cor_TITVIRPENIÍZE
30.8.2020
Kategorie: Společnost

Když jde hlavně o zdraví, ale vy až příliš dobře znáte svoje pappenheimské

Sdílejte článek:

LU LINA

 

Nezdá. A to, že probíhá největší zásah do ekonomiky, chodu společností a občanských svobod od druhé světové války dalece převyšující svým rozsahem dění po 11. září 2001, není bohužel výtvor sjetého indického scénáristy třetí kategorie. Jsem dalek toho, abych někoho konspiračně teoreticky obvinil, že to celé řídí. Třeba ilumináty. Tohle se asi úplně uřídit nedá. Ale vzhledem k faktu, že celoplanetární kovidiocie jeví silné známky umělého vyvolání a udržování, je asi na místě položit si po vzoru filmového majora Šebka otázku, komu tím prospějeme.

Momentálně jsou například velké téma vakcíny. Ty západní provenience a teprve chystané, ruská hotová se nepočítá, protože je ruská. Lítají tu čísla v řádu stovek milionů a miliard kusů vládních objednávek. Budou prý zdarma. Přičemž zdarma, jak jistě víte, není nikdy nic, vždycky někdo musí někomu zaplatit. V tomto případě vlády koncernům zaplatí z našich daní. A pokud neplatí nikdo nikomu nic, jste, jak jistě rovněž víte, produktem vy. Očkování prý bude nepovinné. Změna na povinné, v zájmu ochrany zdraví, je pak jen otázkou času. Čili pro farmaceutické korporace slušný byznys.

Jakoby už těch pilulí na všechno a injekcí proti všemu, co do nás v našem zájmu cpou částečně povinně už teď, bylo málo a oni málo vydělávali i bez covidu. Ale peníze jsou, myslím, pro začátek dobrá stopa. Co taky jiného, že?

Velkým tématem, ale nikoliv mediálním, bude nepochybně vliv, který na situaci kolem čínské breberky mají neoficiální a nevolené mocenské struktury typu Bilderbergu nebo Aspen Institutu. Tady se k penězům přidává i moc a hlavně vliv. A co by mohly ze strachu z Covidu-19 vytěžit? Že by větší peníze, větší moc a hlavně větší vliv? A co volené mocenské struktury, ty chráněné dílny a líhně těch důležitějších, nevolených? Že by to samé?

Takový virus má pro ně pro všechny cenu zlata. Kam se hrabou ekonomické krize nebo i války. Všechno to, co se tak těžko zavádí za normálního stavu, jde najednou skoro samo. Protože je to kvůli ochraně našeho zdraví a to musí jít všechno stranou. A tak kvůli ochraně zdraví zničíme i zbytek malých živností či podniků, těch parazitů, i ten zbytek kapitalismu, co nám po letech blahodárného působení Bruselu ještě zbyl a konečně zavládne globálně korporátní blahobyt. Tedy vlastně jakási varianta na náš dávný sen z roku 1968, socialismus s lidskou tváří.

Když ve hře zůstane jen několik opravdu velkých hráčů, kteří mají všichni stejné zájmy, to se totiž daleko lépe určují pravidla hry. A nesrovnatelně lépe se i jejich pomocí pak vládne. Té mase závislých na státu. Nebo na otročině pro globální korporaci.

Kvůli ochraně našeho zdraví se zavedou dávno plánovaná pravidla, která se dlouho nedařilo protlačit přes občanská práva. Zmizí třeba hotovost, protože je šiřitelem nákazy. A protože bezhotovostní platby se, na rozdíl od ní, tak krásně trasují. A jako druhotný bonus bude zvýšení našeho bezpečí, protože to konečně, spolu s vymýcením legálního držení zbraní, vymýtí terorismus. Ten nejnebezpečnější, ultrapravicový. Óóó, hosana.

Je jen otázkou času, kdy se stane povinnou aplikace erouška, protože sice fantasticky funguje a máloco nás před smrtí s covidem hned po vakcíně od AstraZeneca ochrání lépe, ale lidi na ní, zřejmě pod vlivem ruské dezinformační kampaně, úplně dlabou a nestahují.

Daleko rychleji než obvyklou cestou zmizí při „pandemii“ i další zbývající atributy svobodné společnosti. Jde přece o zdraví. Ty, které se voleným a nevoleným mocenským strukturám ještě nepodařilo odstranit během momentálně probíhající další cesty ke světlým zítřkům, kdy jich už zmizelo požehnaně. Jejich pěkným symbolem je rouška. A jak se málo dobrovolně stahuje erouška, tak se stejně málo dobrovolně nosí i rouška. Takže ji dáme befelem. Protože jde o vůbec to úplně nejúčinnější, co proti nákaze máme.

Když si totiž každý ve své povinné, celý den neměněné roušce vypěstuje svojí kolonii virů, které celý den konzumuje a rozfoukává kolem sebe na ostatní, urychluje se tím významně promoření společnosti, což, společně s povinným očkováním a dodržováním nedodržitelných pokynů epidemiologických fachidiotů, ochrání naše zdraví před námi samými nejlépe.

Některá represivní opatření kvůli ochraně občanského zdraví působí až dadaisticky. Kvůli ochraně zdraví lze kupříkladu zakázat demonstrace proti povinné ochraně zdraví, jako se teď stalo v Berlíně. Nevoní vám roušky, zdravotní represe, imbecilní nařízení, virový socialismus, epidemiologická totalita či vůbec povinná kovidiocie a chcete kvůli tomu uplatnit svá občanská práva? Pak se především musíte podrobit zdravotní represi, imbecilním nařízením, virovému socialismu, epidemiologické totalitě a všeobecné povinnosti kovidiocie, jinak dostanete pendrekem.

Dezinfikovaným.

Další věc, kterou sleduju se znepokojením, je ta bezedná  a zázračná studna, ze které najednou na všechny strany tryskají koronavirové miliardy. Eur i korun. Najednou nejsou peníze žádný problém. Z pandemie se prostě proinvestujeme. Hm. Asi jak kdo, že. Ti, co jsou už teď pevně přisátí na dotační penězovody, tedy především korporace a velké podniky, ti se nepochybně za naše peníze proinvestují. Ale co ten zbytek?

Co živnostníci a jejich firmy do deseti zaměstnanců, které jsou dohromady největším zaměstnavatelem v zemi? Tedy sektor, který byl už před virem díky dlouholeté vládní „podpoře“ malého a středního podnikání na umření. Co jejich zaměstnanci? Co všichni obyčejní lidi, kteří mají tu smůlu, že nejsou učitelé, kteří zase z těch půjčených miliard dostanou za svojí těžkou práci od vidím do nevidím a žádné volno přidáno, vir nevir? Co všichni ti, co se z ničeho proinvestovat nemůžou, protože i díky gigantickým daním ze svých žebráckých platů už tak nic nemají a teď ještě dostanou po vejcích koronavirem?

S kovidiocií je, jak se zdá, nerozlučně spojena i agenda Zeleného údělu. Kovidiocií naboostované zelené šílenství tak dosáhne rychlosti světla, o které by si jinak mohlo nechat zdát, a ze které musí Svědci Grétini omdlívat rozkoší.

Krávy, spalovací motory, hambáče, uhlí, bílý muž i jeho výmysl kapitalismus, který všechno to zlo zplodil tak díky jednomu viru z miliardy a „ochraně“ před ním zmizí v propadlišti dějin o hodně rychleji než bez viru.

Je tohle hlavní účel té klauniády?

Netvrdím, že to tak je, jen si kladu otázky a šířím tím dezinformace. Třeba se to všechno opravdu děje samovolně a přirozeně a nikdo do toho zespodu nefouká. A ta nejen z mého pohledu absurdní virová hysterie zatím zcela zjevně – soudě dle stále častějších vyjádření typu „budeme si muset zvyknout“ –  vedoucí pouze k větší nesvobodě, už zase vůbec s ničím nesouvisí.

Nejsem ani ekonom. Takže likvidace ekonomiky, živnostníků, střední třídy a obrovské zadlužení a jeho transfer do vybraných kapes, které svýma laickýma očima vidím, bude třeba fakt úplně úžasná věc.

Jenže…na to až příliš dobře znám svoje pappenheimské.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 724 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)