babissobotkaeu
5.3.2017
Kategorie: Politika

Když Bohuslav s Andrejem budují “kapitalismus”

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Každému soudnému člověku musí být jasné, že oba v titulku jmenovaní pánové asi opravdu nejsou těmi pravými příklady, kteří by praktikovanou politikou svojí a svých partají byli garanty vývoje společnosti směrem k rozvoji osobních svobod občanů, volného neregulovaného trhu a malého efektivního státu, tedy směrem ke stavu společnosti chápaného dnes pod poněkud mediálně zprofanovaným pojmem “kapitalismus”.

Co také chtít po sociálním inženýrovi, který nepoznal za celý svůj život nějakou produktivní práci, jíž by vytvořil hmatatelné hodnoty a komunistickém oligarchovi, jež dle všech indícií vybudoval pochybné hospodářské impérium na pozadí dobrých vztahů mezi nomenklaturními soudruhy a agenty. Jediné co umí oba dva dobře je “vybírat stále plíživě zvyšované daně” a kriminalizovat společnost nesmyslnou legislativní smrští jejich parlamentních loutek.

Oba dva jsou navíc typickými představiteli dnes v EU vládnoucí multikulturní neomarxistické levice, byť každý z nich na to jde z jiného konce.

Sobotka to v podstatě ani nezastírá a jeho jediným politickým programem je “čerpat (evropské) peníze”. Pod tento pojem pak umně schovává propagandistický extrémní populismus, soudružské kádrování za zásluhy i masivní daňové okrádání obyvatelstva na hranici únosnosti a přerozdělování těchto peněz přes domácí či bruselské korupční penězovody tak, aby oranžová partaj a její vůdci měli vždy dost na financování volebních kampaní a bohatého osobního života.

Babiš na to jde přeci jen trochu jinak. Chtělo by se říci prefíkaně a to dokonce až tak, že někteří “odborníci” z maistreamových médií jej a jeho ANO označují za pravici. Přitom je evidentní, že snahou Babišovy politické firmy ANOfert není nic jiného než korporátní fašismus, tedy odnož socialismu, kdy se předstírá demokracie a možnost podnikání za dozoru Velkého Bratra a volič je systémem zregulován do morku kosti, ufízlován a vydojen až na krev, aby za několik populistických koblih velebil svého vůdce. Jeden stát, jeden vůdce, jeden ANOfert.

Je tedy lepší Sobotkův nebo Babišův socialismus? Dle současných volebních preferencí si většina národa myslí, že jakási kombinace obou, tedy přesně to, co právě prožíváme a podzimní volby toho asi na tomto stavu mnoho nezmění. Pokud Sobotka nedokončí absolutní destrukci socanů, kterou započal v obavách o své osobní koryto předzahájením předvolební kampaně snůškou extrémních populistických nesmyslů ve stylu Klémy Gottwalda, bude ČSSD druhá na pásce za Svědky Andrejovými. Společnost se tedy neposune nikam a salámový systém zavádění neobolševické totality zůstane zachován ať se utvoří jakákoliv vládnoucí koalice.

Bohužel je to už takový “hezký český zvyk”, že si asi budeme muset opět počkat na vývoj za našimi hranicemi. K opravdovému svobodnému “kapitalismu” se možná někdy propracujeme v kontextu situace ve světě. Pokud tedy Bůh dá.

Dnes mnoho lidí upírá své naděje k Putinovu Rusku. Prý je to ten pravý veliký zachránce tradičních hodnot naší civilizace. Obávám se, že tomu tak není a tito lidé budou muset nejprve prohlédnout dokonalou práci podobných soudruhů propagandistů, jejichž práci můžeme vidět u spolupracovníků našeho Andreje Velikého. Jednoduše řečeno, Putinův a Babišův oligarchismus jednou jsou a nic dobrého svobodomyslné, produktivní a poctivě pracující střední třídě nikdy nepřinesou.

Musíme se tedy podívat jiným směrem. Zdá se, že byť v poslední chvíli, ale přece, za záchrannou brzdu, po několika letech neomarxistických experimentů zatáhly USA a Velká Británie. Brexit a zvolení Donalda Trumpa přeci jen přineslo silnou opozici bruselskému neokomunistickému mainstreamu a věci by se mohly postupně začít měnit.

Zkusme tedy věřit, že původní evropské obyvatelstvo nakonec ještě dokáže zvednout hlavy a přes neustálý výplach mozků politickými PR agenturami i jimi zaplacenými presstituty či “neziskovými” aktivisty od erárních žlabů i přes příliv nových multikulturně obohacujících voličů, zachrání “bílého muže a ženu” v jeho tradičních, historicky vybojovaných a vybudovaných pozicích, a že se i k nám ten pravý “kapitalismus” jednou vrátí a nebudeme dále psychicky, fyzicky i ekonomicky ničeni žádnou formou socialismu. Že budeme moci konečně zase svobodně dýchat, žít i pracovat.

bloger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč

Celkem za měsíc: 3 611,00 Kč
Vybráno 10.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 37 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.