AUSTRALIEDEMO
26.9.2021
Kategorie: Společnost

Kdo jim dal právo?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝDění v Austrálii musí být rozčarováním pro každého, kdo měl dosud iluze o demokratičnosti života na vysněném Západu. Při záběrech z ulic australských velkých měst je třeba si pokládat otázku, jakým právem se může kterýkoliv západní politik jen slovem zmiňovat o situaci v Rusku či Bělorusku. Neplatí to jen pro ulice a demonstrace, týká se to i voleb, jejichž již dávno prokázaná manipulace v USA a dle indicií připravená i pro Německo, kde omylem na televizní stanici ARD unikly výsledky dříve, než hlasování skončilo, mimochodem po vzoru USA převážně korespondenční, má daleko k označení poctivé a demokratické. NWO si snaží pojistit svůj nástup k moci všemi prostředky.

Vraťme se do Austrálie. Ozbrojená komanda pohybující se po ulicích a terorizující obyvatelstvo snad ani nemohou být Australané. Chování těchto maniaků vyžívajících se v násilí na občanech, často především na ženách, je ukázkou zvůle moci. Je třeba si připomenout, že politická reprezentace země je volena a do rozhodujících pozic ji volili lidé, kteří jsou momentálně na ulicích mláceni a omezováni. Ti už toho jistě litují. Politici napříč světem podlehnuli lákadlu peněz a postavili se na stranu covidové mafie. Je v podstatě jedno, k jakému vyznání, ideologii či směru patří, rozhlédneme li se po planetě, spektrum covidohysteriků je po této stránce natolik rozmanité, že lze s podivem vnímat podezřelou jednotnost i tam, kde se dotyční v jiných záležitostech shodnout nemohli. Očkuje se ve velkém v Maďarsku, Polsku, ale také v celé EU, V Saudské Arábii i Izraeli,v USA, Číně i v Rusku, byť tam vlastními vakcínami nezaloženými na mRNA systému. Pár výjimek, kde se odmítli přidat, skončilo podezřelou smrtí prezidentů.

Není tedy překvapení, že australská vláda se k oficiální covidové ideologii přidala, s podivem však je agresivita, se kterou nechává zasahovat ozbrojené složky. Může člověk, který denně někoho zmlátí a ulici jen proto, že dotyčný vyšel z domova, pokusil se vyhledat například dentistu či si chtěl něco sehnat k jídlu, ovšem mimo koridor předurčený vládou, přijít v klidu domů, políbit manželku a děti a pustit si televizi s oblíbeným seriálem? Jsou v australských městech skutečně místní policisté, nebo jde o nějaké speciální síly NWO? Teror spuštěný proti Australanům se však netýká jen těch bitých na ulicích. Minimálně 36000 jich žije už dlouho mimo vlast a nesmí se vrátit domů. Nikdo neřeší, kde a jak přežívají, nikoho nezajímají jejich existenční problémy a nemožnost vrátit se ke svým rodinám. Je možno konstatovat, že Australané po více jak ¾ století poznávají, jak se v Evropě za války chovalo gestapo. Jen s tím rozdílem, že za 2.světové války absolutní většina gestapáků byla z Německa, zatímco v Austrálii jsou to pravděpodobně místní, kdo pořádá hon na vlastní občany.

Francie zažívá další protestní víkend. I tam policisté využívají bojové techniky určené pro pouliční boje, zároveň zemi vládne diktátor spolupracující s NWO. Nikdo neví, kdy a jak celá covidománie skončí, ale pokud dojde na občanskou naštvanost a bude jí umožněn průchod, mohou se elity typu Macrona obávat o svou budoucnost. Merkelová odchází do politického důchodu, tedy doufejme, přesto i na ni by mohla ruka spravedlnosti dosáhnout, protože právě ona je jednou z tváří tragických změn Západu. I se zdá, že byla evidentně manipulována někým v pozadí. Protože tolik hlouposti se v jedné bývalé svazačce snad koncentrovat ani nemohlo. Ostatně i v Německu je v ulicích plno nepokojů a tamní policisté nejsou s protestujícími o nic víc solidární než v Austrálii. Tedy pokud nejste součástí levice a Antify, té prochází dosud skoro vše. Na rozdíl od Německa a Austrálie jsou Francouzové zvyklí být v ulicích, a tak členové tamních komand musí občas hlásit ústup a určité ztráty pozic.

Podíváme li se do dalších států, pak rakouská policie je vstřícnější a dokonce se občas přidá k davu. Slováci mají smůlu a až na výjimky jsou tamní zlí hoši v uniformách skutečně agresivní a poslušní vládě. U nás v zemi Švejků jsou demonstrující změkčilí a těžkooděnci mají snadnou úlohu. Navíc vnitrospolečenská situace neumožňuje jednotný postup, v době covidové jsme unikátně roztříštěný národ. Takže případné demonstrace mají relativně komorní charakter a estébácká historie policejních složek a některých jejich členů s nimi umí pracovat. Přiznejme si však, že představa toho, jak jsme jako mladí stáli proti kordonům policistů na Národní, by se mohla vrátit, je momentálně nerealizovatelná a zároveň je zklamáním ze současnosti a z toho, kam jsme to dopracovali.

Svoboda a demokracie se staly prázdnými pojmy a nahradily je taková šílenství, jakými jsou liberalismus, neomarxismus, Green Deal, Great Reset, společné euro, LGBT. BLM, NWO. Vstup do EU byl chybou. Obrovskou. A kupíme další. Naši politici vykopali válečnou sekyru s Ruskem, Běloruskem, nově s Polskem. Respektive byli přesvědčeni, ať to udělají, a ve své hamižnosti a v rámci pokrytectví to také učinili. Doplatíme na to my všichni. Ať ti, co s tím souhlasí, tak i ostatní, kteří si nad tím vším mohou hlavu ukroutit. Čekají nás roky nesvobody, chudoby až hladu, možná dojde na války. A to jen proto, že jsme pohodlní přemýšlet, líní něco udělat a neschopní se vzepřít. Dobře nám tak.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 333 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)