burning-europe
20.3.2018
Kategorie: Společnost

Kdo bude příštím vůdcem v Evropě?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,34 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

V západní Evropě to pod poklicí vře, viz volby v Itálii, Macron prohlásil že kdyby povolil referendum tak následuje Frexit, v Holandsku raději parlament zrušil referenda, Merkel bude vládnout další leta, dnes si už s migranty neví rady, ale dovážet je budou dále. Irsko bude řešit úbytek populace tím že ji zvýší o 25% dovozem afrických muslimů. Že mají trochu nezaměstnanost nevadí, noví Irčané rozhodně nebudou mít velký zájem o nějaké zaměstnání.

 

A jelikož žádnou blbost nelze stupňovat donekonečna, dojde ke krizi, a lidé se poohlédnou po silném vůdci, jako vždy. Teď jen kdo to bude. Pokud se nevynoří nějací Blaničtí nebo jiní rytíři z tajné jeskyně, tak zatím jsou jen tři možní charizmatičtí a silní kandidáti. Na záchranu či na zkázu Evropy. Podle toho kdo vezme otěže do rukou první.

PUTIN, ten získává stále více popularity v EU kde k němu začínají shlížet jako ke spasiteli, není divu když EU vůdci jsou většinově magoři zatímco Putin to na šachovnici moci umí, a čím více ho vláčí v mainstreamu hnojem, tím více se může chechtat . Má charizma, a je vnímán jako silná osobnost, něco jako východní Trump. Prostě samec Alfa. To v dobách kdy se lid cítí v ohrožení je neodolatelné, na venek vypadá jako spasitel, jestli ale bude chtít nebo bude moct něco podniknout to se neví. Hlavní je že si lid, většinou naivně, myslí že je ze srabu někdo takový vyvede. Někdy ano, a dovede pak do srabu dalšího, ale tak to chodí.

ERDOGAN, Evropu chce spasit po svém – přivést ji k islámu a hlavně pod nadvládu nové Osmanské řiše, teoreticky není Evropan, ale kus Turecka je v Evropě, a početnou pátou kolonu už v EU má. Nikým nerušen poslal svá vojska do Sýrie kde porazil Kurdy a obsadil Afrin, kam ho nikdo nezval, EU papaláši mlčí, zato kafrají na Rusko které bylo pozváno presidentem Asadem. Vyhrožuje Řecku, EU na to nic, pohrozil Bulharům že jsou u nich města kde se muslimové necítí jak by měli a že on své muslimy ochrání, EU na to také nic. Asi tak jako Áda ochránil své Sudeťáky. Takže ho logicky napadne že má dveře dokořán kamkoliv když nikdo ani muk. V německé armádě je velké procento muslimů, a hádám že kdyby k něčemu došlo tak nejen tito noví Němci v armádě budou na straně další silné osobnosti. Košile bližší než kabát, a muslimové podpoří muslima proti nám. A šance mít Erdogan bude, pokud v čele EU bude Merkel a jí podobní politici. Dnešní Evropa nevypadá že by se před takovým silákem ubránila, špíš by se vzdala a nějak to okecala.

ORBÁN, sice z malé zemičky, ale takových vůdců ze zemiček už bylo. Maďaři jsou odhodlaný národ, a kéž by, až dojde ke konfliktu, byl v čele on. Má na to a má velký obdiv na Západě, kde se ho elity a novináři buď snaží ignorovat nebo ho očernit jak se dá, i když to moc nezabírá, mainstream je už moc profláknutý. Že by lidé za ním v konfliktu šli, nemám pochyb.
Pak je tu Marine Le Pen, ale ta má jeden velký handicap, je to žena, a pokud ten konflikt bude krvavý, málokdy má žena šanci. I když tu byla Thatcher, to byla ale železná lady se vším všudy, a byla spíše výjimka.

Pak je další možnost, že to buď vzdáme bez boje, nebo se opravdu objeví nějaký nový blanický rytíř.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.