17.10.2015
Kategorie: Společnost

Kdo a jak smí sázet?

Sdílejte článek:

URZA 17|10|2015

Sázím se moc rád, vždy tomu tak bylo; už jako malé děcko jsem se sázel se svou sestrou, později s kamarády (a stále tomu tak je), miluji poker, i na formule jsem si občas vsadil a vlastně skoro kdykoliv se objeví něco těžko predikovatelného, beru to jako příležitost si zahrát – ne nutně o peníze a vůbec nikdy o velké obnosy, ale prostě mě to baví; rád vyhrávám a leckdy vlastně i prohrávám. Naši mocipáni však mají pocit, že to není správné, takže se jali tuto činnost regulovat a opět strkat nosy do věcí, do kterých jim vůbec nic není; oni přece vědí nejlépe, co je pro nás nejlepší.

Fascinující na celé věci jsou momentálně dva klauni – Kalousek s Babišem; ti dva si nemají celkem co vyčítat, první jmenovaný je expertem na zadlužování, následné získávání voličů bitím na poplach ohledně dluhu, aby tímto dostal prostor k nasekání dalších dluhů, zatímco ten druhý je zase mistrem v dojení dotací a vnucování produktů své firmy povinně skrze státní moc. Když si oba uvědomili, že mohou na toho druhého najít dostatek špíny, začali se navzájem rochat ve své minulosti a objevenými hovny po sobě pak vrhat jak dva haranti; vzniklá situace by byla k smíchu, kdyby ovšem nebyla k pláči.

377711-blog-4e15b7c5a9897.
Naposledy obvinil jeden šašek druhého z toho, že byl stíhán, protože nechtěl zakázat online hazard; šašek číslo dva zas tvrdil, že se to nestalo, takže výroba dalších kuliček z prdů mohla úspěšně začít znovu. Tentokrát to však ještě o něco vyšperkovali – vsadili se o deset milionů, který z nich má pravdu; osobně považuji za vítěze sázky Kalouska, nicméně však předpokládám, že výsledkem nebude nic, neboť oba budou sebevědomě tvrdit, že vyhráli, až dokud celá věc nevyšumí. Proti jejich počínání jako takovému nic nemám, dokonce bych tomu i fandil, kdyby jejich příjmy nepocházely buď přímo od státu, nebo z firmy státem zvýhodňované.

Za naprostý výsměch však považuji, že předmět sázky o deset milionů spočívá v zákonech proti hazardu, kterými tito gauneři chtějí omezovat ostatní lidi, jak a proč sázet; kde se v nich bere ta bohorovnost? Já osobně považuji sázení za zábavu, proto se tím bavím, ale ani ve snu by mě nenapadlo v takové činnosti někoho omezovat; ti dva se sice shodují na tom, že poddané je třeba v sázení regulovat, ale že by sami šli příkladem tomuto přesvědčení? To ani náhodou.

Zákony jsou tu přece jen pro plebs.

ZDROJ: Urza

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 736,00 Kč
Vybráno 13.53%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 29 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.