African-invaders-EU-flag-800x450-1MIGR
19.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Kdo platí často luxusní hotelové ubytování afrických vetřelců? Občané EU!

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Tedy samozřejmě i Vy. Pokud to vezmeme do důsledků, tak drtivá většina občanů EU platí zcela dobrovolně jak štědré dávky muslimským vetřelcům, ať už kdekoli v zemích EU, tak také ubytování v luxusních hotelích v jihoevropských zemích – zejména v Itálii a Španělsku (Kanárské ostrovy). Nicméně těmto mnohdy džihádistům nebo členům různých islámských bojůvek, platíte nejen pohodlné ubytování, ale také stravu, lékařské ošetření a kapesné. Nelze se nezmínit i o neziskovkách, které se o vetřelce starají.

Ale co víc, většina Evropanů je s tím zcela zřejmě spokojená! Všichni velmi dobře známe migrační politiku EU. Všichni tak velmi dobře víme, že právě z EU jdou nemalé peníze nejen pašeráckým neziskovkám, které pomáhají s celkovou organizací invaze a s dopravou afrických vetřelců do Evropy, ale EU také dlouhodobě vymýšlí způsoby, jak nasunout nemalou část Afriky do Evropy.

Gran Canaria: Im Luxushotel treffen Hotelgäste auf Flüchtlinge - DER SPIEGEL
vetřelci se jdou ubytovat do luxusních hotelů na Kanárských ostrovech

O napojení neziskovek na pašeráky či třeba nigerijskou mafii jsem zde v minulosti již psala. Tyto neziskovky jsou tedy podporovány také z vašich daní a to jak na národních úrovních, tak v EU. Protože si však většina občanů EU přeje setrvání v EU (a podle toho také dlouhodobě volí), pak je nasnadě, že s takovýmto využitím daní souhlasí.

Protože jsem dnes narazila na nějakou diskuzi, kde padla nejedna otázka na to, kdo pohodlný život na Kanárských ostrovech africkým invazistům platí, pochopila jsem, že mnohé zatím většině Evropanů, kteří s invazí a protěžováním vetřelců nesouhlasí, uniká.

Uvědomte si, prosím, že EU nebyla založena pro dobro Evropanů, ale výhradně pro zájmy nadnárodních korporací a všech, kdo ve skutečnosti EU vedou (více pochopíte v tomto článku), vždyť i ti eurokomisaři jsou pouhé loutky, o zcela loutkových národních vládách nemluvě.

Co se týká invaze do Itálie a upřednostňování afrických vetřelců nad italskými občany, kteří se nyní většinou nedostali do tristní situace vlastní vinou, jsem psala několikrát. V posledních dnech zde a zde. Mezitím připlouvají další a další lodě s invazisty, přičemž ti jsou ihned ubytováni buď v nějakém lepším hotelu či prázdninovém resortu (tzv. „nezletilci“) nebo v karanténní luxusní lodi (ti, kdo se přiznají, že jsou zletilí).

Také o Kanárských ostrovech jsem zde psala mnohokrát. Po příjezdu jsou invazisté okamžitě převezeni do prázdných hotelů, kde mají veškerý servis. A co se děje poté? Postupně jsou letecky přepravováni na španělskou pevninu, odkud jdou neznámo kam. Ti, kteří na ostrovech zůstávají, jsou pak především problémem pro místní, neboť jim tak značně narůstá kriminalita.


obyvatelé Kanárských ostrovů protestují proti invazi a okupaci hotelů

Už chápete, komu se nejvíc hodí utlumený turistický ruch? Právě třeba na Kanárských ostrovech bývá v tuto roční dobu celkem dost turistů, neboť tam utíkají Evropané před zimou. Nyní jsou však hotely plné Afričanů. Totéž lze říct také o Itálii, kde byl letní turistický ruch velmi významně potlačen. Povšimněte si, že právě tyto dvě země měly být vloni na jaře těmi „nejhoršími“, právě tam se tedy musel utlumit turistický ruch. Proč asi? Komu se to vše hodí?

As coronavirus spreads, refugees stuck on Spain′s Canaries | Coronavirus  and Covid-19 - latest news about COVID-19 | DW | 20.11.2020
hotel na Kanárských ostrovech – místo turistů afričtí invazisté

Zatímco Evropané jsou odváděni k zástupným tématům, na kontinent se dopravují další tisíce afrických invazistů. Mladým dívkám jsou coby ideální partneři představováni černoši či Arabové, to se již neděje jen v reklamách, filmech a seriálech, ale tento názor jim podsouvá třeba i Google. Podprahově nám je vnucováno, že Evropan je vlastně černý Afričan.

Až se tedy budete ptát, kdo platí luxusní hotely či zaoceánské lodě africkým vetřelcům, pak se podívejte do zrcadla. Platíme to totiž my všichni, kdo žijeme v zemích EU, včetně důchodců a dětí, protože formou DPH platí daně všichni. Chcete setrvávat v EU? Pak se smiřte s tím, že budete výhody invazistům platit i nadále, neboť EU bude štědré prostředky na výměnu Evropanů za Afričany platit do doby, dokud tento moloch bude existovat…

Více o situaci na Kanárských ostrovech, včetně videí, si můžete přečíst například zdezdezdezde či zde.

Toto také – stejně, jako všichni občané EU – platíte. Luxusní karanténní loď, kde bývají ubytováni dospělí vetřelci, kteří připlují na Sicílii nebo Lampedusu:

Zde se můžete podívat na naloďování vetřelců na tuto luxusní výletní loď:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 281 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)