WPJAR
10.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Kdo zabil malou Wilmien Potgieter?

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

AfriForum je jihoafrická nevládní (pochopitelně) organizace starající se o zájmy tzv. Afrikánců. Tedy bílých Jihoafričanů. V současné době má téměř čtvrt milionu členů a nejvýrazněji se angažuje v publikování případů vražd bílých farmářů. Její kritici ji obviňují, že se snaží šířit tvrzení, že v Jižní Africe probíhá genocida bílé populace.

Z dílny AfriForum pochází velice působivá video dramatizace vraždy manželů Attieho a Wilny Potgieterových a jejich malé dcery Wilmien. Při sledování videa je třeba mít na paměti, že nejde o žádný ojedinělý případ. Pokud sledujete například Facebookovou stránku Stop Farm Attacks and Murders in South Africa, nebo Stop White South African Genocide v podstatě denně dostáváte zprávy o tom, jak černí útočníci v Jižní Africe napadli, nebo zavraždili nějaké farmáře. A vše je často doprovázené velmi výmluvnými fotografiemi zkrvavených bílých lidí.

Než se dostaneme k odkazu na samotné video, ptejme se, proč právě Jižní Afrika? Proč jsou zde naši lidé vyvražďováni v takovém rozsahu a proč vše probíhá za naprostého nezájmu světové veřejnosti? Vždyť pokud se mezi sebou vraždí nějaká etnika někde v Asii, naše média o tom vždy píší na hlavních stránkách, a OSN dělá první poslední, aby situaci vyřešila. Ale v Jižní Africe jakoby se nic nedělo. A to i přes jasné důkazy, že děje.

To, co dnes probíhá v Jižní Africe, začalo už dávno. Vlastně to začalo již v 70.letech v Rhodesii, dnešní Zimbabwe, kde Sovětským svazem a Čínou podporované komunistické guerilly terorizovaly bělošské farmy a bílé obyvatele země obecně a jejich řádění padlo za oběť na 20 tisíc civilních obětí. A zatímco světový komunismus podporoval černé revolucionáře vojensky, kapitalistický západ je podporoval morálně, když bílým v Rhodesii vrážel nůž do zad a bojkotoval ekonomiku země. Když pod tímto tlakem nakonec Rhodesie padla a zemi ovládla černošská většina, ti bílí, co v zemi zůstali, byli terčem útoků Mugabeho band.

Ten samý scénář pak probíhal v Jižní Africe. Otevřená vojenská podpora komunistům z ANC ze strany komunistických zemí, a bojkot jihoafrické ekonomiky ze strany západu. Opět vedoucí v roce 1994 k pádu Jižní Afriky a vládě černošské většiny. Ačkoliv mají v zemi bílí naoko stejná práva, jako černí, proti bílým farmářům je veden více či méně organizovaný teror, který má více či méně otevřenou podporu politických kruhů.

Dnes se podobný scénář začíná rýsovat i v Americe. Komunisté a revoluční levice otevřeně podporují protibělošskou nenávist a korporace jim v tom zdatně sekundují. Pokud budeme vycházet z toho, že americký scénář bude kopírovat africký scénář, jsme na časové ose někde na úrovni začátku 60.let v Rhodesii, a začátku 80.let v Jižní Africe. Útočí se na celou podstatu bělošství, cílem je změna Ameriky ze západní země na zemi nezápadní, ideálně bez bílé populace. A pokud tento scénář v Americe uspěje, bude se následně realizovat v Evropě.

Psali jsme o Jižní Africe už mnohokrát. Bílí byli první, kdo jižní pobřeží Afriky skutečně osídlil. Kromě nich zde žili jen nepočetní a migrující Křováci. Drtivá většina současných černých obyvatel Jižní Afriky jsou současní nebo historičtí ekonomičtí migranti. S výjimkou Zulů, kteří žili v severovýchodní části dnešní Jižní Afriky. Tedy, mnozí Afrikánci mohou být potomky osadníků, kteří do země přišli z Holandska už v 17.století. Není jediný důvod, aby se vzdávali země, kterou nikdy nikomu neukradli, a kterou po staletí zvelebovali.

Sdílení tohoto článku, potažmo videa z něj, není nijak zásadní čin, přesto může otevřít oči alespoň jednomu dalšímu člověku. Cílem je ochrana bílých lidí v Jižní Africe, jejich přežití v Jižní Africe, a ochrana a přežití bílých lidí v celém světě. Ústup je vyloučen.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 15 511,00 Kč
Vybráno 44.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 683 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
politicon.cz
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.