Karel_Gott_2017_(8)
16.7.2019
Kategorie: Společnost

Kdo hovno umí, hojí si ego na panu Gottovi

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Zpíval především o hovnu

Jindřich Šídlo se pustil do Karla Gotta. Někteří se pak Šídla ptali, zda láska je hovno. Tak prý láska hovno není, ale ty písně ano. Jsou prý samá banalita.

Jsem asi divná, ale přiznám, že jméno Šídlo jsem si musela vygůglit, abych zjistila, kdo je ten pán co kydá špínu na pana Gotta. Tak jsem našla, že je to pan novinář co nedokončil studia, že cosi napsal a někde pracuje. Zbytek omáčky mne nezajímá, protože ten pán mi nemá co nabídnout k poslechu, ke čtení, vlastně k ničemu. Pro mne člověk nezajímavý, ale jistě jsou lidé, co ho mají rádi, ale stopu po sobě nezanechá, na rozdíl od pana Gotta.

Najdi si pořádnou práci

Výrok Jakuba Jandy z neziskovky Evropské hodnoty o Karlu Gottovi také naštval uživatele sociálních sítí: Karel Gott je sice kulturní legendou, ale když veřejně propaguje ty nejhnusnější konspirační teorie, tak dělá pro české extremisty a ruské destabilizační zájmy více práce než Aeronet a Parlamentní listy dohromady. Je to smutný konec.

Tak tady jsem se smála tak, až mi začalo být špatně od žaludku. Nevím po kterých lulanech se Janda vyšplhal na křesílko v neziskovce a ani je nehodlám počítat. Proslavil se jen kouřením nástroje na dělání dětí za peníze a to není zrovna dobrá vizitka. Odporný člověk, co si dovolil urazit člověka, co celý život pracuje a snaží se ulehčovat život těm, co ho rádi poslouchají. Pro mne neužitečný tvor, kterého živíme z našich daní.

Přitakal i Zahradil a dodal, že i ta hudba nestála za nic. Jan Zahradil se v 27 letech posadil do sněmovny a stal se politikem z povolání, placený z našich daní. Co udělal dobrého pro zem opravdu nevím.

Karel Gott

Karel Gott je český zpěvák, herec a malíř. Který se prodal 50 milionů nosičů desek, což z něj dělá zatím nejúspěšnějšího českého interpreta. Gott zpíval o lásce a kdyby jí bylo ve světě dost, nebyli bychom v takových sračkách. Pan Šídlo, pan Janda a pan Zahradil by si měli uvědomit, že Gott odvedl tolik daní jako jedna malá továrna a že dokázal být legendou už za života. Šídlo je kdo? Janda je co?

Přiznám se, že nejsem Gottovou fanynkou a jeho hudbu moc neposlouchám. Mám ráda jiný druh, ale to neznamená, že mne nechají urážky na jeho osobu chladnou. Pan Gott vyprodával haly po celém světě a není pravda, že ho zná jen český rybníček. Má milióny fanoušku kterým dělá v jejich životě radost a to je takový zásluha, že neznám větší. Co je víc, než probouzet v lidech něhu a lásku.

Já doufám, že ty pány dostihne jejich karma hodně brzo.

Panu Gottovi přeji dlouhý život ve zdraví a štěstí z přízně fanoušků.

Autor: Milena Doušková

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 233 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
politicon.cz
364 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)