novy-zeland-mesity-strelba-utok-policia-clanokW
29.3.2019
Kategorie: Společnost

Kdo je skutečným viníkem masakru v mešitách v Christchurch na Novém Zélandu?

Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

Trvalo to sice trochu déle než obvykle, ale pravda nakonec vyšla najevo. Jako u všech světových katastrof, i v případě brutálního útoku na nevinné věřící za touto vraždou stál Izrael – konkrétně MOSSAD.

Toto skandální, ovšem pro znalce nepřekvapivé odhalení přinesl Ahmed Bhamji, vůdce jedné z největších mešit na Novém Zélandě.

Během festivalu proti rasismu a nenávisti odhalil krutou pravdu skandujícímu davu. Ano, za útoky na mešity v Novém Zélandě stojí Mossad. A nejen to, to by bylo málo. Muslimský Sherlock Holmes odhalil široké spiknutí, když položil řečnickou otázku, kde vrah vzal peníze na to aby útok mohl spáchat. Bystrý detektiv samozřejmě má odpověď : Jeho akci financovaly podnikatelské židovsko – sionistické skupiny v zemi.

Když jsem tuto zprávu dostal na Facebook, nechtěl jsem tomu věřit, a myslel jsem že opět někdo přehání nebo si dělá srandu. Jenže ouha, ono se to opravdu stalo. Žádný hoax, žádné přehánění. Muslimský vůdce, kterého dokonce přijala ministryně / v patřičné pokrývce hlavy, asi aby nenastydla/, za frenetického nadšení zfanatizovaného davu, na demonstraci, která měla být právě proti fanatismu a nenávisti – tento člověk otevřeně nenávist šíří.

Jenže, můžeme se tomu vůbec divit, když jsme svědky, že OSN schválí pomatené prohlášení, kritizující oprávněný zásah na ochranu obyvatel Izraele proti palestinským teroristům vedeným Hamasem? Může se někdo vůbec divit, že Izrael je dnes spoustou lidí vnímán jako jakási říše zla, kde muslimové krutě trpí pod nadvládou Židů? Mimochodem, muslimové, kteří jsou dnes pevnou součástí Knessetu / pro některé co nevědí, je to izraelský parlament/, muslimové, kteří slouží v administrativě, u policie, v armádě v tajných službách. Toto dnešní svět, toto OSN a další zbytečné organizace nechtějí vědět, i když to vědí. Raději mezi národy šíří pomluvy o apartheidu a násilí a bludy o masakrech nevinného obyvatelstva Gazy, kteří se pouze chtěli vrátit domů. Kam domů? Doma jsou. Jsou tam kde chtěli být. Jsou v zemi, o které prohlašovali, když odešel poslední Žid, že z ní udělají druhou Malajsii. Dobře si ty projevy pamatuji. A netrvalo dlouho, obyvatelé Gazy se svěřili do rukou Hamasu, který z této oblasti udělal pustinu a měsíční poušť. A když tito lidé cokoliv namítají, mizí beze stopy nebo jsou brutálně zmláceni. Každý může udělat chybu a je nutné se z toho poučit. Věřím že stejně jako obyvatelé Iránu, kteří pomalinku zvedají hlavy proti vládě mullahu, tak i v Gaze se podaří Hamas jednou provždy svrhnout.

Jenže prozatím je situace jaká je. Zatím je ten největší zločinec Izrael. Protože svět to tak chce. Protože pro EU je to pohodlné. Ropa, nerostné bohatství a tak. Známe to. Protože OSN to tak chce.

A proto mohou na veřejných mítincích proti nenávisti a rasismu vystupovat rasisté, antisionisté což je totéž jako antisemité, takoví jako je Ahmed Bhamji.

To video si prohlédněte. Stojí za to. Skoro lepší než televarieté, ein kessel buntes a výměna manželek dohromady.

Autor: Martin Braun


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 606,00 Kč
Vybráno 27.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 199 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.