ZEMAN1020
28.2.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Kdysi vážený pane prezidente

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

SPIDLOVAVolila jsem Vás. V obou prezidentských volbách. Upřímně se přiznám, že kvůli Vašim z mého pohledu chytrým bonmotům a všeobecnému přehledu. A také kvůli Vaší politice “všech azimutů”. Neboli proč si dělat zbytečně nepřátele, když můžeme mít, minimálně, obchodní partnery.

Jenže teď se začínají naše názory poněkud rozcházet. Vás to nerozhodí, ostatně mě taky moc ne…ale na kovid máme pohled velice, velice odlišný. Podle Vás jsem lehce dementní /IQ 135/. Možná. Možná máte jiné, lepší, informace, možná věříte jiným, věrohodnějším, lidem, zprávám, novinářům, čučkařům…Možná je to věkem…jste asi tak o patnáct let ohroženější než já. Chápu, ale prostě s Vámi nesouhlasím.

Víte, ono to s tím kovidem, alespoň podle toho, co já čtu na nejrůznějších serverech, ať už alternativních nebo mainstreemových, či dokonce podle mé osobní zkušenosti, není tak docela jednoznačné. Ono to, podle mně dostupných informací, docela skřípe.

Virus se začal šířit v čínském Wuchanu, kde se nacházela, čistě náhodou, laboratoř, kterou měli ať tak či onak, pod palcem naši američtí přátelé, a kde se v inkriminované době konaly jakési armádní závody s účastí amerických vojáků. No…připusťme, že i takové náhody se můžou stát.

Pak se virus začal masivně šířit po Itálii, kolabovalo zdravotnictví, po nocích brázdily silnice kamiony s kovidovými mrtvolami. Prý tam – do Itálie – jezdí masivně Číňané za prací…No dobrá, připusťme i to. Připusťme i to, že naši nadšení lyžaři přitáhli ten “smrtelně nebezpečný” virus z Itálie do Čech, francouzští do Francie, angličtí do Anglie, němečtí do Německa…..atd.

Ale pak mi vysvětlete, pane prezidente, proč nedlouho před vypuknutím této šílené nemoci změnila světová zdravotnická organizace WHO definici pandemie. Že na vyhlášení pandemie najednou stačilo daleko méně úmrtí na sto tisíc obyvatel než před tím “šíleně nebezpečným” virem. Vysvětlete mi, jak je možné, že onen “šíleně nebezpečný” virus ještě dosud nikdo nikde neizoloval, nikdo neví, jak vypadá, nikdo nemá s čím porovnávat, co zkoumat a co studovat…a přitom už, během necelého roku, máme k dispozici vakcíny a víme, že virus už zmutoval na, zatím několik, jiných verzí. Vysvětlete mi, jak je možné, že na ty virové mutace budou ty vakcíny účinkovat, když nikdo neví, jak ten virus, ať už původní či “zmutovaný”, vypadá. Vysvětlete mi, proč musí lidé, kteří se nechají očkovat, podepisovat papír, že se v podstatě očkují na vlastní nebezpečí a nikdo nic neví. Nikdo nic neví o době imunity po očkování, nikdo neví nic o tom, jestli očkovaný člověk může virus chytit a pakliže ano, jak moc je nakažlivý pro své okolí, nikdo nic neví o tom, proč mají někteří očkovaní fatální reakce….a hlavně, proč se prosazuje očkování vakcínou, která je schválená podmínečně a jejíž závěrečná zpráva bude k mání za tři roky.

Nezlobte se, ale pokud Vám z uvedeného, mainstreamově potvrzeného, neplyne to, že jsme – celý v našem pojetí civilizovaný svět – účastníky a hlavně objekty naprosto bezohledného a šíleného testování jakési neověřené očkovací látky, tak jste, alespoň v mých očích v lepším případě vyděšený stařec nebo ignorant, v horším případě součást tohoto bezprecedentního experimentu.

Také mi můžete z pozice prvního muže ve státě, který označuje “kovidově nevěřící” lehce dementními, vysvětlit, proč se tedy tato “šíleně nebezpečná” choroba neléčí. Jsou přece známy léky, které naprosto prokazatelně zabírají – Ivermektin a Isoprinosin. Vysvětlete mi tedy, jako “první mezi prvními”, proč jsou tyto léky u nás nedostupné, ba snad přímo zakázané. A pakliže, jak říkají “odborníci” nejsou tyto léky prověřené, proč se místo sporných vakcín nehledají léky, které by zabíraly. Víte o tom, že pokud kašlete, máte rýmu a teplotu, špatně dýcháte a máte podezření, že jste tedy “covid pozitivní” a zavoláte svému obvodnímu lékaři, doporučí vám tento paralen a klid na lůžku…a kdybyste se náhodou dusil, zavolejte si rychlou? Chápete? Na tu “šílenou pandemii” zabere paralen…a pokud ne, tak nemocnice. Není to zvláštní? Lékař vás léčí po telefonu…a pomožte si sám. No..pravda, u Vás, pane prezidente, to nehrozí…..

A jen tak na okraj…kam zmizela chřipka, angína, kašel a rýma, provázející obyčejné nachlazení…covid to zabil? Nebo ta naše vládní opatření působí jenom na tyto respirační onemocnění a na covid jsou slabá? Apropó, vládní opatření…covid má hodinky, nešíří se před jedenadvacátou hodinou a po páté ranní? Nešíří se v supermarketech, ale jenom v obchodech o pár metrech čtverečních s minimem zákazníků? Nešíří se v okrese, ale mimo okres už ano?

Pane prezidente. Ještě pořád se mi zdáte dost inteligentní na to, abyste dokázal dát fakta dohromady. Abyste dokázal odhalit manipulaci, touhu po moci a po penězích. Vypadal jste, ve volební kampani, na člověka, který “kope” za Česko, který se tváří jako vlastenec. Ale možná, že jste se jenom “tvářil”….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 288 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,31 out of 5)
Loading...
106 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)