Kde skončí multikulturní šílenství? Školka donutila malé děti k účasti na pochodu homosexuálů …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DP 04|08|2015

Jak uvedly švédské noviny Expressen, školka Hagahuset v Göteborgu donutila 120 dětí ve věku 1-6 let k účasti na pochodu homosexuálů West Pride 2015.

Zaměstnanci göteborské školky Hagahuset obhajovali svoje rozhodnutí vysvětlením, že to udělali z lásky a z důvodu, že všichni lidé jsou si rovni. Děti, které pochodovaly v průvody a mávaly duhovými vlajkami skandovaly hesla jako například „Koho smíš milovat? – Kohokoli chceš!“

„Děláme to, protože to chceme“ říká 3letá Alice Gesaw. „Člověk může milovat koho chce,“ dodává její kamarád Hugo Beaumont. Vychovatelka Sara Ghazi v rozhovoru s redaktorem novin Expressen Jonathanem Berntssonnem odpověděla na pár stručných otázek.

Pracujete s tímto tématem mezi dětmi často?

Mluvíme každý den o rovnosti mezi lidmi a o tom, že nezáleží na vaší sexuální orientaci nebo barvě pleti. Prosazujeme, že každý má právo na odlišnost, v čemž děti povzbuzujume a podporujeme. Činíme tak 365 dní v roce.

Rozumí tomu i nejmladší děti?

Každý tomu rozumí. Děti rozumí, že lidé mají právo volby. Stává se zřídka, že naše děti poukáží na skutečnost, že ty a já jsme odlišní.

Školka se účastnila gothenburského pochodu West Pride již druhým rokem. „Zeptali jsme se loni dětí, koho můžou milovat,“ uvedla vychovatelka. „Koho chceme!“ odpověděly děti. „Od té doby je to náš slogan,“ říká Sara Ghazi.

hagahuset2

Valter, Noelle a Bodil – skutečně rozumí, jaké akce se účastní? Nejde spíše o indoktrinaci od nejútlejšího věku?

hagahuset3 (1)

Vincent a Ellis s duhovou vlajkou, kterou děti vyrobily před pochodem ve školce. Je zarážející, že ačkoli je Göteborg podle údajů Wikipedie město s velkým počtem přistěhovalců (především ze Súdánu, Íránu, Jižní Ameriky a zemí bývalé Jugoslávie), na novinových fotografiích děti z těchto skupin nenajdeme. Zřejmě především z důvodu, že postoj islámu k homosexualitě je zcela jednoznačný a rodiče, vyznávající islám by své děti v žádném případě na podobnou akci nepustili.

Je zvláštní a těžko pochopitelný ten sluníčkový multikulturní svět …

ZDROJ: Článek Jonathana Bertssona Förskolan Hagahuset arrangerade pridetåg vyšel na stránkách Expressen.se. Kráceno, český překlad: deliandiver.org

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
31 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.