickou studií a mají dostatek paměťových covid T buněk, nedokáže zatím vůbec pomoci ani paní vedoucí onoho výzkumu v Brně. Ministerstvo nechce nic jiného, než lidi očkovat a nepřipouští ani schémata z Německa či Francie, kde tedy tyto výzkumy a metody už nejsou upozaďovány.

Takže shrnu-li, ví to jak blondýn, tak moderátorka, avšak oba pokrytecky pravdu neřeknou. Debata k ničemu.

Výsledek je ten, že i nadále budeme šikanovat občany, kteří se chudáci vyléčili doma, neobtěžovali stát. Budeme dál tyto občany například na SEZNAMU očerňovat tím, že se přeci musí nechat očkovat a pokud ne, sebereme jim zdravotní péči. Neuvěřitelné pokrytectví, hanba, zatahování do zdravotního rizika plynoucího z očkování po prodělání covidu.

Hlavní je naprat to do všech lidí včetně dětí a ostatní držet u huby. Nedovolíme přece, aby se nějaká vakcína vylila do kýblu, nebo aby nějaký test bez jakékoliv certifikace propadnul a nebyl z něj vývar!

No, ono se to jednou všechno těm zmetkům spočítá. A nebude to už dlouho trvat. Už se začíná spekulovat o velké pravděpodobnosti vzniku sraženin u očkovaných při letecké přepravě (tato je v tomto smyslu malinko riziková i bez vakcinace). To se brzy ukáže. Pokud to bude pravda, nebudete moci letecky cestovat milí očkovaní přátelé, popř. se budete stresovat vy i letecká společnost. Ale to ukáže čas. Také ukáže čas, zda tento článek byl pravdou nebo spekulací a konspirací. Ukáže se rovněž, jak to bude s rouškama u očkovaných (zda je budete nuceni nosit či ne) a ukáže se i to, kolik očkovaných ještě onemocní… Ač tedy CDC již raději nebude tyto osoby počítat a bude se zaměřovat pouze na hospitalizované a mrtvé “očkované”. Pfizer už však údajně i zveřejnil, že 80% dětí nad 12 let po vakcinaci má vedlejší účinky!!!

Nositelé nobelových cen sdělují, že očkování způsobí nové mutace, že se nemá očkovat v době epidemie či snad pandemie. Bývalé hygieničky říkají, že nikdy nebyla u nás v posledním roce vyhlášena epidemie a že je tedy všechno špatně. Objevují se články o účinnosti vakcín “1 %”. Atd. A pořád nám tady cpete od rána do večera totéž, naočkuj se občane. Pokrytectví vždy dopadá stejně, provalí se to!

A blonďákovi bych vzkázal jedno, chlapče jdi raději zpívat, protože tě Bureš zkompromituje pro celý tvůj zbylý život. Sám zůstane čistý!

Volte prosím srdcem!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 141 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)