30.8.2013
Kategorie: Humor

Kdo za to može?

Sdílejte článek:

ORI-MAK 30|08|2013

 

Otázka Jarina: Na zahradě mi přestaly svítit světla, kurňa, kdo za to može?

 

ODS: My za to nemůžeme, nebo alespoň Mirka ne. Pokud ale snad za to můžeme, pak se omlouváme.

P.S.: Nechceme ani naznačovat, ale víte, že už u nás není Štastný?

 

 

ČSSD: My jako sociální demokrati dlouhodobě tvrdíme, že za to může asociální Nečasova vláda, která svou genocidní politikou ničí celou zemi!

Jirka Dienstbier tvrdí, že za to můžou pražští kmotři se Zemanem v čele, Michal Hašek tvrdí, že by měl Dienstbier držet hubu a Škromachovi je to jedno, hlavně že mu svítí světlo u bazénku a je sluníčkovej den.

 

TOP09: ZEMAN za to může! Léta alkoholismu smazaly jeho zábrany. A rusové! Pokud by to nebyl Zeman, tak kmotrovská ODS určitě. A nebo starej fašoun Bátora, nebo náckové ze Suverenity.

 

SPOZ: Hlavně by si pan Sobotka měl především udělat pořádek ve vlastní straně a nevyjadřovat se panu prezidentovi. Na cože ses ptal?

 

Svobodní: Nikdo se nás neptal, ale může za to EU. Baronka Ashtonová je komunistka. Daně jsou zlo. Ale máme ještě starý žárovky kdybys chtěl u Petra Macha na půdě. Stav se. Jo a neměl bys kilo? Většině členstva ještě nepřišly prachy za letní brigády a musíme zaplatit za hosting na kampaň.

 

Suverenita: Může za to EU, zejména sudeťáci a Schwarzenberg. Jarine, Jana Bobošíková bude kandidovat v komunále i ve vaší vesnici, přijď ji podpořit! Může být i tvou starostkou!

 

KDÚ-ČSL: Záleží na tom, kdo se ptá…

 

 

Zelení: může za to Klaus, vzrůstající rasismus ve společnosti, Klaus, Klaus, a co tam máme jako poslední? Jo, Klaus!

 

Liberálně ekologická strana: Díky za tip! Už jdu psát na zitbrno.cz, že za to může Libor Šťástka a hazardní lobby. Jo a: střel se do hlavy!

 

Protialt: Jasně, že komouši vole! takže: zeman, kikina, borísek šťastný, bobo. 

 

KSČM: Buržoazní pravice a imperialisti, soudruhu!

 

VV: Může za to Kalousek, taky tě odposlouchávaj jako Vítka?

 

LIDEM: celá strana se tím bude dnes zabývat, ale přišli jsme o jednačku v parlamentu a salonek pro 20 lidí je drahý, takže uvidíme jak to dopadne.

Tak pardon, nakonec všechno jinak: Martina nemá hlídání, tak se dneska nesejdem.

 

D.O.S.T.: Milý synu, obrať se k Bohu, zavrhni pokonzilní kacířství a Bůh Tě povede. Ale jen mezi náma dvěma: Můžou za to zednáři, buzeranti a židi!

 

DSSS: cikáni! kde bidlíš, uděláme u tebe demošku.

 

Piráti: Může za to Microsoft, OSA, politici a ty co jsou proti legalizaci. Peace bratře.

 

Hnutí pro sport: Tak určitě, víš jak. Je to jen sport a ve sportu je možný všechno, takže musíme zamakat a ono nám to tam padne. Musíš Jarine vydržet.

 

ANO: Na valné hromadě naší strany jsme si hlasem Andrejem Babiše odhlasovali, že za to může krtek. 

 

Úsvit: Milý Jarine, nebyli to nepřizpůsobiví? Co si o tom myslíš? Položili jsme tuto otázku našim příznivcům na facebooku a uvidíme. 

 

Pravý blok: Pokud chcete nám i sobě pomoci vybojovat švýcarskou PŘÍMOU demokracii a americkou snadnou a rychlou ODVOLATELNOST zkompromitovaných politiků a z našich kapes placených úředníků PŘÍMO OBČANY, nejlépe svojí vlastní kandidaturou jako NEZÁVISLÍ kandidáti, finančně posílit náš volební fond 178559100/0300, anebo nám bezplatně pomoci v jakékoliv odborné činnosti, kontaktujte prosím za celé vedení politické strany Volte Pravý Blok www.cibulka.net PhDr. Miloslavu Jebavou ve specializovaném knihkupectví TŘI STUPNĚ BOJOVÝCH UMĚNÍ: tradiční + psychotronika + nejvyšší duchovně-mravní věda a jazykové škole CENTRUM SANSKRTU, ANGLIČTINY A FRANCOUZŠTINY, Veverkova 10, Praha (pět minut od metra Vltavská, anebo 100 metrů od Strossmayerova náměstí, první ulice z Milady Horákové doleva) a to od pondělí do čtvrtka od 14 do 18 hodin. Protože všechny vaše dopisy, maily a bankovní příkazy jsou užitečnými idioty vládnoucí RUSKO-české kriminální fízlokracie už mnoho let blokovány, je to pro slušné lidi = pro ty, kteří nefízlují pro žádnou tajnou službu, opravdu jediná možnost, jak s námi navázat oboustraně prospěšné pracovní spojení!!! Na spolupráci s vámi se moc těší Petr Cibulka 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 255,00 Kč
Vybráno 9.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 35 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.