exekuce22017
14.9.2017
Kategorie: Ekonomika

Kdo vyrábí exekuce?

Sdílejte článek:

EC

Věděli jste že asi polovinu exekucí v ČR zahajují soukromí “soudní” exekutoři pro tzv.”bagatelní částky”?

Desetikoruny, stokoruny, účetní rozdíly, drobné pokuty, se v rukou nepoctivých exekutorů, soudců, advokátů a vymahačů stávají nástrojem k účtování desetitisícových “odměn” a “nákladů”, k obstavení veškerého majetku občana, ke kšeftování s jeho nemovitostmi “pod stolem” a jakoby “jménem republiky”, ke zdvojování a řetězení exekucí a k dalším podvodům v talárech.

Člověka tím snadno doženou až k sebevraždě. Ti silnější se vzmohou na odpor, často ale za hranicemi zákona když zákon je ” cinknutý a jeho vykonavatelé, zákonodárci i česká justice jeví se být dlouhodobě institucí nepoctivou, nemravnou, svévolnou, marnou a veskrze NEDŮVĚRYHODNOU.

Muž na obrázku se jmenoval Jaroslav Janota z Napajedel. Byl jedním z tisíců lidí, které justiční mafie dohnala až k sebevraždě.

Každým rokem skončí v České republice svůj život sebevraždou sedmnáctset lidí. A zbytečně, stačilo by málo. Svěřit státní moc, politickou i justiční, do rukou poctivým lidem.

Jenže ve sněmovně, na soudech a soukromých “soudních exekutorských úřadech” takové najdete jen stěží. Poslanci se zákony kšeftují, soudci zhusta soudí libovůlí a exekutorské mafie si exekuce vymýšlejí a dohánějí lidi pod mosty a k sebevraždám.

Za jidášský groš. Tak takovou, prosím, máme v Čechách justici.

Srdečně zdravím paní Pavlu Fučíkovou, “prezidentku” exekutorské komory. Z vůle boží a díky cinknutému exekučnímu řádu.

A taky Milana Makaria, šéfkontrolóra exekutorů co musel být obviněn z páchání závažné trestné činnosti v organizované zločinecké skupině, v souvislosti s funkcí soukromého “soudního” exekutora.

A také Josefa Višvádera, Čeňka Bělastu, Tomáše Vránu, Lukáše Jíchu a stopadesát dalších.

A hlavně pana Roberta Pelikána, ministra co umí přivřít oko. A když se mu to hodí, tak klidně taky obě. Jánabráchu brácha na mně. Ministrem přece nebude věčně, právníkem ano.

Jen, nad tou polovinou z pěti milionů exekucí v sotva desetimilionové zemi, ani nad polovinou z devítiset tisíc exekuovaných občanů, nad tou polovinou co jim česká justice zcela účelově obstavila veškerý jejich majetek, pod záminkou bagatelních pohledávek a pro své vlastní, nemravné zisky, nad těmi už nikdo oko nepřimhouří.

Jen ať si dál končí třeba pod mostem a páchaj ty svý sebevraždy, hlavně že platí té mafii palmáre.

A co Vy, také už máte v rodině, v ulici či v domě exekuci?

A co myslíte, jak dlouho ještě?

ZDROJ: EC

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 606,00 Kč
Vybráno 27.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 75 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
34 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.