17.5.2014
Kategorie: Společnost

Kdo jsou v Česku největší parchanti?

Sdílejte článek:

OD: VÁCLAV VRÁNA 17|05|2014

To je ale otázka, co, už jste si ji zkusili někdy položit, tak vězte, že pokud by jste nad tím dlouho přemýšleli, tak by jste z toho mohli i zblbnout, stejně, jako kdyby jste přemýšleli, kde končí nekonečno. Přesto jsem se odvážil si sám sobě tuto otázku položit a dokonce si na ni i odpovědět. Zeptáte se jistě proč. Co mě k tomu vedlo. Tak to je jednoduché, pokaždé když svoji ušní plachtou zaslechnu i slabý šelest debaty více jak dvou lidí, tak vždycky je jediným tématem debat jedno a to samé, kdo je v Česku největší blbec, idiot, parchant, zmrd a tudíž kdo je tím pádem zodpovědný za poprčový marasmus ve společnosti od r.1989. Nejprve jsem začal usilovně dumat, jak na tu selekci jít, po dlouhém uvažování jsem nakonec dal přednost výběrovému řízení vylučovacím způsobem.

 

 

Vypsal jsem si ty nejzávažnější lidské zápory a začal jsem k nim přiřazovat co negativního společnosti přinášejí a jak se s nimi dá bojovat.

 

Zkorumpovanost: určitě velmi negativní činnost lidského jednání, ale…. po chvíli uvažování jsem zjistil, že zkorumpovatelný je více méně každý, záleží jen na příležitosti, tudíž zmrdy by jsme byli všichni bez možnosti a určit tak pořadí a tudíž vítězství o největšího zmrda by bylo prakticky nemožnét i kdyby jsem se řídili výškou korupce v českých na stole. Asi největšími korupčními zmetky jsou politici a soudci, přičemž pořadí se může velmi variabilně měnit, ale s korupcí se dá bojovat i když velmi těžce, protože je těžko dokazatelná a korupčníci dokáží vymýšlet pro provedení vlastní korupce takové mimikry, že vymyslení teorie relativity je proti tomu početní hříčka pro mateřské školky.

 

Kariérismus: jistě vlastnost, se kterou by se normální člověk nerad chlubil, ale i tady jsem narazil na fakt, že touha po kariéře je vlastní většině lidí snad s výjimkou bezdomovců a cigánů, nejrozšířenější byl tento negativní rys zřejmý za socialismu, kde každý blb se díky členství ve straně mohl vyšplhat až na místo krajského pokladníka KSČ, nebo dokonce až do ÚV viz Bilak, ale neznamenalo to, že musel být největším zmrdem. Většinou tato vlastnost byla propagována úlisnými manželkami, které nutily své manžely, aby kariérismem vylepšili společenské krédo rodiny v obci. Proti kariérismu se dá bojovat velmi lehce, absolutním nezájmem ostatních vůči postavení kariéristů v okolí.

 

Mamon: tak peníze máme rádi všichni, každý z nás se s nimi rád mazlí, přehazuje je s potěšením vidlema na půdě, někteří dokonce tvrdí, že když si penězi vycpou strožok, že taková vycpávka velmi blahodárně působí na páteř a na dobrý spánek, další zase jsou přesvědčení, že peníze vylepšují charakter, protože, když jich má člověk dostatek, přestává být nervozní, ale zase na druhou stranu přebytek peněz vzbuzuje u lidí stres a permanentní obavu z toho, co kdyby o ty peníze lidé přišli a najednou by byli bez peněz naprosto bezbranní a nemohoucí. Dá se proti tomu bojovat celkem lehce, když se naučíme žít skromně s myšlenkou, že i s hromadou peněz jsme obyčejní smrtelníci a že zdraví se penězi nedá zaplatit, nebo ne natolik, aby jsme se stali nesmrtelnými.

 

Blbost: tak tady jsem po prve začal být na vážkách, především úvahou, jestli je blbost vrozená, jako homosexualita a nebo se dá nacvičit a tudíž předstírat. Blbce třídíme na dvě kasty, na blbce bez výjimky a na blbce vychcané.

 

Každý mi jistě potvrdí, že rčení, že srážka s blbcem je horší jak srážka s vlakem a že srážka s vychcaným blbcem bývá téměř vždy fatální. Poznat blbce nebývá příliš těžké, takový blbec vám začne znepříjemňovat život většinou v nejbližším okolí, na pracovišti, ve škole, v sousedství, ve stranických buňkách, v rekreačním sportu, dokonce a to by jste tomu ani nevěřili i v hospodě. Vždycky to začíná jedním a tím samým, blbec začne druhé poučovat, že má vždycky pravdu, začne opruzovat svým fanatismem pro nějakou malou nebo velkou stranu, aniž by vůbec věděl, co od takových stran může očekávat, na pracovišti vám začne kecat do vaší práce, ve sportu vás začne kritizovat, že máte špatně obuté brusle, že špatně držíte tenisovou raketu a že golfový míček odpalujete špatným směrem, jsou i tací, kteří vás začnou poučovat, že v některých případech platí, že 2+2=6.

 

Většinou si takový blbec myslí, že je předurčen k tomu, aby dělal vedoucího jakéhokoliv kolektivu na jakékoliv úrovni, ať by to bylo na pracovišti, na pionýrském táboře nebo na okresním sekretariátu velké nebo malé strany. Někteří vychcaní blbci dokonce tvrdí, že společnost přichází o mnoho, protože ještě nebyli jmenování premiéry a nebo presidenty. Pokud ovšem takový normální blbec má jen teritoriální prostor, třeba v rámci pracovního kolektivu, obecní stranické buňky, nebo brigády kapitalistické práce, dá se proti tomu bojovat nevšímavostí, záměrným vyhýbáním se jeho osobě tvrzením, že jste na něho alergičtí, jako na pyl, nebo na kočičí srst, někdy se takový blbec sám zamotá do své blbosti, že třeba na vás nemá čas, což se stává dost často a vy máte třeba na hodinu nebo na celý den od takového blbce pokoj a každého takového času je třeba si vážit a být za něj vděčný. V tom případě dejte pozor, aby jste blbce nevyrušili z jeho problému poprat se s vlastní blbostí, neupozorňujte na sebe a nedej bože, nesnažte se mu pomoci nebo mu poradit, pak se stanete jeho obětí na velice dlouhou dobu a někdy se takového blbce nezbavíte třeba ani celý týden.

 

 

Tito teritoriální blbci naštěstí neovlivňují celou společnost, ale jen blízké okolí, ale bývají vychcaní blbci a ti se většinou dokáží vyšplhat až na místa, odkud opruzují celou společnost, Jsou to především politici a další kastou vychcaných blbců jsou pak novináři a komedianti, ti kupodivu spolu velice rádi komunikují a udržují spolu velice úzké kontakty, takže to někdy vypadá, že mají nejen vrozenou blbost, ale i vrozenou homosexualitu.

 

No a tito již dokáží svoji vychcanou blbostí otravovat celý národ. Vychcaní blbci totiž trochu chápou, co svoji blbostí způsobují a dokonce jsou schopni pochopit, že svoji vychcanou blbostí si mohou dokonce i vybudovat kariéru. Pokud svoji komunikaci expedují mezi společnost bulvárem, tak i zde je možný boj, prostě ten bulvár nečíst a nesledovat, Ale když se vám vychcaní blbci vnucují všemi dostupnými mediálními technikami, není před nimi úniku. 

 

ZDROJ: joseforel.blogspot.cz

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 89 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.