Klimaschutz_Kulturrevolution_Parade2
14.12.2019
Kategorie: Společnost

Kdyby hloupost měla barvu, byla by nově zelená

Loading...
Sdílejte článek:

J3K

Není to tak dávno, co jsme si klepali na čelo z otevření Evropy migrantům a nesmyslného zatajování jejich násilných činů, překrucování skutečností a obhajoby neobhajitelného. Migrace jede naplno nadále a my si možná mysleli, že nic horšího nepřijde. Mýlili jsme se, elity na nás vytáhnuli další úchylnost, kterou je gender. Přestože při použití logiky lze předpokládat, že se muslimové a homosexuálové mezi sebou střetnou, přičemž je vcelku jasné, že zšenštilá stvoření a naleštění fešáci nemají moc šancí, momentálně je homosexualita ve fóru. Když už jsme u toho sexu, nesmíme zapomenout na MeToo, tedy na obrovskou bublinu, která sice pomalu splaskává, nicméně dosud poškodila mnoho lidí. Lze jen spekulovat, zda li oprávněně. Některé hvězdy si totiž cestu vzhůru zlehčily svou trasou vedenou systematicky přes postel mocných, aby si později na vlastní rozhodnutí ztěžovaly a prstem namířily na ty, kteří je katapultovali vzhůru. Aniž bychom si přitom měli vážit těch, které to dokázaly jen svým půvabem, uměním a jistou zarputilostí, se kterou stoupaly v oblíbenosti a popularitě, přestože se s nikým do ložnice nehnaly.

Mysleli li jsme si, že už nic horšího přijít nemůže, mýlili jsme se opět. Elity zjistily, že Evropané zapomněli na možnost vzepřít se a migrace to ukázala naplno. Přestože do rodných zemí jednotlivých národů proudí černá tsunami, jejíž vlastností je zničit vše, co zasáhne, nikdo se nebrání. Nezměnilo to ani stoupající násilí na dětech a ženách. Navíc politici pro jistotu již plno let zbavují evropské muže zbraní, to aby samotní neskončili stejně, jako kdysi rumunský prezident Nicolae Ceausescu s chotí. Zjistili tak, že mohou zajít ještě dále a pustili se do ekologie. Za vším hledej boj o moc a peníze, ani tady to není jinak. Jako by se zdálo, že se někdo mocný rozhodnul ukončit bohatnutí ropných magnátů, uhlobaronů a automobilek. Zvolil přitom taktiku, ve které nehledejte logiku. Ve skutečnosti nejde o žádnou uhlíkovou stopu, oteplování planety a skleníkové plyny. Kdyby tomu tak bylo, začalo by se z úplně jiného konce. Dva a půl bilionů eur nově určených na uhlíkovou neutralitu musí skončit v něčích kapsách. Přestože se stále jasněji ukazuje, že tzv. uhlíková stopa je pouze stupidní blábol, elitní politici se jí drží. Nejen to, nadále stupňují tlak, kterým postupně sníží naši životní úroveň o mnoho let zpět. Což by možná bylo únosné, kdyby to vedlo k něčemu pozitivnímu. Zatím se však zdá, že touha po uhlíkové neutralitě je zároveň nepochopením fyzikálních a astronomických zákonů a bádání, potíráním historického vývoje planety a v nemalé míře také politickým a ekonomickým nástrojem.

Zarputilost, se kterou obě vedení OSN a EU stěhují Afriku do Evropy a zároveň ji ekonomicky decimují, aniž by se zajímala o neúnosný nárůst africké a asijské populace neschopné začít s regulací porodnosti, je strašidelná. Podobně lze nahlížet na neschopnost řešit lokální problémy a místo toho vytvářet prostředí pro zlegalizování, dosud dle zákonů nelegální, migraci. Neochota Afričanů postarat se sami o sebe, to i s pomocí Evropanů, je zjevná. Příkladem jsou například zdroje vody, které byly vybudovány zahraničními organizacemi a předány místním obyvatelům. Ti místo péče o ně po pár letech žijí opět na suchu, protože si nevážili možnosti poskytnuté jim zvenku. Podobné je to s potravinami, zemědělstvím a průmyslem. Klasické africké ,,maňána´´, tedy nic mne tak netrápí a nějak to dopadne, se stává postupně součástí evropských měst i venkova, tedy tam, kam afričtí a muslimští mladíci dorazí.

Jestliže se Afrika nehodí pro instalaci solárních panelů a větrných elektráren, přičemž ty atomové by černoši dokázali provozovat po předání asi tak týden, než by jim to bouchnulo, nemají moc jiných šancí, jak elektřinu vyrábět, aniž by něco spalovali. Tím pádem jsou pro ně nepoužitelná i elektroauta a nadále budou udržovat při životě staré spalovací motory. Že to jde desítky let, to nám ukazují Kubánci se svým vozovým parkem. Více, než migrace, dotace a charita, by v rozvojových zemích pomohla výchova. Stačilo by se na pár desetiletí vzdát části afrických zisků a udělat vše pro jisté ,,polidštění´´ některých národů. Otázkou zůstává, zda li je to možné. Stačí se podívat na Jihoafrickou republiku, kde po vítězství Mandely nad apartheidem stačilo nemnoho let a většina černošského obyvatelstva směřuje zpět do doby kamenné.

Evropané se stali lovnou zvěří a plánovanou obětí experimentu, který logicky nemůže skončit dobře. Přestože národy žijící na našem kontinentu patří společně s východními Asiaty k lidem s nejvyšším IQ, do svého vedení postavili potencionální lumpy a grázly, to vše bez toho, aby se jim dokázaly bránit. Je až nepochopitelné a neuvěřitelné, co vše si elity mohou beztrestně dovolit a řada evropských obyvatel při tom spokojeně bučí. Zkusme si tedy znovu připomenout, o co přicházíme:

 • Připravme se na nedostatek elektřiny.
 • Sníží se naše mobilita, navíc se prodlouží čas cestování, podstatně se zdraží. Časem přestanete mít možnost ovládat své vozidlo, stanete se pasažérem. Pak stačí málo k tomu, aby nechtěným.
 • Dojde na vyvlastňování soukromého majetku, stoupne nezaměstnanost.
 • Seberou nám hotovost, staneme se závislí na bankách, pro které nebude problém vyčistit v zájmu kohokoliv a na jeho příkaz Váš účet.
 • Postupně Vám bude odebrána možnost vychovávat své děti dle vlastních představ, budete li moci ještě nějaké mít. Děti i představy.
 • Bude zakázáno se adekvátně bránit násilí a majetkovým trestným činům.
 • Končí svoboda slova, následují tresty pro ty, kteří si myslí, že existuje.
 • Totální ztráta soukromí, kamery, senzory a čipy budou nastavovat naše mantinely.
 • Rasové a etnické rozdíly budou smazány, individualita potlačena, vznikne systém sloučení. Kdo se nepodřídí, bude potrestán.
 • Do ulic se vrátí anarchie. Ti, kteří se nepodvolí, budou zlikvidováni bez milosti.
 • Kdo tomu nevěří, nechť zhlédne film Demolation Man a seriál Hunger Games, jde o velmi odpovídající a realistikou podobu naší budoucnosti.

Pokud si myslíte, že přeháníme, mýlíte se. Směřování k zelené marxistické totalitě je v plném proudu. Kvůli uhlíkové stopě se schází prezidenti, ministři, bankéři. Ekofašismus má své tváře nejen v ubohé a trapné Gretě, ale i v předsedkyni Evropské komise, Evropské rady či v dalších vrcholných mezinárodních a státních orgánech. Na stejně výnosnou vlnu se však přidali už i média a někteří umělci (je až s podivem, k čemu všemu se komedianti jsou schopní přihlásit), a také určitá část alchymistů vědců. Naopak realisté a skuteční odborníci, kteří však nedostávají moc prostoru pro své názory, upozorňují na nesmyslnost nynějšího konání, a naopak varují před následky, které budou nedozírné a pro lidstvo fatální. Zelená vyměnila rudou. Ta změna byla stejně rychlá, jako naši komunisté při převlékání kabátů den po tzv. Sametové revoluci. A tak se lze jen zeptat. Copak to nevnímáte? Proč se schází tolik lidí na podporu Milionu chvilek pro demokracii, když právě tato banda patří na stranu těch, pro které je nový směr prioritou. A ještě malý postřeh. Když smícháte zelenou a červenou barvu, vznikne hnědá. A hnědokošilníci už tu byli. Už to chápete?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč


Celkem za měsíc: 10 698,00 Kč
Vybráno 30.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 459 times, 6 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.