Kdo má na svědomí smrt desítek běženců v odstaveném voze na rakouské dálnici?

Sdílejte článek:

LUDĚK MAZUREK 28|08|2015

Tuto lidskou tragédii nemají na svědomí žádní „xenofobové“ ani „rasisté“, ani žádní odmítači imigrantů. Má ji na svědomí odporný byznys s lidmi a touha po zisku spolu s falešnou pokryteckou humanitou EU.

Co přimělo těch nešťastných údajně cca 50 lidí k tomu, aby se jako sardinky vecpali do uzavřeného nákladového prostoru, kde poté bídně zahynuli strašlivou smrtí nejspíš udušením? Proč to sami dobrovolně udělali a stálo je to život? Někdo si od nich za ilegální převoz vzal peníze a někdo jim řekl, že je převeze někam do nějakého pro ně vysněného „Evropského ráje“, kde už na ně čekají jen samé zářné zítřky. Kdo jim tento nereálný sen nasliboval? Kdo to byl?

Zločinci! Kuplíři s lidským utrpením a strachem. Lháři a podvodníci. Darebáci. Masoví vrazi. Ti to reálně provedli.

4-P201508270568701

Jenže kde se tito vrazi vzali a proč a kdo jim vůbec umožnil uskutečnit takový odporný „vražedný byznys“? Tady platí, že není-li příležitosti, není ani zločinu. Stalo by se tak za okolností, kdy by EU řádně chránila své vnější hranice a kontrolovala jejich přechody? Ne. S nejvyšší pravděpodobností nestalo, protože takto „naložený“ náklaďák by žádnou takovou kontrolou vůbec nemohl projet a nejspíš by se o to nikdo ani nepokusil. Stalo by se tak, pokud by jakákoli nelegální imigrace byla v zemích EU po právu považována za trestný čin a nelegální imigranti byli obratem z území EU vyhošťováni? Ne. S nejvyšší pravděpodobností nestalo, protože riskovat životy takovým způsobem by takovém případě bylo úplně nesmyslnou a zcela zbytečnou věcí. Stalo by se tak, pokud by zejména Německo nevyhlásilo a už nějakou dobu nepraktikovalo, že přijme a v rámci jakési falešné humanity všestranně zaopatří na svém území prakticky každého, kdo se sem jakkoli, a tedy i ilegálně, dostane? Ne. S nejvyšší pravděpodobností nestalo, protože v takovém případě by se pokusit o něco takového nikoho nejspíš vůbec ani nenapadlo.

Kdo je tedy svým způsobem také spoluvinen na této lidské tragédii?

V žádném případě to nejsou odmítači bezbřehé ilegální imigrace – tedy ti, kteří dnes mají nepravdivou nálepku „xenofobové, rasisté či náckové“, přestože jimi ve skutečnosti vůbec nejsou a jen nesouhlasí s tímto současným stavem ohrožujícím všechny zúčastněné a vždy a všude před ním varují. Ovšem svůj díl viny zde chtě-nechtě paradoxně nesou nejrůznější sluníčkáři a pseudo-humanisté a pravdoláskaři, kteří svým nerealistickým viděním naprosto otevřeného a zidealizovaného světa pro všechny tuto situaci, ze které vzešel onen hrůzný čin, svým způsobem také umožnili. Cesta do pekel bývá totiž dlážděna dobrými úmysly.

Kolik nebohých lidí ještě takto bude muset zemřít v takové cestě za jejich nereálným sluníčkářským snem pro všechny, než se EU konečně probudí?

ZDROJ: Luděk Mazurek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
53 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.