SEZNAMBABIS
25.8.2021
Kategorie: Společnost

Když dělá Seznam propagandu …

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Já se vážně omlouvám, ale dneska se s vámi musím podělit o další neuvěřitelnou PR práci Seznamu. Včera totiž zveřejnili reportáž jakéhosi Václava Dolejšího, který si vzal kameru a šel natáčet na Babišovy mítingy. Jmenovalo se to “Podívejte se na Babišovy mítingy, jak vám je jeho PR nikdy neukáže”.

 

Lukačevič už je asi řádně nervózní (ale furt není ochoten dát dost peněz za pořádného šéfredaktora), protože vypustit něco takového a doufat, že to s premiérovými preferencemi zacvičí, to už není zbožné přání, to je prostě hovadská ignorace. Pardon za moje příkrá slova, ale nemohu jinak.  Zde máte odkaz, stojí to za to: 

Pokud se na celou reportáž kouknete, tak vám na začátku tajemně naznačí, že s těmi úsměvy u Babišovy zmrzliny to není tak horké. Že se lidi fotí a premiér jim podepisuje knihu, ale na periferiích těchto mítingů, tam dochází ke rvačkám, tam se lidi hádají a musí zasahovat bodygárdi, kterých je tam vždycky jak naseto.  

Pak vám pustí záběry z kamer. Patřičně krátké střihy, aby se člověk nikdy nedozvěděl, co bylo předtím a co bylo potom. Prostě jen nejvhodnější vteřiny nějakých šťavnatých nadávek či strkanic a pak ty ostré hochy, kterak někoho pacifikují.  Záměrem zřejmě bylo ukázat, že premiér není takový, jakým se zdá být a pokusit se trochu zarazit tu jeho rozjetou mašinérii na hlasy. Na závěr se dozvíme, že nikdo neví předem, kde se premiér bude nacházet a kde bude příští míting. 

Lukačeviči… dovol mi pár dobře míněných slov. 

Ten tvůj Václav Dolejší se sice ve střižně snažil, ale nemohl zakrýt jednu věc – že to jsou právě Babišovi odpůrci, kteří dělají bordel. Že sprosté nadávaky začínají u těch, kteří pokřikují na lidi, že jsou hloupí, že jsou ovce, že nemají paměť. Vážně si tam u vás v Seznamu někdo myslí, že tohle je nejvýhodnější způsob, jak lidi přesvědčit o tom, že Babiše nemají volit? Já se na to podíval a pocítil jsem přímo nebetyčnou chuť to Andrejovi hodit. Jen proto, že mi nějaký primitiv a hulvát nebude říkat, co je demokracie. 

Dále onen Dolejší nemohl zakrýt, že Andrejko má svoje akce dobře připravené, že mu na tom makají profesionálové. Třeba i tím, že seznamáčtí reportéři se o akci dozví jako poslední, ale lidí je tam jak naseto. Jak to ten Andrej dělá? Vám novinářům nikdo nic neřekne, ale lidi se to dozvědí… A kupodivu to Babišovi funguje ve městech i na vesnicích.

Já fakt nemohu uvěřit té vaší hlouposti. Řekněte mi, že si vás Andrejko koupil, že kdyby takové debilní odpůrce neměl, tak by si je musel vymyslet… Řekněte mi, že je to placený kompars, který Babišovi dotváří kampaň. Řekněte mi, že to Babiše stálo hodně milionů, aby měl kampaň takhle vymakanou. Protože jestli jste tuhle reportáž udělali za svoje, jestli tam ti lidi přišli hulákat a nadávat zadarmo a vy jste dobrovolně natočili a zveřejnili, že bordel nedělá Babišův příznivce, ale Babišův odpůrce, tak se vážně musím ptát, jak se ti podařilo stát se miliardářem. 

Já vím, když jela před časem prezidentská kampaň, tak vám to nedocházelo. Že Zemanovi příznivci nechali Drahoše, ať si kecá kde chce a co chce, že ho nerušili, nepískali, nemávali, nenadávali, ale byli to právě Drahošovi voliči, co u Zemana dělali bordel a mysleli si, že tím svému stahovači králíků pomohou. Ale teď jsme o čtyři roky dál. Už jste si mohli dávno zanalyzovat důvody vašeho neúspěchu. A vy, místo abyste se poučili, tak jedete přesně jako tenkrát. A ještě přitvrzujete. Ukazujete národu v přímém přenosu tu nejprimitivnější hulvátskou hloupou chuligánskou a fanatickou Pražskou kavárnu a ještě se k tomu hrdě hlásíte. Babiš musí skákat nadšením. 

Prosím prosím prosím, řekni mi, že ti Andrej za tuhle reportáž dobře zaplatil. Řekni mi, že to máte domluvené jako oligarcha s oligarchou. Řekni mi, že Mára Prchal přišel s lukrativní smlouvou a vy teď provádíte její plnění. Řekni že to děláte za peníze. Protože jestli tohle děláte zadarmo, tak bude brzy po Seznamu. Tahle hloupost se musí brzy projevit i v účetní bilanci. Ta se musí projevit i na poradách vedení a musí se projevit v manažerských rozhodnutích. Když se podívám na Babišovu kampaň, tak se nedivím, že Agrofert jede jako nikdy. Profíci pracují… peníze tečou.  Když se podívám na tvoje reportáže, tak se začínám bát, že český vyhledávač bude brzy minulostí. Těch blbečků tam bude víc než jeden Dolejší. Tohle ti brzy proroste celou strukturou vedení firmy. Jednoho dne zjistíš, že je Seznam jen prázdná slupka. 

Uvědom si, že Volný i Okamura si říct dali. Od toho průhonického vajíčkování si hoši zřejmě dokázali ukočírovat svoje lidi a reportáže o zdivočelých odpůrcích očkování úplně zmizely. Nebo jste je vy vystříhali? Nechali jste tam místo Volného bojůvek hulákat jen příznivce Pražské kavárny?  Volný i Okamura si teď jedou svoje na své úrovni a nedělají si škodu napadáním ostatních. To jen kafírníci se přímo předhánějí ve vulgaritách, vy to zadarmo natáčíte a zadarmo ukazujete celému národu. Babiš si nemůže přát nic jiného. 

Až ti Lukačeviči přijde po volbách od Babiše velký pugét a flaška kvalitního chlastu, tak se nediv. Bude to to nejlevnější poděkování, že jsi Andrejovi vyhrál volby a poškodil líbodémo víc než kdokoliv jiný. Že jsi v přímém přenosu za svoje vlastní peníze ukázal ten spolek politických sebevrahů, kteří mají ještě pořád pocit, že to snad dělají dobře.  

Heleď já chtěl, aby to Babiš neměl zadarmo. Aby mu došlo, že má jen voliče. Aby mu došlo, že se musí víc snažit. Ale on nemusí. On si klidně může lézt do americké řiti, klidně může stát využívat ku prospěchu Agrofertu, klidně může dělat kiksy. Protože nemá žádné soupeře. 

A já byl také blbec. Před několika měsíci jsem tvrdil že by Piráti mohli volby vyhrát… já zapomněl, že v kampani začnou mluvit. Stejně tak jsem si nemyslel, že nějaké médium může být tak zoufale imbecilní. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 132 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)