7t3858bYRjmoTVHbFO2L7g_Vandali-zni-ili-idovsk-cintor-n
21.1.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Kdopak to asi tak mohl vandalsky zničit náhrobky na židovském hřbitově?

Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Na Slovensku došlo ke dvěma vandalským útokům proti židovským hřbitovům. Média hlavního proudu měla hned zpočátku jasno – za vše může nevyrovnání se s minulostí u Slováků, což je takový ten obecný klacek, kterým „elita“ vždy ráda mlátí po hlavě spodních 80%, kdykoli si „ta nevzdělaná lůza primitivních buranů“ usmyslí, že by si třeba mohla myslet něco jiného, než co jí „elita“ přikazuje.

A samozřejmě za útok může také nárůst popularity „kotlebovců“, tedy Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) a dokonce možná za tímto útokem přímo stojí členové nebo přinejmenším sympatizanti této strany, jak říká například titulek „Cintorín v Námestove zničili vandali: Varovné slová sociológa! Prispeli k tomu konšpiračné weby či Kotlebovci?“

Mainstreamový politický bulvár Čas si k tomu dokonce pozval sociologa, aby svoji trapné politické agitce dodal zdání odbornosti a zmírnil tak její odpornost.

Pozn.: To, že ĽSNS má k historii Slovenského štátu velice nekritický a mnohdy obdivný vztah je věc jiná. I když ani v tomto bodě to není tak „strašlivé“, jak to líčí média hlavního proudu. MSM by se měla spíše zaobírat tím, že Ukrajina velebí Banderu (který se aktivně podílel na vyhlazování Židů, a mj. i například Poláků a Rusů), že v pobaltských státech staví pomníky „hrdinů z SS“. Ale tohle nevadí, protože ti jsou proti Rusku. A proti Rusku je našemu „humánnímu“, „demokratickému“, „pravdou“ & „láskou“ & „lidskými právy“ posedlému Západu dobrý i ten nejhorší zločinec. Tak proč ne masoví vrazi banderovci a esesáci.

Celá kauza dvou zničených židovských hřbitovů dostala zajímavý aspekt dnes.

Pachateli jsou „kluci ve věku 9 až 12 let“, jak píší Novinky. Už v titulku – najednou „kluci“, ještě tam chybělo třeba „rošťárna“ nebo tak něco. Všímáte si, jak už do titulku najednou dávají pozitivně laděné slovo „kluci“ a ne třeba „pachatelé“? (Jako když ty dennodenní útoky muslimů v Evropě proti Evropanům nepáchají ani „teroristé“ ani „zločinci“ ani „vrazi“ ale „mladíci“. Časem to budou „rošťáci“. „Kluci lumpačili a dělali rošťárny v klubu Bataclan“)

A jako mávnutím kouzelného proutku – náhle nejde o strašlivý útok fašistických kotlebovců nebo Slováků nevyrovnaných s minulostí (vlastně: „vyrovnat se s minulostí“ je v newspeaku neomarxistů „ohnout hřbet a nechat si močit na hlavu nebo rovnou do úst“), ale o klukovinu, která rozhodně nemá žádný jiný motiv než klukovské lumpačení:

Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa žilinskej krajskej polície Jana Balogová, motívom konania maloletých neboli žiadne znaky rasovej, etnickej či náboženskej neznášanlivosti, nenávisti voči inej skupine osôb alebo propagácia ideológie, ktorá by smerovala k potláčaniu základných práv a slobôd. Trestné stíhanie maloletých bude vzhľadom na ich vek zastavené.

Takže – Kdopak to asi tak mohl vandalsky zničit náhrobky na židovském hřbitově ….a kdo asi tak mohl být okamžitě po odhalení shledán zcela nevinným z jakéhokoli motivu rasové nebo náboženské nebo jiné podobné nenávisti?

Kluci ve věku 9 až 12 let.

Třeba kluci z nějaké osady? A nemyslím osadu trempskou.

Nikomu jinému by totiž, podle mého názoru, tak rychle nebyl dán absolutní a nezvratný pardon z rasismu a rasové nenávisti. Ne?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 489 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.