Klimaschutz_Kulturrevolution_Parade2
14.12.2019
Kategorie: Společnost

Kdyby hloupost měla barvu, byla by nově zelená

Sdílejte článek:

J3K

Není to tak dávno, co jsme si klepali na čelo z otevření Evropy migrantům a nesmyslného zatajování jejich násilných činů, překrucování skutečností a obhajoby neobhajitelného. Migrace jede naplno nadále a my si možná mysleli, že nic horšího nepřijde. Mýlili jsme se, elity na nás vytáhnuli další úchylnost, kterou je gender. Přestože při použití logiky lze předpokládat, že se muslimové a homosexuálové mezi sebou střetnou, přičemž je vcelku jasné, že zšenštilá stvoření a naleštění fešáci nemají moc šancí, momentálně je homosexualita ve fóru. Když už jsme u toho sexu, nesmíme zapomenout na MeToo, tedy na obrovskou bublinu, která sice pomalu splaskává, nicméně dosud poškodila mnoho lidí. Lze jen spekulovat, zda li oprávněně. Některé hvězdy si totiž cestu vzhůru zlehčily svou trasou vedenou systematicky přes postel mocných, aby si později na vlastní rozhodnutí ztěžovaly a prstem namířily na ty, kteří je katapultovali vzhůru. Aniž bychom si přitom měli vážit těch, které to dokázaly jen svým půvabem, uměním a jistou zarputilostí, se kterou stoupaly v oblíbenosti a popularitě, přestože se s nikým do ložnice nehnaly.

Mysleli li jsme si, že už nic horšího přijít nemůže, mýlili jsme se opět. Elity zjistily, že Evropané zapomněli na možnost vzepřít se a migrace to ukázala naplno. Přestože do rodných zemí jednotlivých národů proudí černá tsunami, jejíž vlastností je zničit vše, co zasáhne, nikdo se nebrání. Nezměnilo to ani stoupající násilí na dětech a ženách. Navíc politici pro jistotu již plno let zbavují evropské muže zbraní, to aby samotní neskončili stejně, jako kdysi rumunský prezident Nicolae Ceausescu s chotí. Zjistili tak, že mohou zajít ještě dále a pustili se do ekologie. Za vším hledej boj o moc a peníze, ani tady to není jinak. Jako by se zdálo, že se někdo mocný rozhodnul ukončit bohatnutí ropných magnátů, uhlobaronů a automobilek. Zvolil přitom taktiku, ve které nehledejte logiku. Ve skutečnosti nejde o žádnou uhlíkovou stopu, oteplování planety a skleníkové plyny. Kdyby tomu tak bylo, začalo by se z úplně jiného konce. Dva a půl bilionů eur nově určených na uhlíkovou neutralitu musí skončit v něčích kapsách. Přestože se stále jasněji ukazuje, že tzv. uhlíková stopa je pouze stupidní blábol, elitní politici se jí drží. Nejen to, nadále stupňují tlak, kterým postupně sníží naši životní úroveň o mnoho let zpět. Což by možná bylo únosné, kdyby to vedlo k něčemu pozitivnímu. Zatím se však zdá, že touha po uhlíkové neutralitě je zároveň nepochopením fyzikálních a astronomických zákonů a bádání, potíráním historického vývoje planety a v nemalé míře také politickým a ekonomickým nástrojem.

Zarputilost, se kterou obě vedení OSN a EU stěhují Afriku do Evropy a zároveň ji ekonomicky decimují, aniž by se zajímala o neúnosný nárůst africké a asijské populace neschopné začít s regulací porodnosti, je strašidelná. Podobně lze nahlížet na neschopnost řešit lokální problémy a místo toho vytvářet prostředí pro zlegalizování, dosud dle zákonů nelegální, migraci. Neochota Afričanů postarat se sami o sebe, to i s pomocí Evropanů, je zjevná. Příkladem jsou například zdroje vody, které byly vybudovány zahraničními organizacemi a předány místním obyvatelům. Ti místo péče o ně po pár letech žijí opět na suchu, protože si nevážili možnosti poskytnuté jim zvenku. Podobné je to s potravinami, zemědělstvím a průmyslem. Klasické africké ,,maňána´´, tedy nic mne tak netrápí a nějak to dopadne, se stává postupně součástí evropských měst i venkova, tedy tam, kam afričtí a muslimští mladíci dorazí.

Jestliže se Afrika nehodí pro instalaci solárních panelů a větrných elektráren, přičemž ty atomové by černoši dokázali provozovat po předání asi tak týden, než by jim to bouchnulo, nemají moc jiných šancí, jak elektřinu vyrábět, aniž by něco spalovali. Tím pádem jsou pro ně nepoužitelná i elektroauta a nadále budou udržovat při životě staré spalovací motory. Že to jde desítky let, to nám ukazují Kubánci se svým vozovým parkem. Více, než migrace, dotace a charita, by v rozvojových zemích pomohla výchova. Stačilo by se na pár desetiletí vzdát části afrických zisků a udělat vše pro jisté ,,polidštění´´ některých národů. Otázkou zůstává, zda li je to možné. Stačí se podívat na Jihoafrickou republiku, kde po vítězství Mandely nad apartheidem stačilo nemnoho let a většina černošského obyvatelstva směřuje zpět do doby kamenné.

Evropané se stali lovnou zvěří a plánovanou obětí experimentu, který logicky nemůže skončit dobře. Přestože národy žijící na našem kontinentu patří společně s východními Asiaty k lidem s nejvyšším IQ, do svého vedení postavili potencionální lumpy a grázly, to vše bez toho, aby se jim dokázaly bránit. Je až nepochopitelné a neuvěřitelné, co vše si elity mohou beztrestně dovolit a řada evropských obyvatel při tom spokojeně bučí. Zkusme si tedy znovu připomenout, o co přicházíme:

 • Připravme se na nedostatek elektřiny.
 • Sníží se naše mobilita, navíc se prodlouží čas cestování, podstatně se zdraží. Časem přestanete mít možnost ovládat své vozidlo, stanete se pasažérem. Pak stačí málo k tomu, aby nechtěným.
 • Dojde na vyvlastňování soukromého majetku, stoupne nezaměstnanost.
 • Seberou nám hotovost, staneme se závislí na bankách, pro které nebude problém vyčistit v zájmu kohokoliv a na jeho příkaz Váš účet.
 • Postupně Vám bude odebrána možnost vychovávat své děti dle vlastních představ, budete li moci ještě nějaké mít. Děti i představy.
 • Bude zakázáno se adekvátně bránit násilí a majetkovým trestným činům.
 • Končí svoboda slova, následují tresty pro ty, kteří si myslí, že existuje.
 • Totální ztráta soukromí, kamery, senzory a čipy budou nastavovat naše mantinely.
 • Rasové a etnické rozdíly budou smazány, individualita potlačena, vznikne systém sloučení. Kdo se nepodřídí, bude potrestán.
 • Do ulic se vrátí anarchie. Ti, kteří se nepodvolí, budou zlikvidováni bez milosti.
 • Kdo tomu nevěří, nechť zhlédne film Demolation Man a seriál Hunger Games, jde o velmi odpovídající a realistikou podobu naší budoucnosti.

Pokud si myslíte, že přeháníme, mýlíte se. Směřování k zelené marxistické totalitě je v plném proudu. Kvůli uhlíkové stopě se schází prezidenti, ministři, bankéři. Ekofašismus má své tváře nejen v ubohé a trapné Gretě, ale i v předsedkyni Evropské komise, Evropské rady či v dalších vrcholných mezinárodních a státních orgánech. Na stejně výnosnou vlnu se však přidali už i média a někteří umělci (je až s podivem, k čemu všemu se komedianti jsou schopní přihlásit), a také určitá část alchymistů vědců. Naopak realisté a skuteční odborníci, kteří však nedostávají moc prostoru pro své názory, upozorňují na nesmyslnost nynějšího konání, a naopak varují před následky, které budou nedozírné a pro lidstvo fatální. Zelená vyměnila rudou. Ta změna byla stejně rychlá, jako naši komunisté při převlékání kabátů den po tzv. Sametové revoluci. A tak se lze jen zeptat. Copak to nevnímáte? Proč se schází tolik lidí na podporu Milionu chvilek pro demokracii, když právě tato banda patří na stranu těch, pro které je nový směr prioritou. A ještě malý postřeh. Když smícháte zelenou a červenou barvu, vznikne hnědá. A hnědokošilníci už tu byli. Už to chápete?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 538 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)