banksters-pigs-at-the-trough
7.11.2016
Kategorie: Ekonomika

Kdo tady v republice vlastně krade?

Sdílejte článek:

DAN NENOS

Živnostník z vesnice, který po optimalizaci nepřizná tisícikorunu nebo dvě měsíčně, aby nemusel na pracák?

Zbytečný státní úředník na hovno se superhrubou mzdou 30 litrů a náklady z rozpočtu kolem 50 litrů měsíčně?

Totálně zbytečný státní úředník, který skrze podvody na výběrových řízeních přihrává milony až miliardy korporacím a ke svému měsíčnímu platu kolem 100 až 200 litrů měsíčně si přidává provize na zvláštní účty mimo kontrolu českých finančních úřadů?

Čeští politici na místní, krajské nebo státní úrovni, kteří přidělují veřejné prostředky všude možně a berou si z nich provize a zašantročí je na Kypr a jiné dovolenkové destinace?

Nebo nepolitik zvolený za politika do Sněmovny v čele politické instituce MF ČR, který nejenže se nevzdá podnikání po dobu výkonu funkce, ale ještě vybírá dotace pro svůj konglomerát, krade EU dotace, odsouhlasuje si zákony pro vlastní potřebu v oboru vysávání státu v módu biosložky a nešantročí veřejné peníze jenom ve chvíli, když spí? Odvádí daně v poměru obratu živnostník/korporace mnohem menší než živnostník a ještě si odklání zisk z veřejných prostředků na dividendy?

Závistivý malý český idiot samozřejmě ve výše uvedeném seznamu rozumí akorát položce živnostník, ostatní body jsou pro něj španělskou vesnicí. Závidět může akorát tomu živnostníkovi. S tím se může srovnávat příjmem, ale nikoliv úsilím, schopností pracovat a hlavně vůlí být svobodným člověkem.

Jelikož závist je nejhorším rádcem, ničí svobodu a žene člověka do otroctví …

ZDROJ: Dan Nenos

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
37 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.