exekuce22017
14.9.2017
Kategorie: Ekonomika

Kdo vyrábí exekuce?

Sdílejte článek:

EC

Věděli jste že asi polovinu exekucí v ČR zahajují soukromí “soudní” exekutoři pro tzv.”bagatelní částky”?

Desetikoruny, stokoruny, účetní rozdíly, drobné pokuty, se v rukou nepoctivých exekutorů, soudců, advokátů a vymahačů stávají nástrojem k účtování desetitisícových “odměn” a “nákladů”, k obstavení veškerého majetku občana, ke kšeftování s jeho nemovitostmi “pod stolem” a jakoby “jménem republiky”, ke zdvojování a řetězení exekucí a k dalším podvodům v talárech.

Člověka tím snadno doženou až k sebevraždě. Ti silnější se vzmohou na odpor, často ale za hranicemi zákona když zákon je ” cinknutý a jeho vykonavatelé, zákonodárci i česká justice jeví se být dlouhodobě institucí nepoctivou, nemravnou, svévolnou, marnou a veskrze NEDŮVĚRYHODNOU.

Muž na obrázku se jmenoval Jaroslav Janota z Napajedel. Byl jedním z tisíců lidí, které justiční mafie dohnala až k sebevraždě.

Každým rokem skončí v České republice svůj život sebevraždou sedmnáctset lidí. A zbytečně, stačilo by málo. Svěřit státní moc, politickou i justiční, do rukou poctivým lidem.

Jenže ve sněmovně, na soudech a soukromých “soudních exekutorských úřadech” takové najdete jen stěží. Poslanci se zákony kšeftují, soudci zhusta soudí libovůlí a exekutorské mafie si exekuce vymýšlejí a dohánějí lidi pod mosty a k sebevraždám.

Za jidášský groš. Tak takovou, prosím, máme v Čechách justici.

Srdečně zdravím paní Pavlu Fučíkovou, “prezidentku” exekutorské komory. Z vůle boží a díky cinknutému exekučnímu řádu.

A taky Milana Makaria, šéfkontrolóra exekutorů co musel být obviněn z páchání závažné trestné činnosti v organizované zločinecké skupině, v souvislosti s funkcí soukromého “soudního” exekutora.

A také Josefa Višvádera, Čeňka Bělastu, Tomáše Vránu, Lukáše Jíchu a stopadesát dalších.

A hlavně pana Roberta Pelikána, ministra co umí přivřít oko. A když se mu to hodí, tak klidně taky obě. Jánabráchu brácha na mně. Ministrem přece nebude věčně, právníkem ano.

Jen, nad tou polovinou z pěti milionů exekucí v sotva desetimilionové zemi, ani nad polovinou z devítiset tisíc exekuovaných občanů, nad tou polovinou co jim česká justice zcela účelově obstavila veškerý jejich majetek, pod záminkou bagatelních pohledávek a pro své vlastní, nemravné zisky, nad těmi už nikdo oko nepřimhouří.

Jen ať si dál končí třeba pod mostem a páchaj ty svý sebevraždy, hlavně že platí té mafii palmáre.

A co Vy, také už máte v rodině, v ulici či v domě exekuci?

A co myslíte, jak dlouho ještě?

ZDROJ: EC

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 572,00 Kč
Vybráno 35.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 143 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.