chained-muslim-women
14.1.2016
Kategorie: Společnost

Kdy už to sluníčkáři pochopí?

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA 14|01|2016

Co se ještě bude muset stát, aby už nás přestali přesvědčovat co je nejlepší pro obohacení evropské kultury? Pokud to dělají jen v zájmu nových voličských hlasů pro sebe a sobě podobným, tak to hraničí s vlastizradou.

Měli jsme tu hromadu teroristických útoků. Byli jsme přesvědčováni, že tito lidé, co kosí civilisty jak plechovky na zdi se slovy Alláh akbar, nemají s islámem nic společného. Sice čerpají víru ve správnost svého konání v tomto náboženství, ale vlastně s ním nemají nic společného.

Teď tu máme aféru mnoha stovek okradených, osahávaných a znásilněných žen v mnoha městech Evropy. To už nelze říci, že za to může pár pomatených teroristů, tak se aspoň musí tvrdit, že ne všichni uprchlíci pocházející z islámského světa jsou stejně zhýralí. A najednou se začíná provalovat, že se to vlastně dělo všude v Evropě, kde je větší koncentrace blízkovýchodních přistěhovalců, a to dokonce již několik let (naposledy dva roky staré případy ve Švédsku). To zamlčování a mlžení je zločin. A zločin na všech. Přistěhovalcům to přitíží a v domorodé Evropě to začnou brát do rukou extrémisté. To vážně sluníčkáři nechápete, jak jste naivní?

Všechny ty věci pojí jedna věc – to je ta víra. Ta určuje vše. Prostě to, v čem vyrůstali, v co věří, co jim bylo vtloukáno do hlavy, je naprosto jiné, než je evropský způsob života a zvyklosti. A nemysleme si naivně, že se někdy naučí něco jiného. Nenaučí. Pobavila mě jedna aktivistka, která se snažila obhajovat kolínské události tím, že to nejsou čerství uprchlíci, ale ti, co jsou v Německu již delší dobu.

Tím jen potvrdila, že se nikdy nepřizpůsobí. Těch důkazů je vidět dost. Prostě člověk věřící v islám, jeho pravidla, zákony, zvyklosti, nařízení, autority, příkazy, postavení žen a míru trestů nemůže nikdy pochopit, natož přijmout, západní styl života.

Tradiční mravokárné kázání, že my jsme za komunismu také utíkali a nikdo nás neodmítal je nutno odmítnout jako opětovnou podpásovku. Kam jsme utíkali? Napadlo by nějakého pomatence tenkrát žádat o azyl v Arábii, Sýrii, Iráku nebo Iránu? My utíkali jako křesťané ke křesťanům.

V této souvislosti působí ne komicky, spíše smutně, ale bohužel hlavně nebezpečně, když francouzský prezident Hollande v den výročí atentátu na redakci časopisu Charlie Hebdo demonstrativně navštíví též muslimskou mešitu. Pokud tím chtěl naznačit něco o nutnosti smíření, tak zapomíná dodat, že na to musí být dva, co se chtějí usmiřovat.

Islám se nikdy nebude chtít usmiřovat. Islám se bude chtít prosazovat. Připusťme si už konečně, že problém je právě v tom náboženství. Proč země se stejnou vírou, ale hlavně kulturou života, nechtějí přijímat své souvěrce ze zemí jiných? Protože vědí, že to je klidná, levná a spolehlivá cesta, jak pokořit západní civilizaci.

Nemáme nic proti Ukrajincům, Vietnamcům, Černochům. Všichni z nich, co přišli do Evropy, tu dokážou zapadnout. Ale nedokáže tu zapadnout ten, kdo věří v Islám. Aby totiž přijal evropský styl života, tak by musel na svou víru rezignovat. Jsou to neslučitelné věci. Je nutno si už připustit, že prazáklad problému je ve víře. Vše ostatní jsou už jen odvozené problémy.

Sluníčkáři proberte se a už neškoďte!

ZDROJ: Tomáš Flaška

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 827 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.