poutine-tsar-czar-putin
4.12.2017
Kategorie: Společnost

Kdo nás ochrání? Rusko to nebude

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Pravda že do Sýrie se vrátil mír nejen díky Putinovi, ale tam jde o strategické místo. Dnešní Evropa si zve své nájezdníky sama. Nejenže se nesmí proti nim bojovat, nesmí se ani k tomu vyzývat. Na to je pak každá armáda krátká. A problém bude za pár měsíců obrovský, Merkel si chce vyžehlit image, a tak bude zachraňovat Afričany před Afričany, protože v osvobozené Libyi, kterou tak chytře osvobodil Sarkozy, dnes mají trhy s otroky, a to EU nebude trpět, kancléřka bude zachraňovat ve velkém. A nebudou to ilegální migranti které by – nedej bože – mohl někdo chtít vracet, přijdou už legálně.

Není náhoda že v EU už je mnoho ministryň obrany, evropská obrana je jen fraška. Zatím mimo EU se obrana bere vážně, EU si už dělá prču ze sebe samé. A proč ne? Na co je armáda když nepřítel jednak nenosí uniformy, je rozlezlý mezi obyvateli, to by bylo jako střílet samopalem do hejna komárů, těm se nic nestane, akorát postřílíte rodinu. A tak se bude rodit evropská armáda, nic moc, ale třeba na potlačení neposlušných Katalánců to postačí, nebo kdyby se pak někde už chtěli cukat a nebrat oběti otrokářů.

To vše ale by se mooožná dalo řešit, ale bohužel jsou mezi námi lidé, a je jich dost, kteří musí stále vítat nepřítele. Kdykoliv a kdekoliv. Ať daleko nebo blízko. Irán pohrozil že ztrestá Evropu, neřekli za co, nic jim Evropa neprovedla, za války byli s Hitlerem jedna ruka, dokonce Persie změnila jméno na Irán, neboli Arijci, ale už mají rachejtle co doletí daleko, a tak proč je nechat ležet ladem. A spousta Evropanů se nechává slyšet že ruce pryč od Iránu, snad právo na takové zbraně nemají jen NATO nebo Izrael.

Totéž KLDR, doposavad stačilo aby soudruzi vypálili rachejtle do moře blízko u sousedů, a už dostávali od USA výpalné, za což si pořídili atomovku. Trump jim vzkázal že nepošle ani vindru. A zase těch hlasů – mají přece právo se bránit imperialistům, kde je psáno že atomovku může mít jen někdo? A tak se možná Kim rozhodne že to cákne na Japonsko nebo na Jižní Korej. Ale bude podle mnohých v právu. To by bylo aby se nemohl imperialistům bránit.

A teď bojujte proti islamizaci, když elity se tomu zaprodaly, a asi tak půlka Evropanů by nikdy nepřipustila jakoukoliv obranu proti islámu. Nemůžeme je přece házet do jednoho pytle. I princ Harry nepozve Trumpa na svatbu protože je to islamofob. Před WW2 se zbavili krále Eduarda VIII, údajně kulivá Wallis Simpson, což zní lépe než říct že to byl nácek ještě před válkou, ale dnes by byl prostě vynášen do nebe za takovou toleranci, přece ne všichni nacisti byli špatní .

Tak stále ještě čekáte na Blanické rytíře? Myslíte si že přijedou na bílem koni coby Putin? Nebo Trump?

 

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 900,00 Kč
Vybráno 8.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
120 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.