PRASATAPOLITIKA
24.6.2017
Kategorie: Politika

Kdo je v české politice největší svině?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 2,65 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DAVID VLK

Tak jsem se dozvěděli, že pan premiér je svině. Tedy podle pana prezidenta.

Národ je blahem bez sebe. Vrcholný politik se rozhodl nazvat jiného vrcholného politika veřejně sviní, protože je politik a chová se jako politik. V podstatě se tím sám chová zase jen jako český politik.

Pragmaticky se snaží přesvědčit své potencionální voliče, že jeho oblíbenec a podporovatel, kterého vyšetřuje OLAF a měla by i finanční správa a policie, který fixloval daně a neoprávněně čerpal dotace je daleko menší svině, než politik který se rozhodl ho na poslední chvíli vyhodit z vlády, ve které s ním samozřejmě, v rámci českých politických tradic, do té doby spokojeně seděl a přivíral oči.

Nevím tedy, kdo je v české politice tou největší sviní? Mám takový pocit, že je to vlastně takové společenství čuňátek strkajících se u korýtka, které už dávno zapomněly, že když se žere z cizího, nemá se u toho alespoň hlasitě mlaskat!

Jinak mě napadlo, neměli bychom taky oznámkovat našeho prezidenta?? Já když o tom tak, zcela bez emocí, přemýšlím a odmítám se nechat ovlivnit faktem, že je to starý pán, ke kterému bych měl mít, jako slušně vychovaný člověk, nějakou úctu….. I když proč vlastně??? I starý pán se může chovat jako pitomec anebo svině, tak já bych mu s chutí dal pěknou čtyřku.

Jak to vidíte Vy?? Dáte mu jedničku díky jeho usilovné a sebezničující aktivitě s jakou objíždí dvory všech nedemokratických vládců světa? Nebo mu dáte jedničku za to, že se nás snaží dostat do pokleku tím správným, východním směrem? Nebo mu dáte jedničku za usilovnou snahu s jakou neustále rozděluje tenhle národ?

Možná mu přičtete k dobru jeho silácké řeči a sarkastické zatracování tolik proklínané a přesto pro nás naprosto nezbytné EU. Možná Vás pořád ještě baví jeho mnohdy nevychované bonmoty na cizí účet. A možná Vás stále ohromuje jeho chvástavé a buranské “Správnočešství.”

Já si ale nemůžu pomoct a když zavřu oči a pečlivě se zaposlouchám, mám neodvratný pocit, že i z toho našeho Pražského hradu se do líbezné české krajiny ozývá hlasité:

“CHRO, CHRO, CHRO.”

Autor: David Vlk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
148 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.