BABISPRYMULAOBLEKVIR

Když banda neschopných šašků “bojuje” s koronavirem …

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18… tak jsme svědky absurdní komedie s vládními opatřeními, která jsou dramaticky vyhlašována na tiskových konferencích, kde vládní panáci s kyselými ksichty poučují národ jak je třeba tyto jejich výmysly tahané z klobouku dodržovat, jinak prý všichni zahyneme a ulice se změní v hřbitovy.

Opravdu těmto šaškům ještě věříte jediné slovo? Vždyť je jasné, že oni nevědí ale absolutně nic. Kdyby jen trochu byla jejich “opatření”  relevantní, tak snad po tolika času, co některá z nich již platí, by byly vidět alespoň nějaké výsledky. Jenže ono nic. Křivky koronavirové hrůzy stoupají, ale šrouby se přesto dále nesmyslně a chaoticky utahují.

Ano, strana a vláda koná. To je jediný důvod všech těch zákazů. By národ žil v přesvědčení, že soudruh Bureš a jeho parta makají. Žádnou jinou logiku v tom nehledejte, protože tam ani jiná není. Babiš prostě vede permanentní volební kampaň, aby ochránil zdroje, které mu sypou do holdingu miliardy dotací. Do toho holdingu, který sice prý není jeho, ale tak nějak mu vydělává nějaký drobný na kafe. Do toho předluženého holdingu, který by bez erárních injekcí už dávno zbankrotoval. To je totiž celá Burešova politika v kostce.

A tak jsme svědky toho, že ač vláda vyhlašuje jedno protivné a nedomyšlené opatření za druhým, hlavní tvář této totalitní kampaně klidně pošle všem občanům fakáče v podobě nočního techtle mechtle v “zavřené” restauraci, kde si navíc ještě zřejmě domlouvá malou domů za prapodivné kšefty. Kdo by neměl takové vlády plné zuby?

Pokud tedy stále patříte ke skupině občanů, která si myslí, že ti vládní šaškové ještě něco řídí a vědí co dělají, zkuste se sami sebe třeba zeptat:

  • Proč máme tak špatná koronavirová čísla, když vládní paňáci už vymysleli tolik “opatření”, která již platí drahnou dobu?
  • Proč se podle nich virus šíří u malého obchodníka s papírenským zbožím nebo kadeřnice, ale asi ne v super a hypermarketech?
  • Proč virus chodí nakazit lidi venku se pohybující právě až ve 21,00?
  • Proč veřejnoprávní média šíří paniku 24 hodin denně?
  • Proč již nevyhynula na covid 19 alespoň půlka Afriky, kde nějaký koronavirus téměř neřeší?

A tak dále, a tak dále. Otázek mnoho, odpovědi žádné. A tak uvidíme. Dle mého názoru naši vládní “odborníci” v čele s Babišem jsou jen neschopní břídilové, kteří “bojují” s koronavirem tak, že neví vůbec nic. Jen jim tento stav vyhovuje, protože jim umožňuje totalitně manipulovat se společností a navíc ještě Aleně von Bankrot virtuálně natisknout miliardy korun, které se jim velmi hodí na uplácení voličů. Nic jiného koronakrize totiž není.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 134 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,54 out of 5)
Loading...
105 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)