18.12.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Kdo bude Miss Roma ČR?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REDAKCE PP 18|12|2013

Organizátoři soutěže o nejkrásnější Romku ČR mají malinko zamotanou hlavu. V průběžném hlasování na internetu vede zcela suverénně Michala Danielova ze Znojma, která o sobě napsala: “Jsem takova jaka jsem a jsem ze sebou spokojena rada tancim varim uklizim mam rada cisto !!!! taky rada posloucham hudbu atd.”

 

 

Bohužel pro ni však pořadatelé soutěžního klání tento názor nesdílejí a spokojeni s vývojem zřejmě nejsou ani za mák. Ačkoliv je Michala děvče nejen pracovité, společenské a kulturně obohacující, jak vyznívá její soutěžní profil, organizační šotkové jí vítězství evidentně nepřejí. Dokonce kvůli počtu jejich hlasů změnili pravidla již během probíhajícího hlasování a vydali k tomu následující vyjádření pro tisk:

 

“Soutěž Miss Roma Internet postihl stejný osud jako soutěž  Český Slavík. Do čela internetového hlasování vystřelili uživatelé internetu soutěžící, která objektivně favoritkou soutěže krásy není. 

Důvodů může být několik: Protestní hlasy, škodolibost, nepřejícnost, závist či senzacechtivost některých novinářů.  Nejspíše kombinace všech těchto důvodů. 
Veřejnost se ale díky tomu stejně jako v případě soutěže Český Slavík opět rozdělila na dva tábory. 
Jeden tábor zastává názor, že výhra této soutěžící není férová vůči ostatním soutěžícím. 
Druhý tábor pak pevně stojí za názorem, že tuto soutěž vyhrála regulérně. 
A oba tábory mají vlastně pravdu. 
Rozhodli jsme se proto k drobné změně pravidel, která bude vyhovovat oběma táborům. 
Internetové hlasování ukončíme dne 15.1.2014. Tedy přibližně o dva týdny dříve, než bylo v původním plánu. Žádná ze soutěžících nepřijde zkrátka. Tedy ani současná jasná favoritka internetového hlasování Michala Danielová. Ceny pro vítězky zůstávají stejné. 
Následovat pak bude SUPERFINÁLE soutěže, do kterého postoupí 30 dívek vybraných organizátory soutěže, které se mohou těšit na další hodnotné ceny. Vítězka bude určena dle internetového hlasování vybraných dívek.”
Reprofoto: missroma.cz
Reprofoto: missroma.cz
Takže Michala má smůlu. Dostane mobilní telefon a v superfinále ji neuvidíme. Údajně tedy proto,  že Miss Roma je trnem v oku pro majoritu a hlasy pro Danielovou jsou rasistickým útokem na ostatní soutěžící.
Děkujeme tímto pořadatelům za vysvětlení skandálního chování majoritních rasistů, kteří ničí tento bohulibý projekt a těšíme se na pokračování.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 5 911,11 Kč
Vybráno 16.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.