tophotel
23.5.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Kde uspořádat konferenci?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Při pořádání konference je třeba dbát na hodně aspektů zároveň. Kromě zajímavého programu, kvalitního občerstvení a dalšího je nutné sehnat také reprezentativní prostory. Díky nim se celá akce nezmění v blamáž a zachová si úroveň i při drobných obtížích. My se dnes podíváme na jedno velmi kvalitní kongresové centrum Praha v TOP HOTELU.

Co budu mít k dispozici?

Kongresový hotel Praha vám nabízí 5 velkých sálů a 16 salónků, v nichž se může celá akce uspořádat. Prostory přitom pojmou obrovské množství osob, maximální kapacita je pět tisíc lidí. Největší sál má navíc místo pro těžko uvěřitelných dva tisíce osob. Pokud stále ještě snad máte nějaké pochybnosti, pak vězte, že jde o největší kongresový hotel v Evropě a o držitele mnoha prestižních ocenění. Třeba cenu nejlepší regionální kongresový hotel vyhrál za posledních šest let, hádejte kolikrát. Ano, zcela správně, šestkrát.

Hlavní přednáškové místo

Již zmíněný obrovský kongresový sál Praha má rozlohu 1420 metrů čtverečních. Kromě uspořádání na přednášku ho lze také nechat přestavět na variantu koktejl nebo banket. Můžete ho tedy využít skutečně ke všemu, na co si jen vzpomenete. Má i vlastní pódium, které dokonce disponuje soukromým výtahem. Díky jeho rozloze se dovnitř dají dát opravdu rozsáhlé expozice. V troše nadsázky se dá říct, že můžete dovnitř přijet i tankem. Díky stropu ve výšce až osmi metrů se sem opravdu vejde leccos.

Potřebuji si trochu odpočinout

Přilehlé salonky jsou ideální k občerstvení všech zúčastněných. Zde si mohou spolu promluvit, třeba i jednat o nějakých obchodních propojeních. Dobrou atmosféru zajišťují i bary, které jsou rozmístěny prakticky všude, tudíž se nikde netvoří dlouhé fronty. Teď již jistě víte, až zase budete hledat konferenční prostory Praha, kam máte zamířit. V TOP HOTELU se o vás velmi kvalitně postarají, o čemž svědčí i čtyři hvězdičky, kterými se hotel pyšní.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.