22.6.2015
Kategorie: Společnost

Kdy začne opravdová válka? Brzo!!!

Sdílejte článek:

VÁCLAV HUSÁK 22|06|2015

I když si to možná mnoho z nás ani neuvědomuje, k určité formě válečného napadení Evropy již došlo. Jak jinak označit hromadný a soustředěný útok desetitisíců ilegálů na hranice zemí sdružených v Evropské unii? A bude hůř. Mnohem.

Kde sehnali ti „chudáci uprchlíci“ desetitisíce dolarů potřebných k zajištění „lodního lístku“ k přepravě na evropskou půdu? Jak to, že mezi uprchlíky převažují muži tmavé pleti? To se nám tak syrští a libyjští Arabové tak rychle opálili? Kdepak, to se jen milióny líných a sami sobě vládnout neschopných Afričanů chtějí mít lépe. Bohužel však na náš úkor.

Jak asi uvažuje člověk skutečně prchající před válkou, ohrožený na životě? Dle mé logické úvahy se chce dostat se tam, kde se nestřílí, kde nedopadají bomby a rakety, kde může určitou dobu i se svou rodinou kruté časy přečkat.

Co to je ale za lidi, kteří si i násilím vynucují vstup jen do „vybraných“ evropských zemí, kteří by se i v případě nabídky „přístřeší“ v České republice snažili od nás utéci do „zemí zaslíbených“? No klasičtí ekonomičtí migranti, že? A na takové lidi se máme všichni skládat, když náš veřejný dluh již teď činí neuvěřitelných 1 857 071 109 934 Kč a stále narůstá?

Nuclear-war

Situace Evropy v tomto duchu pokračující je neudržitelná. A vše se ještě velmi rychle vyhrocuje. Migranti ubytovaní v některých jihoitalských hotelích si stěžují, že jim tam nikdo neuklízí, jiným zase nechutná jídlo, dalším vadí nedostatečně rychlé připojení k internetu. To jsou ti uprchlíci před válkou?

Je jen otázkou několika týdnů, kdy se „uprchlíci“ nespokojení s kvalitou svého života v „evropském blahobytu“ začnou svých „práv“ domáhat násilím. A proto, že půjde o desetitisíce lidí, lze logicky předpokládat, že se jim při některých násilných akcích podaří ukořistit zbraně. A jistě se nebudou zdráhat je použít.

Statisíce afrických vyžírků nemůže v žádném případě Evropa uživit, tím méně je asimilovat. Myslíte si, že se „invazní jednotky emigrantů“ nebudou případné nedobrovolné deportaci bránit silou?

Po přečtení výše uvedeného textu jsem došel k závěru, že můj titulek k tomuto článku je chybný. Ta válka již totiž začala !!!

ZDROJ: Václav Husák 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 149 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...