VIRATOMBORDEL
23.2.2021
Kategorie: Společnost

Kdypak přijde na řadu plynová maska, pláštěnka a gumové rukavice?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Asi jen málokdo pochybuje o tom, že naše vláda – podobně jako většina evropských vlád – je jen poslušným slouhou Berlína a Bruselu. Značná podřízenost Berlínu je patrná už dlouhodobě. O Bruselu ani nehovořím, většina toho, co projde Sněmovnou (kolem 70%) jsou normy, nařízení či směrnice z Bruselu. A vše hravě projde právě proto, že drtivá většina naší politické reprezentace politiku EU bezvýhradně podporuje. Napojení na Berlín se pak projevuje i v současné době, kdy kdeco, s čím přijde Merkelová, naše poslušná vláda doslova kopíruje.

Posledním příkladem bylo zavedení ve skutečnosti zcela neúčinných respirátorů, přičemž nějaké zdraví lidí je samozřejmě tím posledním, co by se v tomto případě řešilo, neboť respirátory nejsou pro delší nošení  vhodné. Je tedy nasnadě, že i tentokrát zřejmě půjde v prvé řadě o peníze, které plynou do kapsy výrobcům či distributorům respirátorů, které ani nejsou určeny pro užití proti virům. Kdopak asi stojí za jejich výrobou či distribucí? Kdopak si v posledních měsících – u nás, v Německu či Rakousku –  zakoupil linky na jejich výrobu? Bylo by zajímavé to zjistit asi tak, jako to někdo zjistil  u testovacích center:

Předpokládám, že levnější a tedy i dostupnější respirátory FFP2 budou ty čínské. Nejspíš tedy stejné, jaké koupila italská vláda (nicméně v Itálii respirátory povinné nejsou, stačí roušky), aby se pak zjistilo, že jejich účinnost je 36%, přitom požadovaná účinnost má být 95%.

Nehovořím pak o stížnostech některých Němců, kteří si stěžují na úporné kožní problémy, neboť nuceně nosí respirátory mnohem déle, než je doporučení na výrobku. Studie Hamburského institutu životního prostředí také zjistila, že se z respirátorů uvolňují mikroplasty, které při dlouhodobém vdechování škodí zdraví, ale našli v nich i jiné škodlivé látky. Vlády Německa, Rakouska i ČR tak příkazem povinných respirátorů záměrně ničí zdraví vlastních občanů a to nehovořím o finančních dopadech v případě, kdy je třeba nakoupit respirátory pro větší rodinu. Mnohdy se nejspíš dlouhodobé nošení respirátorů, které ani nejsou určeny ke zdravotním účelům, projeví později. Neřkuli, že tato striktní izolace od vnějšího světa, neustálé dezinfekce všeho, nošení respirátorů a vyhýbání se jakýmkoli možnostem setkání s viry, přinese jediné: narušenou imunitu celých národů.

Imunitní systém, kterému bráníme v kontaktu s jakýmikoli viry, tak “netrénuje” svoji obranyschopnost. Ostatně, sleduji tzv. “odpíračskou scénu” nejen u nás, ale i v Německu a Rakousku, kde je odpor proti koronafašismu mnohem větší, než u nás. Vůdčí osobnosti v Německu a Rakousku jsou navíc většinou lékaři, tedy odborníci, kteří odmítají podporovat nesmyslná nařízení. Jak v Německu tak v Rakousku se konají demonstrace každý týden, tento víkend jich bude povícero v různých německých městech. A zajímavé je, že nikdo z  čelních představitelů antirouškařů nezemřel ani neprošel nemocnicí.

Není to náhodou především proto, že se tito lidé úzkostlivě nevyhýbají virům  a nechávají svůj imunitní systém “trénovat”? Jde o podobný efekt jako u prodavaček ve velkých supermarketech. Ty se během dne setkávají se stovkami až tisícovkami lidí, přičemž dosud měly většinou jen látkové roušky. Ovšem žádná apokalypsa se v řadách personálu supermarketů neděje. Při zvrácené logice uvažování fašistických vlád by musely být všechny pokladní dávno po smrti.

Svědci covidovi nám neustále dávají za příklad Německo, kde jsou prý všichni velmi disciplinovaní. Ano, také tam se najdou lidé, kteří kvitují nejen respirátory a lockdowny, ale i koncentráky pro neposlušné. A jak jsem si v jakési anketě všimla, dokonce i u nás se najde spousta lidí, kteří podobným počinům tleskají. Nicméně odpor proti často nesmyslným restrikcím je tam větší, než u nás. To je vidět především na rostoucím počtu demonstrací, které se konají každý víkend hned v několika městech.

V Rakousku je odpor podobný, přičemž nyní se odpůrci koronafašismu z Rakouska a Německa dali dohromady a na sobotu 6.3. připravují velkou společnou demonstraci ve Vídni, samozřejmě za účasti odpůrců koronafašismu z řad lékařů. U těchto zemí je navíc velmi zajímavý i fakt, že po muslimských komunitách jejich vlády nařízení příliš nevymáhají, v německé mešitě se dokonce může sejít až 200 modlících se muslimů. Německo si také soustavně přiváží další “Novoněmce”, zatímco Němcům přikazuje sedět doma.

Samostatnou kapitolou je pak Švédsko, které se stejným počtem obyvatel vykazuje v celkovém počtu méně nakažených, ale i mrtvých, než my. A to ještě jejich vrchní epidemiolog Tengel přiznal, že nebýt arabské a somálském komunity, čísla by byla výrazně nižší. My ovšem žádnou velmi početnou arabskou ani somálskou komunitu nemáme! Ano, máme početnější cikánskou komunitu, ale početně se stále jejich “Novošvédům” nevyrovná.

V tento moment se u Švédska, které nezavádělo žádné větší restrikce, nezavřelo školy a dokonce ani restaurace, roušky nejsou povinné, jen doporučené (povinné jsou jen v některých městech v MHD a v domovech důchodců a zdravotnických zařízeních)  udává 631 166 nakažených u ČR je to s restrikcemi, bezkonkurenčně nejdéle zavřenými školami v celé Evropě, tisícovkami zničených živností a výhledově zřejmě i statisíci dlouhodobě nezaměstnaných celkem 1 168 491 nakažených. Švédsko dále uvádí 1 247 úmrtí “s covidem”, ČR pak uvádí 1 822 úmrtí “s covidem” na jeden milion obyvatel.  Vidíte ty rozdíly při stejném počtu obyvatel, přičemž naše země není zatížena početnými muslimskými komunitami, které Švédsku číslo značně navyšují?

Svědkům covidovým tak mohu doporučit pořízení plynových masek, gumáků, gumových rukavic a pláštěnky. Pak budete mít jistotu, že se na vás nic “nechytne”.  Vše si objednávejte na internetu, mohu potvrdit, že to jde. Letos jsem ještě nebyla ani jednou v obchodě, objednávám úplně vše na internetu a to včetně potravin. Zkusila jsem to za vás a jde to. Opravdu, vůbec nemusíte vycházet z domu, tedy pokud pracujete doma na home office  nebo jste v důchodu.

Za sebe mohu říct, že si zbytečný respirátor nekoupím a nosit ho nebudu. Máme dýchat vzduch a ne výpary z respirátoru nebo vdechovat zpět vydechnutý CO2 či vše to, čeho se chce naše tělo výdechem zbavit. Doma mám ještě dost roušek, ty jsem ochotná si vzít v případě, že budu nucena jít kamkoli do uzavřených prostor, ale respirátor kupovat ze zásady nemíním. Jsem si totiž jistá, že u respirátoru to nezůstane. Zatím jen kopírujeme Německo. Nejspíš to tak nakonec dojde až k těm plynovým maskám. A já si jsem jistá, že i tento nápad přijmou svědci covidovi s nadšením…

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 406 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
66 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)