deti
12.2.2019
Kategorie: Společnost

Kdo ochrání naše děti?

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Kdejaká menšina včetně pedofilů má své zastání. Existuje spousta organizací na ochranu práv zvířat, dokonce i teroristi mají své obhájce, kteří se starají o to, aby nebyli deportovaní nebo jim nebylo nijak ubližováno… Ale co děti? Kdo ochrání je?

 
Když se děti stylizují do sexuálních symbolů jako třeba ten klučina, co tančí pro pobavení homosexuálů v gay klubech, nikdo jim nepomůže. Naopak – kritici takového chování jsou osočováni a chlapeček je mediální hvězdou. Společnost tak podporuje zvrhlé chování, kdy dítě je hračkou pro pobavení. Vždyť on to tak chlapeček sám chce! Bodejť by nechtěl, když je ve světle reflektorů…
 
Ale pořád je to dítě. Dítě, které se vyvíjí nejen fyzicky, ale i psychicky. Společnost by ho měla chránit a zajistit mu klid na bezproblémové dětství. Proč se mají děti podporovat ve vlastní sexualizaci? Co je na tom proboha obdivuhodného?
 
Kdo ochrání děti před aktivisty, kteří pomateně vnucují společnosti svůj pohled na pohlaví jako sociální konstrukt? Zatím nepřijatý zákon, kdy si budou moci měnit pohlaví i děti už od dvanácti let je masakr. Pusťte pak do škol ještě více aktivistů a můžeme jen počítat škody – kolik bude muset být zničeno dětských duší, aby rozumní zastavili tuhle apokalypsu? Děti mají mít klid, aby se v normálním prostředí srovnaly se svou vlastní sexualitou. Hormony z nich dělají v pubertě často nesnesitelné bytosti a pustit do toho nášlapné miny v podobě vemlouvavých aktivistů, kteří každou nejistotu řeší změnou pohlaví, je smrtící. Mimo jiné i proto, že součástí hormonální léčby je defakto chemická kastrace… Kdo tyhle děti ochrání? Naše vláda? Vždyť ta ten zákon chce předkládat!
 
Opravdu nevycházím z údivu, jak „lidská práva“ a především důraz na gender rovnoprávnost dovedou odsunout zájem dítěte až na poslední kolej. Až k zabíjení. Protože jak jinak nazvat pokus o legalizaci potratu (v USA) z vlastního rozhodnutí ženy ve třetím trimestru. Tady se bavíme o regulérní vraždě, kterou chtějí pomatené aktivistky legalizovat! Bohužel se dětí zastal prezident Trump, což samozřejmě znamená, že to média překroutí k obrazu svému. Zabalí to do keců o právu ženy na vlastní sebeurčení a o právo nakládat se svým tělem – a ten Trump! Ten přece nemůže hájit nic rozumného… Ani se nenadějeme a nevinné děti budou umírat jako oběti zvrhlého aktivismu – ovšem za potlesku šílených feministek.
 
Nějak se nám ztratil po cestě zájem dítěte. Kam zmizela ta odvěká snaha děti chránit a pečovat o ně na prvním místě? Na ochraně dětí se vždy společnost dokázala shodnout. Dnes se děti dostávají do role věci. Pro normálně myslícího člověka s přirozenými instinkty je plíživá změna postoje společnosti nepřijatelná. Ale už se to děje. Nejde jen o zákony, jde o uvažování mladých lidí, kteří jsou od malička atakováni různými projekty ve školkách a školách, propaganda na ně útočí na sociálních sítích, v médiích. Oni sami dnes podporují aktivity, které je poškozují. Nejmenovaná mladá herečka se chlubí v časopise, jak nechce mít děti a že pro to nevidí žádný důvod, stejně jako nevidí důvod mít kočku.
 
I ona je produktem moderní doby, která ničí v zájmu lidských práv přirozené hodnoty. Hodnoty, které pomáhají lidem srovnat se sami se sebou a prožít plnohodnotný život. Především gender aktivisté tlačí na pilu a prosazují čím dál víc svých požadavků v zájmu lepšího světa. Tak ho tedy máme, ten lepší svět. S dětmi se v něm obchoduje jako se zbožím, děti v něm jsou tlačeni místo do her do sexuálních rolí, děti jsou v něm zabíjeny v zájmu osvobození ženy. O tom, jak právě děti musí nejčastěji čelit důsledkům multikulturního světa ani nemluvě.
 
Bohužel se dětí zastávají jen trapní xenofobové, netolerantní islamofobové, nepokrokové ženy – jako jsem třeba já – které odmítají novodobý feminismus. Tahle partička nejvíce onálepkovaných veřejných postav nemá sílu na to zburcovat celou společnost. Stojí proti nám média, nemáme peníze na kampaně, bojujeme s cenzurou a také s vlastní obživou. Ale na naší straně je pravda, lidskost, rozum. Naprosto jednoznačně! Právo dětí nebýt hračkou v rukou pseudohumanistů budu hájit vždy a za každou cenu. Je mi jedno, kdo mě bude nálepkovat a nazývat ošklivými jmény. Tento boj musíme vést všemi prostředky, protože děti ho sami vybojovat neumí.
 
eva-hrindova
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 871 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.