novy-zeland-mesity-strelba-utok-policia-clanokW
29.3.2019
Kategorie: Společnost

Kdo je skutečným viníkem masakru v mešitách v Christchurch na Novém Zélandu?

Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

Trvalo to sice trochu déle než obvykle, ale pravda nakonec vyšla najevo. Jako u všech světových katastrof, i v případě brutálního útoku na nevinné věřící za touto vraždou stál Izrael – konkrétně MOSSAD.

Toto skandální, ovšem pro znalce nepřekvapivé odhalení přinesl Ahmed Bhamji, vůdce jedné z největších mešit na Novém Zélandě.

Během festivalu proti rasismu a nenávisti odhalil krutou pravdu skandujícímu davu. Ano, za útoky na mešity v Novém Zélandě stojí Mossad. A nejen to, to by bylo málo. Muslimský Sherlock Holmes odhalil široké spiknutí, když položil řečnickou otázku, kde vrah vzal peníze na to aby útok mohl spáchat. Bystrý detektiv samozřejmě má odpověď : Jeho akci financovaly podnikatelské židovsko – sionistické skupiny v zemi.

Když jsem tuto zprávu dostal na Facebook, nechtěl jsem tomu věřit, a myslel jsem že opět někdo přehání nebo si dělá srandu. Jenže ouha, ono se to opravdu stalo. Žádný hoax, žádné přehánění. Muslimský vůdce, kterého dokonce přijala ministryně / v patřičné pokrývce hlavy, asi aby nenastydla/, za frenetického nadšení zfanatizovaného davu, na demonstraci, která měla být právě proti fanatismu a nenávisti – tento člověk otevřeně nenávist šíří.

Jenže, můžeme se tomu vůbec divit, když jsme svědky, že OSN schválí pomatené prohlášení, kritizující oprávněný zásah na ochranu obyvatel Izraele proti palestinským teroristům vedeným Hamasem? Může se někdo vůbec divit, že Izrael je dnes spoustou lidí vnímán jako jakási říše zla, kde muslimové krutě trpí pod nadvládou Židů? Mimochodem, muslimové, kteří jsou dnes pevnou součástí Knessetu / pro některé co nevědí, je to izraelský parlament/, muslimové, kteří slouží v administrativě, u policie, v armádě v tajných službách. Toto dnešní svět, toto OSN a další zbytečné organizace nechtějí vědět, i když to vědí. Raději mezi národy šíří pomluvy o apartheidu a násilí a bludy o masakrech nevinného obyvatelstva Gazy, kteří se pouze chtěli vrátit domů. Kam domů? Doma jsou. Jsou tam kde chtěli být. Jsou v zemi, o které prohlašovali, když odešel poslední Žid, že z ní udělají druhou Malajsii. Dobře si ty projevy pamatuji. A netrvalo dlouho, obyvatelé Gazy se svěřili do rukou Hamasu, který z této oblasti udělal pustinu a měsíční poušť. A když tito lidé cokoliv namítají, mizí beze stopy nebo jsou brutálně zmláceni. Každý může udělat chybu a je nutné se z toho poučit. Věřím že stejně jako obyvatelé Iránu, kteří pomalinku zvedají hlavy proti vládě mullahu, tak i v Gaze se podaří Hamas jednou provždy svrhnout.

Jenže prozatím je situace jaká je. Zatím je ten největší zločinec Izrael. Protože svět to tak chce. Protože pro EU je to pohodlné. Ropa, nerostné bohatství a tak. Známe to. Protože OSN to tak chce.

A proto mohou na veřejných mítincích proti nenávisti a rasismu vystupovat rasisté, antisionisté což je totéž jako antisemité, takoví jako je Ahmed Bhamji.

To video si prohlédněte. Stojí za to. Skoro lepší než televarieté, ein kessel buntes a výměna manželek dohromady.

Autor: Martin Braun


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 171,54 Kč
Vybráno 43.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 254 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
politicon.cz
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.