Karel_Gott_2017_(8)
16.7.2019
Kategorie: Společnost

Kdo hovno umí, hojí si ego na panu Gottovi

Loading...
Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Zpíval především o hovnu

Jindřich Šídlo se pustil do Karla Gotta. Někteří se pak Šídla ptali, zda láska je hovno. Tak prý láska hovno není, ale ty písně ano. Jsou prý samá banalita.

Jsem asi divná, ale přiznám, že jméno Šídlo jsem si musela vygůglit, abych zjistila, kdo je ten pán co kydá špínu na pana Gotta. Tak jsem našla, že je to pan novinář co nedokončil studia, že cosi napsal a někde pracuje. Zbytek omáčky mne nezajímá, protože ten pán mi nemá co nabídnout k poslechu, ke čtení, vlastně k ničemu. Pro mne člověk nezajímavý, ale jistě jsou lidé, co ho mají rádi, ale stopu po sobě nezanechá, na rozdíl od pana Gotta.

Najdi si pořádnou práci

Výrok Jakuba Jandy z neziskovky Evropské hodnoty o Karlu Gottovi také naštval uživatele sociálních sítí: Karel Gott je sice kulturní legendou, ale když veřejně propaguje ty nejhnusnější konspirační teorie, tak dělá pro české extremisty a ruské destabilizační zájmy více práce než Aeronet a Parlamentní listy dohromady. Je to smutný konec.

Tak tady jsem se smála tak, až mi začalo být špatně od žaludku. Nevím po kterých lulanech se Janda vyšplhal na křesílko v neziskovce a ani je nehodlám počítat. Proslavil se jen kouřením nástroje na dělání dětí za peníze a to není zrovna dobrá vizitka. Odporný člověk, co si dovolil urazit člověka, co celý život pracuje a snaží se ulehčovat život těm, co ho rádi poslouchají. Pro mne neužitečný tvor, kterého živíme z našich daní.

Přitakal i Zahradil a dodal, že i ta hudba nestála za nic. Jan Zahradil se v 27 letech posadil do sněmovny a stal se politikem z povolání, placený z našich daní. Co udělal dobrého pro zem opravdu nevím.

Karel Gott

Karel Gott je český zpěvák, herec a malíř. Který se prodal 50 milionů nosičů desek, což z něj dělá zatím nejúspěšnějšího českého interpreta. Gott zpíval o lásce a kdyby jí bylo ve světě dost, nebyli bychom v takových sračkách. Pan Šídlo, pan Janda a pan Zahradil by si měli uvědomit, že Gott odvedl tolik daní jako jedna malá továrna a že dokázal být legendou už za života. Šídlo je kdo? Janda je co?

Přiznám se, že nejsem Gottovou fanynkou a jeho hudbu moc neposlouchám. Mám ráda jiný druh, ale to neznamená, že mne nechají urážky na jeho osobu chladnou. Pan Gott vyprodával haly po celém světě a není pravda, že ho zná jen český rybníček. Má milióny fanoušku kterým dělá v jejich životě radost a to je takový zásluha, že neznám větší. Co je víc, než probouzet v lidech něhu a lásku.

Já doufám, že ty pány dostihne jejich karma hodně brzo.

Panu Gottovi přeji dlouhý život ve zdraví a štěstí z přízně fanoušků.

Autor: Milena Doušková

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 390,11 Kč
Vybráno 26.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 001 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
364 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.