migranteu
19.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Kdo se vzdá svobody, pro relativní bezpečnost, nezaslouží si svobodu ani bezpečí

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

NAFTALI

Evropská komise představila nová protiteroristická opatření. Jedním z nich jsou povinné otisky prstů a snímek obličeje na čipu v průkazech totožnosti, což má údajně znesnadnit padělání dokladů a jejich zneužití pro vstup do EU ze zemí mimo blok.

Nové návrhy Evropské komise (EK) mají rovněž údajně zmenšit manévrovací prostor teroristů a dalších zločinců. Takže se nám opět snaží někdo ukousnout z osobní svobody a udělat z nás označkovaný dobytek s plastovou visačkou v uchu. To vše pod rouškou takzvané ochrany bezpečnosti.

Evropskounijní konglomerát nepřestává udivovat, po Evropě se potulují stovky tisíc lidí bez jakékoliv identity a bruselští byrokraté chtějí značkovat lidi, o kterých mají dnes v evidencích prakticky všechno. Teď chybí ještě naše otisky a skener rohovky. Nebo si snad někdo myslí, že se ty hordy ekonomických ilegálů nechají dobrovolně monitorovat a dovolí dokonce aby jim někdo bral otisky prstů?

Vždyť v okamžiku kdy se mají vzít otisky prstu takzvaným imigrantům, tak se vzedme mezi sluníčkáři vlna nevole. Na obranu migrantských hord řvou prodejní politici, neziskovky se bouří. Když čeští policisté brali v Břeclavi na nádraží otisky Syřanům a dávali jim evidenční visačky, byli jsme označeni za kápa z Buchenwaldu. Ovšem jakmile se začne ukusovat z našich osobních svobod, neziskový aktivista ani nepípne.

Takže když 26 letý Bubba ze severní Afriky přijede do EU bez odkladů, dostane identitu 13 letého kluka ze Syrie. Pobírá dávky v 8 německých městech na 8 různých jmen, bez toho, že například v Itálii byl zatčen několikrát za prodej drog a násilnické chování, ale důvod pro vyhoštění Bubana to není. Všechno je v pořádku. Ovšem původní obyvatel Evropy bude odzbrojen, napaří se mu daně, aby ty ilegály uživil, zakážou mu jezdit jeho předaněným autem. Bude šmírován na každém kroku, odposloucháván bez soudního příkazu, může být zatčen a uvězněn za sebemírnější kritiku čehokoliv na filckacbooku, za evropskounijně neschválený názor vyhozen z práce, navrch mu ještě vezme bruselský byrokrat otisky prstů a zítra možná i vzorek DNA.

Ano je to tak, začíná nová a dokonalejší totalita v Evropě, proti které byla normalizace v době reálného socialismu slabý odvar. Možná i ty otisku prstů na občankách za pár let přestanou stačit. Co přijde potom? Elektronické obojky pro každého bílého občana EU a kamery v konečníku? Zbytečný mezikrok. Začněte rovnou čipovat. Stejně nás to do pár let nemine. V rámci konání dobra, pochopitelně.

“Ti, kteří by se vzdali základní svobody, aby získali trochu dočasné bezpečnosti, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečnost.”
Benjamin Franklin

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.