sub-buzz-30485-1466095691-3
19.6.2016
Kategorie: Společnost

Kdo byla Jo Cox?

Sdílejte článek:

MARTIN FINGERLAND 19|06|2016

Kdo byla Jo Cox? Britská, nikdy nepracující, pravdoláska, ktera se zasazovala o maximální muslimskou a černoškou migraci do UK a omezování svobody slova bílých Britů.

Vše ukazuje na objednanou vraždu z vlastního tábora … Neboť uvěřit, ze se Jo Cox zabil do té doby de facto přátelský “zahradník” lze opravdu těžko. Podle všeho se jedná o zinscenovanou frašku s cílem na poslední chvíli zvrátit výsledky britského referenda o vystoupení z EU.

Podívejme se proto, kdo vlastně byla Jo Cox. Celým jménem Helen Joanne Cox pocházela z dělnické rodiny z Batley ve West Yorkshire. Její matka byla sekretářka ve škole a otec dělník v továrně na zubní pastu. V této továrně si Jo o školních prázdninách přivydělávala, aby se ukázalo, že to byla její první a zároveň poslední skutečná práce v životě.

Po ukončení studií politických věd na University of Cambridge se totiž vydala na politicko neziskovkářskou celoživotní dráhu. Nejdříve  jako asistentka Labour poslance v Dolní sněmovně a následně jako asistentka v Evropském parlamentu v Bruselu. Aby pak tuto kariéru vyměnila za “zaměstnání” v jedné z nejagresivnějších politických neziskovek zvané Oxfam. Byla rovněž poradkyní manželky předsedy vlády z Labour party. Od roku 2015 pak byla poslankyni za Labour v Dolní sněmovně.

Již od začátku své kariéry Jo Cox aktivně podporovala všechny agresivní neomarxistické ideologie. Začala s ekologií, chybět nemohla ani gay agenda a v posledních letech se naplno zapojila do plánu na přísun maximálního počtu černošských a muslimských imigrantů do Evropy a Británie.

“Milá Jo” podporovala omezování svobody slova, kritiku islámu i homo agendy, pod rouškou tak zvané ” Hate free”, kterou známe i od nás. Plně podporovala umlčování a denunciaci odpůrců politické korektnosti a dokonce podporovala kampaň za jejich kriminalizaci (naštěstí neúspěšně). Jelikož ale mediálně dobře vypadala, stala se obětí “politické” vraždy, která má napomoci prosazování její vlastni agendy.

Zůstane po ni jen divná pachuť v ústech. Ona sama má díky své šílené politice na svědomí mnoho zničených životů, například při řádění muslimských a černošských imigrantů. Ona je spoluzodpovědná za masivní znásilňování bílých žen a dívek imigranty. Za teroristické útoky muslimů v Anglii.

Po zavražděné Jo, zůstal manžel (mimochodem podobně nikdy skutečně nepracující individuum) a dvě malé děti. Jedině těch by nám teď mělo byt líto. Jo Cox se stala obětí ďábelských sil, kterým sama zištně a vědomě sloužila. Sklidila, co sama zasela….

Odsoudit musíme vraždu i zmařený lidský život. Lítost není na místě nad jejími životními postoji a politickou kariérou, které tak afektovaně nyní vyzdvihují její ideologičtí následníci.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 13 455,00 Kč
Vybráno 38.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 79 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.