big-brother-populace
27.3.2016
Kategorie: Historie

Kdo je kdo? 2. díl: Milan Chovanec

Sdílejte článek:

MICHAELA HOLUBKOVÁ 27|03|2016

Tak a jedeme dál. Dnes se podíváme na zoubek další figurce z vlády složené z kolaborantů a zrádců. Dnes tedy něco o Mildovi, pověstném svým hubnutím a následným zakulacováním.

  • Kdo je Milan Chovanec?

Současný ministr vnitra, řídící se heslem, kdo není očipován a sledován, je můj nepřítel. Odkud se vypracoval až na současný post? V minulosti pracoval v Československé obchodní bance či soukromě podnikal. V roce 1997 se stal řadovým členem ČSSD. Od roku 2008 do roku 2014 zastával post hejtmana Plzeňského kraje.

Jak je na tom se svou křišťálovou čistotou? Zkusme nyní tedy pootevřít jeho skříň. A ejhle už se na nás začínají sypat jeho kostlivci. Začněme tím největším. Náš Milan je totiž genius hodný Einsteina. Nevěříte? Rychlostudent právnické fakulty v Plzni dokázel absolvovat bakalářské studium v oboru veřejná správa za pouhých 9 měsíců! Úctyhodný výkon vezmeme-li v úvahu, že řádné studium tohoto oboru trvá tři roky. Nemyslíte? A to zdaleka není ještě všechno.

V době svého působení na postu hejmana Plzeňského kraje bylo jeho jméno úzce spjato s kauzou týkající páté výzvy Regionálního operačního programu (ROP) Jihozápad, která byla vyhlášena v březnu 2009 a v níž mělo být rozděleno přes 3,7 miliardy korun. Bez schválení seznamu by totiž nešly žádné peníze na projekty, na kterých údajně měli zájem někteří členové výboru regionální rady – například někdejší ministr průmyslu a obchodu a šéf ODS Martin Kuba, či hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec (ČSSD).

Ještě se vám to zdá málo? A co korupční skandál České pošty? Vyvolala ho vlastně jen taková „maličkost“ – existence nahrávky, která se dostala do rukou médií. A čeho se týkala? Člen ČSSD na ní žádá po podnikateli za další spolupráci s Českou poštou tři miliony korun – dva pro stranu a jeden pro našeho Mildu. Ten v paranoidním strachu kvůli tomu svolal bezpečnostní radu státu a světe div se, Bohuš mu vyhověl. Oba tím devalvovali samotnou úlohu této instituce, kterou je možné svolat např. kvůli hrozícímu teroristickému útoku nebo silnému přílivu uprchlíků, nikoliv však kvůli osočení jedné politické strany a jednoho ministra z korupce.

A nyní se vás ptám, chcete, aby člověk, který o sobě prohlašuje, že stát jsem já, vykonával dále funkci ministra vnitra? Chcete být očipováni a sledováni na každém vašem kroku? Chcete, aby se sám velký Milda stal nedílnou součástí vaší domácnosti a vašeho soukromí?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 55 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...