BABISPRYMULAOBLEKVIR

Když banda neschopných šašků “bojuje” s koronavirem …

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18… tak jsme svědky absurdní komedie s vládními opatřeními, která jsou dramaticky vyhlašována na tiskových konferencích, kde vládní panáci s kyselými ksichty poučují národ jak je třeba tyto jejich výmysly tahané z klobouku dodržovat, jinak prý všichni zahyneme a ulice se změní v hřbitovy.

Opravdu těmto šaškům ještě věříte jediné slovo? Vždyť je jasné, že oni nevědí ale absolutně nic. Kdyby jen trochu byla jejich “opatření”  relevantní, tak snad po tolika času, co některá z nich již platí, by byly vidět alespoň nějaké výsledky. Jenže ono nic. Křivky koronavirové hrůzy stoupají, ale šrouby se přesto dále nesmyslně a chaoticky utahují.

Ano, strana a vláda koná. To je jediný důvod všech těch zákazů. By národ žil v přesvědčení, že soudruh Bureš a jeho parta makají. Žádnou jinou logiku v tom nehledejte, protože tam ani jiná není. Babiš prostě vede permanentní volební kampaň, aby ochránil zdroje, které mu sypou do holdingu miliardy dotací. Do toho holdingu, který sice prý není jeho, ale tak nějak mu vydělává nějaký drobný na kafe. Do toho předluženého holdingu, který by bez erárních injekcí už dávno zbankrotoval. To je totiž celá Burešova politika v kostce.

A tak jsme svědky toho, že ač vláda vyhlašuje jedno protivné a nedomyšlené opatření za druhým, hlavní tvář této totalitní kampaně klidně pošle všem občanům fakáče v podobě nočního techtle mechtle v “zavřené” restauraci, kde si navíc ještě zřejmě domlouvá malou domů za prapodivné kšefty. Kdo by neměl takové vlády plné zuby?

Pokud tedy stále patříte ke skupině občanů, která si myslí, že ti vládní šaškové ještě něco řídí a vědí co dělají, zkuste se sami sebe třeba zeptat:

  • Proč máme tak špatná koronavirová čísla, když vládní paňáci už vymysleli tolik “opatření”, která již platí drahnou dobu?
  • Proč se podle nich virus šíří u malého obchodníka s papírenským zbožím nebo kadeřnice, ale asi ne v super a hypermarketech?
  • Proč virus chodí nakazit lidi venku se pohybující právě až ve 21,00?
  • Proč veřejnoprávní média šíří paniku 24 hodin denně?
  • Proč již nevyhynula na covid 19 alespoň půlka Afriky, kde nějaký koronavirus téměř neřeší?

A tak dále, a tak dále. Otázek mnoho, odpovědi žádné. A tak uvidíme. Dle mého názoru naši vládní “odborníci” v čele s Babišem jsou jen neschopní břídilové, kteří “bojují” s koronavirem tak, že neví vůbec nic. Jen jim tento stav vyhovuje, protože jim umožňuje totalitně manipulovat se společností a navíc ještě Aleně von Bankrot virtuálně natisknout miliardy korun, které se jim velmi hodí na uplácení voličů. Nic jiného koronakrize totiž není.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 001 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,54 out of 5)
Loading...
politicon.cz
104 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.