CAPITOLUSA
8.1.2021
Kategorie: Politika

Kdo je na čí straně? A začne hon na čarodějnice…

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝUdálosti v USA v posledních týdnech zajímaly celý svět. Prezidentské volby jsou show se vším všudy, tentokrát však byly hodně okořeněné. Trumpovo vítězství v minulém klání o Bílý dům vyrazilo sebevědomé Hillary Clintonové a jejím Demokratům dech. Stalo se něco, s čím naprosto nepočítali. Měli však 4 roky na to, aby se ,,řádně“ připravili. A udělali to lépe, než Donald Trump předpokládal.

Po celé jedno volební období se stal prezident terčem útoků jak samotných amerických Demokratů, tak i liberálních médií v celém světě vlastněných většinou sponzory svých protivníků. A aby toho nebylo málo, byl nastartován program ničení, v jehož čele stálo hnutí BLM a polovojenská organizace Antifa. Přidejme přesně rok před volbami spuštěný covidprogram, pomocí kterého bylo možno poupravit podmínky pro hlasování v samotných volbách. Podíváte li se do statistik a zaměříte se na předešlá hlasování, sešlo se letos velmi mnoho podezřelých náhod. Ať už jde o počty aktivních voličů, množství korespondenčních hlasů, skokových nárůstů počtu příznivců Bidena v hodinách, kdy se počítat nemělo. Dále uznávání neplatných hlasů a zároveň kdesi v poli nalezené pytle s lístky vyplněnými pro Donalda Trumpa. Také víme, že přeprogramování sčítacích strojů je realitou. Započítány byly také hlasy mrtvých duší. Docházelo i k dalšímu porušování protokolu voleb. Toto vše by v každém demokratickém státu stačilo nejen k opakování voleb, ale zároveň k mohutnému zatýkání těch, které by bylo možné třeba jen obvinit za mohutné manipulace.

Donald Trump musel vědět, co se připravuje a měl dost času se připravit. A to se všemi Republikány v zádech. Na samotné volby měla dohlížet Národní garda a armáda. Komise by musely být složené rovnoměrně tak, aby ani jedna strana nemohla fixlovat. Každý náznak podvodu měl vést k okamžitému uzavření místnosti a zásahu Národní gardy. Korespondenční hlasy byly nastavené tak, aby se s nimi dalo dohnat to, co bylo zanedbáno jinde. Což bylo opět špatně. Trump měl také dost času na to, aby dal do latě majitele sociálních sítí. Právě ti mu v důležitých okamžicích házeli klacky pod nohy. To samé platí i o médiích, jejichž neexistující nestrannost je do očí bijící. Toto vše Trump a Republikáni podcenili. Přesto dokázali skvěle vzdorovat. Výsledky byly většinou těsné, Trump v mnoha oblastech získal překvapivě mnohem více hlasů, než sám očekával. Ovšem ,,nečekaně“ v době, kdy byla ,,rekordní“ účast a i přesto, že zaznamenat Bidenovi přiznivce na jeho mítincích bylo občas náročné. Příčinou prohry Trumpa tak byla nepřipravenost na tyto podrazy prováděné nebývalou intezitou a dále obrovský kapitál jdoucí proti prezidentovi.

Přesto velká část lidí věřila ve zvrat. Sebevědomí Trumpa dávalo tušit, že vytáhne tajný trumf. Spekulovalo se, co by to mohlo být. Postupně odpadaly žaloby, soudy se odmítly zabývat stížnostmi, nikoho nezajímala svědectví. Média vyhlásila Bidena vítězem dříve, než na to vůbec měla právo. I tak se stále čekalo, s čím Trump přijde. Prohra dvou republikánských kandidátů do Senátu v Georgii v předvečer zasedání v Kapitolu však naznačila, že přijde průšvih. O čistotě těchto voleb lze opět úspěšně pochybovat, ale to si Republikáni měli pohlídat. Kolik je dost za to, abyste zradili svého kandidáta? V posledních dnech totiž otočilo i dost Republikánů samotných. Za takových 50 milionů dolarů máte zajištěnou budoucnost a předejdete problémům, které začnou. Přijde totiž novodobý hon na čarodějnice. Demokraté půjdou nyní po každém, kdo se proti nim postavil. A už to začalo snahou ukončit funkční období Trumpa o pár dní dříve. To je jen začátek. Střelba v Kapitolu už byla jen třešničkou na zkaženém dortu. Mezi demonstranty se vmísilo několik desítek členů Antify a velmi snadno pronikli do sněmovny. Byl to podobný systém, jakým Hamáčkovi noshledi nedávno vyhrotili demonstraci na Staroměstském náměstí či policisté v civilu na Národní v roce 1989.

Dle médií hned vzápětí celý svět odsoudil Trumpa a jeho příznivce. Překrucování pravdy je strašidelné, zároveň se v posledním období stalo standardem. Na dívání se na televizní zpravodajství našich tří největších televizí musíte mít kachní žaludek, na čtení většiny článků na Seznamu nepomůže ani to. Právě tam ve čtvrtečním komentáři jakýsi všeználek volal po revizi sociálních sítích, které jsou příliš otevřené nevhodným názorům a umožňují lidem se názorově srocovat. Svoboda slova a politického vyznání tomu ,,redaktorovi“ nic neříkají. A o tom to je. Pokud se podíváme, kdo komu po celou dobu držel palce, kdo jak reagoval po vyhlášení médií Bidena vítězem, přičemž ignoroval reálnou situaci kolem manipulací s volbami, pak můžeme tušit, k jakým praktikám se sníží, až půjde o budoucnost Evropy a České republiky. Vzhledem k tomu, že u nás s výjimkou SPD a Trikolory byl ze všech míst slyšet potlesk určený Bidenovi, je vlastně skoro jedno, kdo vyhraje naše parlamentní volby, nebudou li to tyto dvě strany. Poté už to stejně bude buď špatné nebo ještě horší. Optimismus není na místě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 659 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,66 out of 5)
Loading...
politicon.cz
99 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.