i283445314577899250._szw1280h1280123_
31.1.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Kdo pomiluje černé holky?

Sdílejte článek:

MARTIN KONVIČKA

Je to moc, je to moc, je to moc. Dostal se mi do ruky obrázek ze školní učebnice z Belgie  – sexuální výchova. Má dva panely. Na jednom se komixově stereotypní Evropanka (bílá, blond, s dlouhými vlasy, třešinčkami za ušima a cákancem pih na ruměnných tvářích) líbá s komixově stereotypním Afričánkem (čokoládovej, kudrnatej, s vyšpulenými rty a vyvalenýma očima). 

i283445314577899250._szw1280h1280_Druhý obrázek je sice rovněž komixový, ale už ne tak stereotypní. Na anatomickém řezu spojenými těly těch dvou vidíme Afričánkovu “kládu”, těsně vyplňující pochvu lepé Evropanky a sahající jí až po děložní krček. K tomu nákres pohlavních orgánů, včetně přídatných žláz. Poselství (pro cca 7. třídu) je jasné – správný heterosexuální sex vedoucí k početí radno páchat s Afričany. Našinec kroutí hlavou, neb ne každý Afričan vlastní takto vyvinuté nádobí. Leckterá bílá dívka může být zklamána a stěžovat si u autorů učebnic. 
.
Už jsme si tak nějak zvykli, že západoevropští edukátoři z téhle hry vynechávají bílé kluky. Mají si asi předělat pohlaví, zteplat, nebo prostě nezaclánět a přihlásit se na nejbližší roztříďovací rampu. Nakonec, mohou si za to sami. Nikdo je nenutil nechat si vzít vlastní země, volit etnomasochistické vlády, otevřít stavidla tribálně drsné oplozovací okupaci, vedle níž bledne i řádění ruských vojáků v dobytém Berlíně. Západoevropský muž si léta dobrovolně volil svou evoluční smrt – a má ji mít. 

Ale co černé holky?, ptá se pohoršený humanista ve mně. Naprosto vážně. Celá ta “sexuálně výchovná”, rozplozovací, znásilňovací a migračně-vítací propaganda je naprosto, ale naprosto, ignoruje. Zatímco bílému klukovi je podvědomě doporučováno, aby zteplal nebo vysmahnul, černé slečně není doporučováno – vůbec nic. Ony nefigurují v propagandě, neprodávají módu v supermarketu Lídl, nevodí se za ruce s bílými chlapci, žádná učebnice neprezentuje řez jejich genitálií s pronikajícím mužským údem jakékoli (tedy ani bílé ani černé) barvy. Černá holka je pro bílou etnomasochistickou propagandistku neexistující tvor. Určena k zapomnění… ne-li přímo likvidaci. Neradí se jí dokonce ani existence v trojúhelnících Afričan – Afričanka – Evropanka, o plozeních dětí s Evropany nemluvě. 
Přitom si není problém ověřit, že Afričanky sní o Evropanech … no, stejně často, jako Evropanky o Afričanech. Stačí si najít příslušnou seznamku. 
.
Jenže ten rasismus proti Afričankám dává naprostý smysl. Nevím, kdo je autorem téhle konkrétní učebnicové ilustrace, ale klidně si představím … něco rádoby vzdělaného, hysterického, neukojeného a na zbytek světa (krom tmavých samců) naštvaného. Něco jako eurokomisařku Federicu Mogheriniovou, nebo kteroukoli z odborných asistentek na tuzemských katedrách gender studies. Prostě takový … závistivý hnus. Pak si to srovnám s kteroukoli africkou ženskou, starající se o houf dítek a kukuřičné či rýžové políčko v Nigérii, Senegalu, Somálsku nebo Keni. Starající se, protože táta těch dětí se proměnil v “syrského uprchlíka”, omládl na 16-17 let a momentálně navštěvuje seznamovací kurs kdesi v Dortmundu. Ta Afričanka žije – stará se – bojuje. A nejspíš se u toho stačí hrdě nosit. Euro-komisařky či euro-genderistky jí nesahají po kotníky. 
.
Není divu, že Afričanku nenávidí – a přejí si, aby vůbec nebyla. 
 .
 .
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 38 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (52 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
71 komentářů
  1. Redakce

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.