18.10.2013
Kategorie: Společnost

Když komunista lže, aneb jak je důležité míti Filipa

Sdílejte článek:

JAN SARKA 18|10|2013

Předseda KSČM soudruh Vojtěch Filip se v předvolebním rozhovoru pro iDNES.cz rozpovídal  o své “rodné” straně. A člověk se musí při čtení jeho vize jak by měla naše republika vypadat a hlavně jak by měla ekonomicky i morálně fungovat, rozplývat blahem a chvět nedočkavostí té rajské budoucnosti. I slza mohla jednomu ukápnout při čtení jak se nám KSČM “prý” omluvila za “chyby a omyly z let 1948 až 1989.”  

 

 

Vraždy, krádeže, mučení, teror, šikana, špiclování. To je jen pár příkladů z toho co provázelo vládu komunistů v Československu. A to jsou asi ty chyby a omyly jenž měl soudruh Filip na mysli. Zničené lidské životy v lepším případě, umučení, popravení a na hranicích zastřelení občané v té horší variantě. To jsou “omyly a chyby.” Pouze se nám potvrdilo, že život člověka nemá pro komunistu žádnou cenu.

 

Ale to není to hlavní co mě na lhaní soudruha Filipa zaujalo. Mě upoutala jiná “myšlenka.”

 

Soudruh předseda nebyl prvním, a předpokládám že nebude ani posledním komunistou, který tvrdí to samé co nám před nedávnem zdělila i jednička pražské kandidátky soudružka KSČM Marta Semelová. A to že; “v mnoha ohledech bylo období před rokem 1989 spravedlivější než současný stav.”  A k tomu hned jedním dechem dodává; “KSČM je proti jakékoliv politice, která připouští omezování demokracie, diskriminaci nebo represi za názory.”

 

Ale pokud nám soudruhu Filipe tvrdíte, že KSČM je proti jakékoliv politice která připouští omezování demokracie, diskriminaci nebo represi za názory, tak ale nemůžete myslet upřímně Vaše tvrzení o tom jak v mnoha ohledech bylo období před rokem 89 spravedlivější než současný stav. Vše co se v Československu před rokem 89 odehrávalo bylo totiž postaveno na politice která nejenom že připouštěla, ale aktivně a v mnoha případech i brutálně omezovala demokracii a uplatňovala diskriminaci i represi za názory. A nebo je upřímný Váš názor na období před rokem 89 a v tom případě nám lžete o té “lásce” KSČM k demokracii. A to si myslím že je pravděnepodobnější, neb komunisti potřebují demokracii jen k tomu aby se dostali k moci. Jakmile však tu moc mají, hned demokracii odmítají a snaží se ji potlačit.

 

 

Ale vy se jen vlastně držíte doktríny která provází vaši stranu od jejího založení. Lhát před volbami, lhát v průběhu voleb a lhát i po volbách.

 

A stejně jak Julda Fulda tak i já vyzývám a prosím český národ; “Lidé, bděte!!!!!”

 

A hlavně nezapomeňte míti Filipa.

 

 

ZDROJ: bez-cenzury.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 114 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.