4008921-ockovanui
21.6.2021
Kategorie: Společnost

Když má vir kalendář a pozná věk

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝDíky médiím se dozvídáme plno lží, ale o tom, že ve francouzských regionálních volbách Marine Le Pen válcuje konkurenci a všude se pohybuje na prvním či druhém místě, to se nedozvíme. Možná je Le Pen na naše poměry i tak poměrně levicová, ostatně to je ve Francii tradice, nicméně její názor na migraci je nyní velmi aktuální. Snaží se zachovat svou zemi pro Francouze, ne ji předat muslimům. Volby jsou však dvoukolové, takže zdaleka nemá vyhráno, nicméně šance tu je. To jen pro informaci, kterou naše média přes zuby procedí jen velmi nerada, když už vůbec.

Ve Velké Británii se údajně šíří vir nazvaný Delta, má jít o indickou mutaci, ovšem přejmenovanou. A protože je třeba z různých důvodů doočkovat mladou generaci, dostal tento druh covidu-19 za úkol být nebezpečným pro mládež a nečekaně napadá i nenaočkované. Je třeba konstatovat, že vcelku dobře spolupracuje s vakcinační mafií, protože kdykoliv se ,,objeví“ jakákoliv mutace, vždy si vybere tu část populace, ke které směřuje snaha přinutit ji k plošnému očkování. Nejdříve tak umírali ti nejstarší, což nepřekvapuje, uvědomíme li si, že byli izolováni od příbuzných, znehybněni na lůžkách a jejich sociální život byl nulový. Poté přišla další vlna a nejpostiženější byla generace nad 60 let. Samozřejmě jsme byli informováni o tom, že covid napadá stále mladší populaci, a protože je vakcín dost, přišla řada na starší 12ti let. A na podzim se objeví další mutace, která stoprocentně zaútočí na malé děti. Vir je tedy velmi inteligentní a má dobré informace, kde zasáhnout.

Mezitím je tu však jiná realita. Ve Velké Británii je asi tak stejný stav jako tady na jaře, když jsme na tom byli nejhůře na světě, nicméně rakve na ulici, přeplněné mrazáky a krematoria jedoucí při spalování Čechů a Moraváků byly jen v zahraničních médiích. Jak přemýšliví lidé vědí, manipulace s čísly, a především míchání jablek s hruškami dohromady, udělaly z naší země exemplární příklad neschopnosti vypořádat se s covidem. Zatímco jinde se k počítání používala jiná metodika, u nás byl každý mrtvý s koronou. A je jedno, co bylo skutečnou příčinou. Nicméně to zafungovalo a určitou část lidí přesvědčilo jít si pro svou dávku. Propaganda jede dál. Bohužel je třeba konstatovat, že počet lidí podléhajících klamavé reklamě na slibovanou tečku za covidem přibývá, aniž by si dotyční připouštěli rizika. Zprávy z Británie jsou takové, že se tam nic moc neděje.

Jistě jste v okolí zpozorovali množství nově naočkovaných lidí. Většina má především radost z toho, že to má za sebou, což lze brát jako naivitu, přestože jde většinou o jinak inteligentní lidi. Často mladší generace, zcestovalá, pracující v manažerských postech. Ti jsou ochotní přistoupit i na vakcinaci svých dětí. Průběh po vpichu bývá podobný, tedy den dva špatně, halucinace, pak vše ok. Takže jejich argumentem je, že to se dá vydržet. Dá, řekl by rozumný člověk, kdyby neslyšel o jiných případech, které měly fatální konec. Nicméně v prvních dnech a týdnech po prodělání očkování jde spíše o výjimky, které jsou navíc utajené. Jenže vakcína, která de facto žádnou vakcínou není, bude v těle pracovat. A dle různých dostupných informací, vcelku sveřepě. Teď by bylo možné se zmínit o spikeproteinech, nanočásticích a dalších dobrotách, jenže není k tomu důvod. Ti, kteří chtějí vědět, ti už si informace sehnali, a tak umí zdůvodnit, proč se nepodvolí, jejich opak to zase nezajímá a ani nebude, pokud se tedy něco buď neprovalí, nebo jim bude relativně dobře. Takže absolutní ztráta času, myslíte li si, že někoho přesvědčíte o jeho omylu.

Vláda již vyhlásila termín, kdy se budou moci registrovat dvanáctiletí a starší. Je trochu s podivem, že by to mohli udělat samotní, protože v tomto věku jsou snadno ovlivnitelní a jejich rodiče zároveň vydíratelní. Školy jsou státní, plno občanů navíc pracuje ve státních službách, kde se stávají terčem šikany, nejsou li ochotni se podvolit. Platí to pro policisty, zdravotnický personál, úředníky, pedagogy. Stát, tedy především ten náš, je špatný správce, ale tvrdý otrokář. V poslední době se to ukazuje mnohonásobně. A to nejsme na konci, pod kotlem bude přikládat i EU. Ta až do svého rozpadu bude bojovat. Připomeňme si nacistické Německo, které ještě pár dní před koncem války a v době, kdy už byl konec nezvratný, pokračovalo ve vraždění lidí, civilistů, žen, dětí. Zatím se Brusel s Berlínem a Paříží cítí být silní, takže kážou jednotlivým státům, co mají dělat. Všude je to jako přes kopírák. Je jedno, v které zemi jste, průběh je podobný, opatření stejná, ignorace lidských osudů také. Podobné je i chování občanů, tedy dvě strany jedna druhou osočující a zároveň se navzájem nechápající.

Konec léta opět změní režim našich dnů. Kubek by měl rád proočkováno 90% lidí ČR, což je varováním pro rodiče mající rozum a zodpovědnost. Bude třeba být ve střehu, budou dělat vše proto, aby svých plánů dosáhli. Ignorace Ústavy České republiky už je denní realitou, pohrdání soudem též. Je nemá už co zastavit. Očkovaní jim k experimentu dodají své ratolesti, ostatní budou chtít přinutit. Vstoupili jsme do války, která nemůže mít vítěze. Obětí bude více, než nyní tušíme.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 442 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)